Niech im nikt nie mówi że zaprzysiężenie jest 6 sierpnia XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Niech im nikt nie mówi że zaprzysiężenie jest 6 sierpnia XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Debil. Studium przypadku
Reportaż, satyria psychologiczna o Andrzeju Dudzie, analizowana przez Aleksandrę Sarnę z perspektywy psychologicznej i społeczno‑politycznej. Książka demaskuje jego polityczne potknięcia – od wpadek z rosyjskimi komikami po flirtowanie na Twitterze i niezwykłe gesty (jak „smarowanie się świętym łojem”) – ukazując go jako „człowieka-mema” i wywołując kontrowersje w debacie publicznej
Alfons. Studium przypadku
Druga część cyklu to dogłębne studium Karola Nawrockiego – byłego prezesa IPN i pretendenta do prezydentury. Sarna odsłania skandaliczne fakty z jego życia: niewyjaśnione przejęcie mieszkania od więźnia, zatajenie tego faktu, udziały w miejskich „ustawkach” i oskarżenia o sprowadzanie prostytutek – wszystko to w kontekście mechanizmów władzy i manipulacji
Do kupienia w dwupaku tutaj:
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Nareszcie wystawili bata na zera, o dwa lata za późno bo z nimi trzeba krótko XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Moja żona powiedziała, że będzie realizowała funkcję Pierwszej Damy tak, jak ona sobie to wyobraża. Wyniki jej pracy są imponujące.
- powiedział Adrian.
Przypominam, że Dudowa to pierwsza Pierwsza Dama, która pobiera uposażenie z tytułu swojej funkcji. Jakie więc obowiązki wykonuje za te 18 tysięcy złotych miesięcznie?
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni


Zaloguj się aby komentować
#heheszkipolityczne #polityka #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
stan polonii amerykańskiej na rok 2025
spotkanie z obajtkiem w new jersey
#polityka #bekazpisu
Zaloguj się aby komentować

We wtorek prezes PiS Jarosław Kaczyński ogłosił, że 11 października zostanie zorganizowana manifestacja sprzeciwiająca się nielegalnej imigracji. Zaapelował również do „wszystkich sił patriotycznych”, by przyłączyły się do wydarzenia. Podkreślił, że Polska już spełniła swój obowiązek, udzielając...
Dzień dobry.
Zawiadamiam, że wczoraj 29 lipca Adrian postanowił „uhonorować” wieloletnią propagandystkę TVPis (obecnie wPolsce24), Magdalenę Ogórek Złotym Krzyżem Zasługi, a więc jednym z najwyższych cywilnych odznaczeń państwowych, za "zasługi w działalności społecznej, za wkład w zachowanie polskiego dziedzictwa narodowego". Warto przypomnieć, że w grudniu 2023 Ogórek została ułaskawiona przez Adriana, skazana wcześniej za rozmijanie się z prawdą.
Hańba i upadek.
Miłego dnia i smacznej kawusi.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Jeśli hipokryzja mogłaby latać, to #pis latałby gdzieś koło Sławosza...
Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński poinformował podczas konferencji prasowej, że 11 października odbędzie się wielka manifestacja przeciwko nielegalnej migracji i paktowi migracyjnemu w Warszawie. — Wzywam do tego, aby wszyscy, którzy mogą, na tę manifestację przybyli — mówił polityk.
Sprzedawali wizy, a teraz protestują, że co? Że teraz kupić nie można?? #bekazpisu #polityka
Zaloguj się aby komentować
no faktycznie temat już powoli wygasa
więc wam co podchodzi najbardziej? chrupiąca szarańcza, czy larwy mącznika młynarka?
#polityka #bekazprawakow #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
tymczasem emeryci muszący bulić na to wszystko:
I'm tired boss
#polityka #bekazpisu #rubelklika

Zaloguj się aby komentować
„Tusk zadłuża Polskę na rekordowe kwoty”
Tymczasem lista bezsensownych wydatków PiS:
250 mld tarcza covidowa (która napędziła w późniejszym terminie inflację, po za kontrola budżetową)
70 mld koszt tzw.tweeta Sasina o Daninie Sasina (strata na giełdzie)
60 mld wydane na 500+ od 2016r do 2019r.
