państwo polskie w pigułce - polityczne warcholstwo i policja silna wobec słabych
#polityka #policja #wiadomoscipolska #afera #bekazpisu #rybnik
państwo polskie w pigułce - polityczne warcholstwo i policja silna wobec słabych
#polityka #policja #wiadomoscipolska #afera #bekazpisu #rybnik
Zaloguj się aby komentować
#wiadomoscipolska #polityka #bekazpisu #jebacpis #afera
Kolejna afera z typu "sprawdźmy jak bardzo możemy być bezczelni, a oni wciąż na nas zagłosują". Zrobiły sobie kampanie za państwową kasę, a i przy okazji dały zarobić swoim - to są szczyty tupetu, ale pisiaki klaskają i zachwycają się, jak to #pansutener bohatersko walczy o nasz dobrobyt, nic nie robiąc.
Druzgocące wyniki kontroli projektu firmowanego przez posłanki PiS
Zdaniem KPRM, głośny projekt zorganizowany za budżetowe pieniądze był ukrytą kampanią wyborczą działaczek PiS, ale w celu realizacji wykorzystano sieć podmiotów, wybranych po znajomościach – wynika z dokumentu, do którego dotarła „Rzeczpospolita”.
W razie paywalla otwierać w trybie prywatnym:
Zaloguj się aby komentować
Dziwi Was zachowanie Nawrockiego, lizanie przez niego tyłka ruskiej onucy Trumpowi, blokowanie starlinków, wypowiedzi przeciwko Ukrainie w UE i NATO? A mnie wcale. To gość, o którego ciemnej stronie w kampanii może dowiedzieliśmy się z 5%. Jak myślicie, ile wie o nim ruski wywiad, w jakich sytuacjach mają go nagranego, jakie zeznania jego kumpli przestępców na niego mają? Ciekawe, co Nawrocki robił w Moskwie w lipcu 2018 r.? Przecież jest jasne, że kacapy nagrywały tam każdy jego krok. Różne plotki w środowisku historyków krążą, z kim i w jakich okolicznościach ruscy mają go nagranego.
Niczemu się nie dziwcie. Wybór tego człowieka to był czyn antypaństwowy połowy głosujących, w tym imbecyli, którzy mówili "żeby nie było monopolu władzy". Monopol władzy pisu im nie przeszkadzał. Trzaskowski zły, za to wybór Kaczyńskiego, człowieka, który wykreował takie wzorce antymoralności jak Piotrowicz, Pawłowicz, Czarnek, Kurski, Mejza i Matecki, który sam jest najbardziej odrażającą postacią w polskiej polityce, człowiekiem, który politykę robi na trumnie brata i matki, to świetna kandydatura.
Tak, oczywiście, mają go na liście osób ściganych przez FR, co nie ma żadnych praktycznych konsekwencji, poza tym, że może im pomóc uwiarygodnić swojego człowieka.
#polityka #bekazpisu #jebacpis

Dla mnie od początku było jasne, że został zwerbowany przy wódce przez agenta przerzuconego promem z Kalimimgradu, gdy jeszcze stał na btamce w Trójmieście. Legenda, którą mu stworzono, że jest legitnie poszukiwany listem gończym w Rosji, tylko to potwierdza. Ale że był w 2018 osobiście u ruskich, to nie wiedziałem. Tak czy siak historia jego kariery w strukturach obcego wywiadu wydaje się oczywista.
Różne plotki w środowisku historyków krążą, z kim i w jakich okolicznościach ruscy mają go nagranego.
@az5tcxo4-niekibicujepilkarzom Posłuchajmy tych plotek.
Oskarżasz prezydenta RP o bycie zagranicznym agentem. Czy masz w ogóle cokolwiek (poza tą wizytą w Moskwie) na poparcie swoich oskarżeń? Bo jak dla mnie to popełniłeś polityczny wysryw w stylu tvpis a tak naprawdę to konkretów zero. Szczujnia i tyle.
I zanim ktoś się doczepi to nie, nie głosowałem na tego zjeba. Na tego drugiego też nie.
Zaloguj się aby komentować
gdzie wady?
#polityka #bekazpisu #rubelklika

Zaloguj się aby komentować
Jak tam nielegalni imigranci podrzucani po nocach przez Niemców? XD
Jeszcze tylko gejów w prawackim bingo odznaczyć i można kończyć 2025 rok:)
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Przypomnienie, że zdrajcy z polskiej prawicy wiwatowali w polskim parlamencie na cześć ruskiego podnóżka, Trumpa.
https://www.youtube.com/shorts/eM9e1-xVDWs
Każdy, kto głosuje na takich ludzi, szkodzi Polsce, świadomie albo z głupoty.
#bekazpisu #jebacpis #polityka
Zaloguj się aby komentować
Mocne słowa jak na syna esbeka xD
Oczywiście pan niestety nie kandydat na prezydenta odpowiedział, że przy stoliku siedział jeszcze gierek xD
https://x.com/MiloszKleczek/status/1958819421725602116?t=gY8gNzSgiuyLr\_tGfErOVw&s=19
#polityka #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Pisowcy odlecieli już na sąsiednią galaktykę XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
To, że Batyr nie jest dyplomatą a sutenerem to każdy wiedział. Ale, że kierować się będzie ślepą nienawiścią do Tuska zamiast dobrem Polski i Polaków?
Ciężkie lata idą.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

