#heheszkipolityczne #bekazkacapow #jebactrolli #bekazpodludzi #polityka

#heheszkipolityczne #bekazkacapow #jebactrolli #bekazpodludzi #polityka

Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
No to jest skandal, chłop dostal 55 mln PLN dotacji na rozwój firmy i marudzi, że źle XDDD no tak nie może być, być tak nie może XDD zamiast sie cieszyć, że dostal tyle hajsu na rozwój, to ten pisze wysrywy na stronie Google jak mu źle, a poza tym Ci ludzie mają nasrane we łbie plując na NCBR czyli narodowe centrum badań i rozwoju, to dzięki tej instytucji nasze państwo ma pieniądze na róźnr dotacje dla firm czy szkolnictwa na rozwój. Plując na te instytucje plujesz na kraj, a później jak jakis inwestor sie znajdzie i sobie poczyta te opinie te zrezygnuje, a potem płacz, że Polska sie nie rozwija i nie ma pieniędzy na nauke jak przez takich szmatławców ma taką opinie
#bekazpodludzi #heheszki #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Ale sie ta stara baba odpaliła z d⁎⁎y kompletnie xD jaki słowotok, ale pięknie to TVN zmontuje dla gojów i pojdzie narracja, ze kaczynski ja zaatakował. Dam obciac dwie ręce, ze TVN tak to przedstawi xD xD
#heheszki #bekazpodludzi #polityka #sejm
Zaloguj się aby komentować
Przygotujcie się na wzmożoną aktywność kacapstanu w polskim internecie. Niebezpiecznik przygotował też bezpłatne szkolenia jak się przed tym bronić.
Przy okazji okaże się kto z naszych lokalnych hejtokonfiarzy będzie ujadał najgłośniej
https://x.com/niebezpiecznik/status/1793572641007149522?s=61
#polityka #rosja #bekazpodludzi #wybory

@festiwal_otwartego_parasola To nie ma znaczenia. Obecne władze mają na to kompletnie wywalone.
Mogli by tyle robić, aby walczyć z dezinformacją, a nie robią nic. PiS wodzi ich i wyborców za nos jak dzieci, a religie, które sprzedają bez pokrycia obietnice miejsca w niebie, też mają się wciąż całkiem dobrze.
Zaloguj się aby komentować
p0lka z bomblem na wakacjach
#heheszki #p0lka #bekazpodludzi #podroze

Zaloguj się aby komentować
Nitka z listą rzeczy zagrażających silnym męskim konserwatywnym wartościom, ja zaczynam:
1. Zakrętki,
2. Tęcza,
3. Piosenka na eurowizji,
4. Rurki,
Dopisujcie swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #polityka #bekazprawakow #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
https://www.reddit.com/r/funny/s/YaUYZ7F1UQ
Grupa osób próbuje modłami ugasić pożar supermarketu.
Byłoby nawet śmieszne, gdyby u nas pisiory nie modliły się w Sejmie o deszcz.
https://m.youtube.com/watch?v=fCBt21orGnE
#bekazpodludzi #jebacpis #polityka #zajebanezreddita
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Uwaga! Świński Szwajcar alert!
Od razu na czarno wleciał. Wyjątkowo paskudna kreatura wróciła.
#bekazpodludzi #moderacjacontent
#niewiemjakotagowac #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Biała/czarna lista: #pitchwhite
Początkowo miałem spore obawy przed stosowaniem #aiart jako dekoracji gry, ale po poznańskim polu namiotowym z gwiazdką (*) zupełnie mi przeszło xDDD
#heheszki #bekazpodludzi #tworczoscwlasna
___
(*)brak kibli i bieżącej wody, przepraszamy za niedogodności