160 mld wydane na 500+ od 2019r do 2023
30 mld nieudany projekt Mieszkanie+
70 mld na 13 i 14 emeryturę w 2023r.(liczone z błędem Kaczyńskiego o netto/brutto)
15 mld wydane na nieskończoną Olefina III przez Orlen zamiast rzeczywistych 51 mld co okazało się nieekonomiczne.
24 mld na 13 i 14 emeryturę w 2022r.
13,1 mld zł na 13 emeryturę w 2019r.
11,7 mld zł na 13 emeryturę w 2020r.
11, 7 mld zł na 13 emeryturę w 2021r.
19 mld za sprowadzenie węgla z Kolumbii i Indonezji (tylko zima 2022)
17 mld na kościół w latach 2021-2023
16 mld zmarnowanych na walkę z Covid (raport NIK)
15 mld naprawa polskiego ładu
13 mld koszt propagandy na TVP (2 mld rocznie do 2023r. Od 2023r. 2,7 mld)
11,5 mld dodatek węglowy(tylko zima 2022)
10 mld wsparcie rolnictwa w 2023r.
7 mld na puste łóżka (raport NIK w sprawie Covid)
3,6 mld źle spisana umowa na LNG z USA
2,7 mld autobus elektryczny w każdej gminie (projekt nieudany)
2,5 mld koszt niewykorzystanych szczepionek covid
2mld rocznie dopłat do górnictwa
2mld płot na granicy bez przetargu
1,5 mld na niedziałający blok w Ostrołęce
1,5 mld na nikomu nie potrzebne Sasinalia (igrzyska europejskie)
1,98 mld przekop mierzei wiślanej
1,3 mld Polak w kosmosie (dobrowolna składka do ESA)
1,3 mld odszkodowania dla GreenX Metals za kopalnie Jan Karski
1,250 mld Kary za brak likwidacji Izby Dyscyplinarnej (i wciąż rośnie)
1 mld na światłowodowy internet w Lubelskim (bezzwrotne wsparcie dla firm 2x no name)
1 mld dofinansowanie do Spółki Polskie Promy na uruchomienie produkcji trzech promów w programie Batory(nic nie powstało)
1 mld budżet roczny na Wody Polskie (działalność całkowicie bez efektów-pokazał to przypadek Odry)
843 mln budżet roczny na kancelarie premiera (wzrost o 40%)
800 mln zasypanie kopalni Krupiński (200 mln odrzucenie oferty wykupu,600 mln zasypanie)
585 mln Polska Fundacja Narodowa
500 mln Zakup kolekcji Czartoryskich
500 mln afera Red is Bad
400 mln Zapomogi dla artystów typu Bydnarek, Milosh (tarcza antycovid)
308 mln rozlewnie szczepionek (bez efektu)
300 mln nowy hotel poselski
300 mln badania nad polską szczepionką (bez efektu)
274 mln program szycia maseczek "Polskie szwalnie" - nie wypalił
250 mln respiratory
250 mln odsetki od pożyczki dla Ukrainy
248 mln w 2021r na kampanię reklamowe kancelarii premiera (87 mln covid,19 mln reklama polskiego ładu)
205 mln (40 mln EUR) ugoda z Czechami za Turów
315 mln Kara za Turów z UE potrącona z KPO
200 mln Tajna wypożyczalnia sprzętu dla niepełnosprawnych
192 mln na fundusz kościelny w 2021r. (dotacje co roku, w poprzednich latach trochę mniejsze)
150 mln wpłata całosci kwoty ubezpieczenia za fregaty które są dopiero w budowie
91 mln za naprawę bloku w Jaworznie
87 mln wykup chryzantem po nagłym zamknięciu cmentarzy w 2020r.