@Wyrocznia jaaaa, kolejny van der lejenolubny? opodatkuj tradycyjne elektrownie za emisję CO2, wspomagaj finansowo z tych podatków funkcjonowanie wiatraków - turbiny wiatrowe mają określony czas życia-stają się odpadem niezniszczalnym zakopywanym w ziemi, wyprodukowana 1MWh jest droższa od prądu z el. węglowej - krytykuj chłopa prezydenta który używa i pięści i mózgu
Zaloguj się aby komentować

Portal Goniec opublikował głośne nagranie, na którym Cezary Kulesza wraz z politykami PiS Łukaszem Mejzą i Kamilem Bortniczukiem śpiewają "Barkę". Portal tłumaczy publikację materiału pozwem złożonym przez Kuleszę po głośnym tekście "Polski Związek Wódki Nożnej. Tak się bawią...
To jest też ten nawyk donoszenia na Polskę zagranicą. W Polsce jest taka fatalna tradycja zdrady narodowej. I to jest właśnie nawiązywanie do tego. To jest w genach niektórych ludzi, tego najgorszego sortu Polaków. Ten najgorszy sort Polaków jest niesłychanie aktywny, bo czuje się zagrożony. Wojna, komunizm, transformacja temu typowi ludzi dawała szanse.
-Jarosław Kaczyński, PiS
Być może przyjdzie wreszcie taki dzień, że trzeba będzie po prostu to zrobić, po to, żeby nigdy więcej żadne pokolenia sędziowskie nie ośmieliły się. […]
Niedawno jeden człowiek powiedział do mnie bardzo brutalnie: "wie pan, dlaczego w Polsce jest tyle zdrady i warcholstwa bezczelnego? Ponieważ dawno nikogo nie powieszono za zdradę". To straszne, ale w tych słowach jest prawda.
-Andrzej Duda, PiS
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Wystaw na kandydata nałogowca, agresywnego kibola, sutenera, wyłudzacza mieszkań bez żadnego dorobku politycznego.
Przy użyciu propagandy, stosując populizm, atakując Europę, strasząc Niemcami i mieszając z błotem przeciwnika minimalnie wygraj wybory swojemu kandydatowi, który w trakcie kampanii myli podstawowe pojęcia i błądzi jak dziecko we mgle.
Dziw się, że zachodni przywódcy mają twojego prezydenta głęboko w d⁎⁎ie a twój kraj spychany jest na margines, gdzie niedawno był liderem w regionie.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

@Wyrocznia zasadniczo się zgadzam w większości Twoich wpisów tylko wybór Trzaskowskiego w tej sytuacji raczej też by nie pomógł bo problem jest z Trumpem i jego administracją, Trzaskowski jeszcze niechętnej byłby widziany w białym domu. W Europie Tusk i obecny Rząd wciąż jest szanowany tu nic się nie zmieniło. Ale w kontekście zdjęcia i wydarzeń do których nawiązuje miniatura tego filmu to bym akurat nie zwalal ani na Nawrockiego ani na Tuska, cholera wie kto tam w końcu kogo zapraszał i od kogo co zależało. Ale no fakt gdyby premier się dogadywał z prezydentem mogłoby inaczej to wyglądać.
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry.
Karol Nawrocki miał być „silnym prezydentem”, a zrobił z Polski pośmiewisko. Zachód nie widzi w nim żadnego lidera, tylko populistę, nacjonalistę i polityka ocierającego się o prorosyjskie narracje.
Reuters pisze wprost, że Trump wybrał Nawrockiego zamiast Tuska, bo „faworyzuje przywódców narodowo-populistycznych, często oskarżanych o sympatie prorosyjskie, marginalizując umiarkowane, proeuropejskie siły centrowe”.
Financial Times dodaje, że Polska – jeszcze niedawno lider regionu – dziś staje się „najsłabszym ogniwem”, bo Nawrocki zamiast wspólnej reprezentacji wybiera polityczne teatrzyki z Trumpem.
Źródło: https://www.ft.com/content/d28cf79b-cab5-4c0f-88f3-367847ca2b42
The Guardian punktuje kompromitację: Polska nie usiadła przy stole w Waszyngtonie z powodu konfliktu Nawrocki–Tusk. „Brak spójności co do tego, kto reprezentuje kraj, wywołał konsternację wśród sojuszników i odebrany został jako kompromitacja dyplomatyczna Polski”.
AP News dorzuca, że trumpowscy konserwatyści jawnie wspierają Nawrockiego jako „bratnią duszę populizmu” i wciągają Polskę do obozu polityków, których Europa uważa za bardziej prorosyjskich niż prorozwojowych.
Źródło: https://apnews.com/article/da2fe440738cf967b2951f1e344770bc
Z lidera regionu staliśmy się problemem. To nie moje słowa – to diagnoza zachodnich mediów. Polska, zamiast być głosem Europy Wschodniej, jest dziś balastem, symbolem chaosu i populizmu.
To jest odpowiedzialność Nawrockiego i jego bezrefleksyjnych wyborców.
Dziękujemy.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

To strasznie silny był ten "lider regionu" który w niecałe 2 tygodnie przestał tym liderem być. Prawda jest taka, że Polska kategorycznie (robi to i Tusk i Nawrocki i reszta polityków) odmawia brania udziału polskiej armii w misji pokojowej na Ukrainie. Tylko tyle i aż tyle.
A to jest teraz na tapecie, państwa europejskie mają (po zawarciu rozejmu przez Ukrainę i Rosję) wysłać kontyngent sił pokojowych na Ukrainę. Polska tego nie chce zrobić, to jak może być "liderem regionu"? I po co z Polską o tym rozmawiać?
Zaloguj się aby komentować
hmmm skąd prawaki mogły wziąć tego fejura z czworonożnym Macronem? nie wiem, choć się domyślam
#polityka #bekazprawakow #bekazpisu #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Instrukcja dla pisowskiej ciemnoty już wyszła XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Pewien kibol przyniósł swój telefon do naprawy. Mężczyzna pracujący w serwisie obejrzał go i rzekł:
- Z pańskim telefonem jest wszystko w porządku.
Na to sutener odrzekł:
- Więc dlaczego mój przyjaciel Donald Trump już do mnie nie dzwoni?
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Jeden pojechał do ogarniętego wojną kraju i pomógł ofierze, ile tylko mógł.
Drugi beształ prezydenta napadniętego kraju, pomaga z wielką łaską, każąc sobie za to płacić i ciągle grożąc, że przestanie pomagać, zaprasza do siebie agresora, nic nie osiąga, wyciągając go z izolacji międzynarodowej. Agresora, który, należy to dodać, za kolejny swój cel wojenny uznaje Polskę.
Który z nich jest idolem polskiej prawicy? Ze zwycięstwa w wyborach którego polska, rzekomo antyrosyjska, prawica się cieszyła?
#polityka #bekazpisu


@az5tcxo4-niekibicujepilkarzom Nigdy skrajnej prawicy nie nazwałbym anty rosyjską, mieliśmy przykład Korwina co mówił o putinie per ekscelencja, Braun tak samo tylko potrafi szczuć na Ukrainę, Konfederacja z PiSem straszą Niemcami i lubią się z Trumpem/AFD.
Jak dla mnie jest to niesamowite, że jednak to działa na wyborców.
Zaloguj się aby komentować
Przypomnienie, że polska prawica to agentura nie tyle obcego mocarstwa, co pewnej opcji politycznej w obcym mocarstwie, stawiająca jej sukces w wyborach wyżej niż interes polski, bo tak się składa, że prezydent z tej opcji politycznej dogaduje się z naszym śmiertelnym wrogiem, czyli Rosją. Czy ostatnie spotkanie Trumpa z Putinem coś zmieniło w postrzeganiu tego pierwszego przez pis i konfederację? Absolutnie nie. Dalej jest to dla nich geniusz i przyjaciel Polski. Gdyby Trump kazał im oddać wschodnią Polskę Rosji, to by oddali, bo to przecież Trump.
Już pominę fakt, że takie owacje świadczą o braku jakiejkolwiek godności narodowej, ale można było przywyknąć, że dla prawicy godność<koryto.
https://www.youtube.com/shorts/ooR97tQVKyM
#polityka #bekazpisu
Odkąd zacząłem słuchać podcastu Klubu Jagiellońskiego uważam, że nazywanie PiSu i Konfederacji prawicą jest obraźliwe dla prawicy. To są populiści i tyle, a wspólnego z prawicą mają tyle, że mówią pozytywnie o chrześcijaństwie. Okazuje się że są w Polsce mądrzy ludzie prawicowi. Można się nie zgadzać w pewnych kwestiach, ale to, co prezentuje Klub Jagielloński ma ręce i nogi. A co różni ich od sejmowej prawicy (poza populizmami)? Zrozumienie świata. Sejmowe tumany mówią np że Unia jest zła bo "jest gupia, hehe Mati, wiesz że ślimak jest rybą według łunii a marchewka owocem? XDXD", a u KJ takich kretyńskich rzeczy nie usłyszymy, bo wiedzą jaka jest geneza takiej decyzji. Wiedzą i rozumieją. I tak ze wszystkim (dopóki nie zaproszą jakiegoś tumana populistycznego na rozmowy xd)
Zaloguj się aby komentować