Zaloguj się aby komentować

Czy można się bardziej upodlić?
Praca za najniższą krajową po 60-70h tygodniowo (jeszcze mówi, że "stawka jak wszędzie w Niemczech", tak jakby normą tam było oranie za taki psi ch..
Spanie w kontenerach jak jakieś paczki z ali express xD
Darmowe ziemniaki jako pasza xD
Rozwalanie...
Niech jej przynajmniej zapłaci ten, kto zamawiał, a nie że ze wspólnych pójdzie.
#polityka #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Do boju kuce!
w szczególności bardzo podoba mi się ta przypinka
#bekazkonfederacji #polityka #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Możecie sobie cenzurować moje wpisy.
I tak wiadomo kim jesteście xD
#moderacja #bekazpodludzi
Zarzutkarz: wrzuca zarzutki
Ludzie: zgłaszajo zarzutki
Modki: usuwajo zarzutki
Zarzutkarz:
⢀⣠⣾⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠀⠀⠀⠀⣠⣤⣶⣶
⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠀⠀⠀⢰⣿⣿⣿⣿
⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣧⣀⣀⣾⣿⣿⣿⣿
⣿⣿⣿⣿⣿⡏⠉⠛⢿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡿⣿
⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠀⠀⠀⠈⠛⢿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠿⠛⠉⠁⠀⣿
⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣧⡀⠀⠀⠀⠀⠙⠿⠿⠿⠻⠿⠿⠟⠿⠛⠉⠀⠀⠀⠀⠀⣸⣿
⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣷⣄⠀⡀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢀⣴⣿⣿
⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠏⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠠⣴⣿⣿⣿⣿
⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡟⠀⠀⢰⣹⡆⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣭⣷⠀⠀⠀⠸⣿⣿⣿⣿
⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠃⠀⠀⠈⠉⠀⠀⠤⠄⠀⠀⠀⠉⠁⠀⠀⠀⠀⢿⣿⣿⣿
⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⢾⣿⣷⠀⠀⠀⠀⡠⠤⢄⠀⠀⠀⠠⣿⣿⣷⠀⢸⣿⣿⣿
⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡀⠉⠀⠀⠀⠀⠀⢄⠀⢀⠀⠀⠀⠀⠉⠉⠁⠀⠀⣿⣿⣿
⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣧⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠈⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢹⣿⣿
⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠃⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢸⣿⣿
Zaloguj się aby komentować
#polityka #polska #bekazpodludzi #sondaz #wybory
"Nie boli go?"
"To nasz najtwardszy elektorat"

Zaloguj się aby komentować
Nie no trochę przegięli.
Zwracam uwagę na brak X przy newsletterze.
Na szczęście działa kliknięcie poza panelem.
#usability #ux #internet #webdesign #bekazpodludzi


Zaloguj się aby komentować
Po kim to wy taki chitry ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?
#heheszki #bekazpolakow #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Ciekawy wywiad z właścicielką Pałacu w Bełczu Wielkim.
O Gabrieli i Marcinie Pachołek zrobiło się głośno, gdy w ubiegłym roku za 260 tys. zł kupili jeden z najpiękniejszych pałaców Dolnego Śląska. Dawna rezydencja w Bełczu Wielkim została wybudowana w XVIII w., ale jest w bardzo złym stanie. - Wiele osób nam pomagało, kiedy gruzy i śmieci zalegały na podłogach w ilościach, które przerosły nasze wyobrażania - opowiada Gabriela Pachołek, wielka miłośniczka historycznych budowli "z duszą".
#zabytki #urbex #czujedobrzeczlowiek #bekazpodludzi
Zaloguj się aby komentować
Jest taki koncert muzyki symfonicznej który promuje pewna pani o nazwisku Steczkowska. Koncerty te są organizowane, sprzedawane są bilety a następnie odwoływane (w tym przypadku było wolne około 5-10 procent miejsc). Ludzie walczą o zwrot kosztów.
Co więcej - za negatywne wpisy opisujące prawdziwą wersję wydarzeń, organizator straszy pozwami w sądzie a babka która założyła grupę dla ludzi walczących o zwrot pokazała kwity gdzie ci organizatorzy założyli jej sprawę za zniesławienie (sic!).
Chyba żadne medium nie poruszało tego tematu jeszcze. Jak to możliwe że takie coś jest legalne i wciąż funkcjonują?
Zobaczcie profil Steczkowskiej - zrobiła nawet konkurs na darmowe bilety a wczoraj napisała, że jednak nic z tego i ona jest artystką i trudno xD
#muzyka #koncert #bekazpodludzi #polska #afera



@Kocurowy Steczkowska jest albo współwłaścicielką albo jej partner jest właścicielem, więc to nie jest tak że ona tylko reklamuje. Poza tym ogólnie miałem doświadczenie z tą firmą i powiem tylko że mają straszny burdel organizacyjny też wewnętrznie i nie polecam. Jeśli chodzi o koncerty muzyki filmowej to pod względem muzycznym polecam konkurencję, muzyczne dużo lepiej wypadają mimo braku gwiazd
@CzosnkowySmok https://koncertfilmowy.pl/ . Nie mają takiej reklamy i też chyba mieli jakieś miniaferki w pandemii, ale teraz już normalnie działają i od jesieni będą mieli nowy program. Na pewno pod względem przygotowania muzyki wypadają dużo lepiej niż royal. Widziałem jak to wygląda od backstage'u w obu przypadkach
Zaloguj się aby komentować