83 mln zbędne Instytuty nadzorowane przez premiera (poza kontrolą budżetową)
80 mln na ugodę za śmigłowiece
80 mln na system e-doręczenia (nie działający)
70 mln wybory kopertowe (nie odbyły się)
70 mln maseczki bez certyfikatu (zutylizowane)
70 mln na koła gospodyń wiejskich
63 mln straty polskiego radia w 2022
55 mln dla 30 latka bez doświadczenia. konkurs NCBiR.
40 mln program prokreacji zamiast in vitro (bez efektu)
40 mln Willa plus
39 mln Koszt tarcz inflacyjnych w 2022r. (wprowadzone z powodu błędów Glapinskiego)
33 mln Pegasus
30 mln Komisja Smoleńska
30 mln na polskiego Netflixa od Czarnka
30 mln premia dla piłkarzy za wyjście z grupy MS 2022r.?
22 mln emerytury dla sędziów z zlikwidowane izby dyscyplinarnej
14 mln stępka polskiego promu (bez efektu)
15 mln Instytut spraw wojennych (ds.reparacji)
14 mln ochrona domu Kaczyńskiego
12 mln kampania reklamowa na temat ceny energii
12 mln wynajem 89 limuzyn (140 tys. zł każde-za 36 miesięcy - wynajem w cenie nowego auta)
9 mln na maszty z flagami Polski ze środków na nagłe wydatki
9 mln wyniesione w reklamówce przez księgową CBA
7,5 mln dotacje na badanie... chrystianofobii w Polsce
6,5 mln ławki patriotycznie
6 mln instytut Współpracy Polsko-Węgierskiej im. Wacława Felczaka (bez efektów)
5 mln zakup 41 tys flag Polski dla sołtysów
5 mln na zakup willi na Mokotowie dla fundacji polityków PiS
4 mln loty Kuchcinskiego
4 mln łapówka dla Kukiza
3,9 mln na organizację Bakiewicza (tylko 2022r.)
3,5 mln Transmisje mszy w tv-trwam 2015-2023
3 mln odsetki dla Czarnieckiego za nieprawdlowo nałożona karę KNF na jego Bank(sprawa przejęcia banku jeszcze otwarta)
3 mln szacowany koszt naprawy Black Hawka
2 mln gnijąca limuzyna Szydło
2 mln pikniki 800+
1 mln zgubione przez CBA
69 mln Izera do 2022r.
250 mln Izera w 2022r.
243 mln CPK (do tej pory,to nie koniec wydatków)
325 mln wszystkie dotacje na Rydzyka (około)
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Mozna nazwać każdy transfer społeczny zmniejszający nierówności/ograniczającym biede niepotrzebnym, tylko nie jest to recepta na poparcie obywatelskie. Jeżeli w zamian tych transferow mam dostać wakacje składkowe dla przedsiębiorców, niższa składkę zdrowotną dla przedsiębiorców, kwotę wolną od podatku belki czyli obecna polityka ekonomiczna rządu to ja dziękuję, bo w teorię skapywania nie wierzę, bogacenie się wyższych warstw powoduje z mojej perspektywy wykupowanie np nieruchomości windując ich ceny, czy też wzrost nierówności który może generować wzrost przestępczości.
Zaloguj się aby komentować
- Postanowiłem złożyć apelację. Nie dało się odsunąć pani sędzi. Uznałem, że po prostu zwrócę się do Kancelarii Prezydenta, do prezydenta o ułaskawienie. Ułaskawiał już za dużo poważniejsze przestępstwa - opisał Jakimowicz dodając, że już nieraz zwracał się do Dudy w tej sprawie, ale "on nie za bardzo chce się pochylić nad nim i nad jego sprawą". Ujawnił, że KPRP raz nieoficjalnie mu przekazało, że "mają z nim problem, bo był trzy dni prywatnie na Białorusi".
XDDDDDDDDDDDDDDDDD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Próbują aż do skutku.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
#jebackonfederacje #jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
ale ekipę żeście zmontowali
#polityka #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować