Zaloguj się aby komentować
A Wy już wypisani? XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Moja starsza córka poszła do przedszkola (3-latka). Na spotkaniu organizacyjnym jeden typ podniósł rękę, żeby zapytać, czy "będą teee... Lekcje o yyyyy.... Zdrowiu?" Jak babka go wyśmiała, że to grupa trzylatków i co on w ogóle pi⁎⁎⁎⁎li, to taki zgaszony dokończył "...bo ja chciałem wypisać, jakby co" XD
Całe szczęście, że debile tak chętnie się przyznają do bycia debilami.
Zaloguj się aby komentować
Szybko poszło z Krzysiem. Pozostaje tylko liczyć, że karakan zdąży go zniszczyć jak to ma w zwyczaju robić ze swoimi podnóżkami:)
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
potwierdzam, byłem pierwszym przelewem, który był już przygotowany do realizacji ale Tüsk osobiście przyszedł do Bundesbanku i mnie anulował
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow

Jedna z większych bzdur i głupszych spin PiS - ale o dziwo, działająca. Większość Polaków faktycznie uważa, że Niemcy mają obowiązek wypłacić reparacje, pomimo braku jakiejkolwiek podstawy prawnej. A każdy kto wyraża wątpliwości jest z automatu uznawany - nie tylko przez PiS - za Volksdeutscha.
Nikt nawet nie próbuje tłumaczyć, czym była konferencja w Poczdamie, jakie były jej postanowienia i co z reparacjami. O tyle jest to dziwne, że łatwo można uderzyć w Rosję - bo to ZSRR miał Polsce wypłacać reparacje, z tego, co uzyskał na Niemcach (a ograbił NRD prawie do gołej ziemi). I nic, nikt tego nie podnosi.. niepojęte.
Zaloguj się aby komentować
#polityka #memy #bekazpisu #memy

Zaloguj się aby komentować
POTĘŻNY Batyr już jutro samą siłą woli załatwi nam 6 bilionów cebulionów od niemiaszków i dla każdego panienka przez godzinę gratis.
Trust me, Bro XD
PS. Niesamowicie się rozkręca to uniwersum XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Ziobro zdziwienia. Teraz tylko kilka godzin w poczekalni, szybka fotka z Trumpem i można wracać walczyć z tym Niemcem Tuskiem do Warszawy.
Coście zrobili z tym biednym krajem?
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

@Wyrocznia 10 606 877 - dokładnie tylu "polaków" stwierdziło, że unia złai trzeba powrócić pod ruski but. Ha tfu na nich. Cały czas do mnie nie dociera jak mogli wybrać alfonsa, gangusa i oszusta na prezydenta... Tak jak ktoś mówił - pis mógłby wystawić na kandydata psa, byle ten szczekał na Tuska, a motłoch będzie bił brawo...
Zaloguj się aby komentować
#heheszkipolityczne #polityka #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
tv rublika znowu w potrzebie
#bekazpisu #polityka #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Wnuk ubeka, syn esbeka, antypolak i sku*wysyn czystej krwi będzie coś sapał o Wałęsie. Fajne im Batyr dał poczucie bezpieczeństwa, że tupet tak wywaliło XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Jak coraz ciekawsze informacje o Batyrze wychodziły na światło dzienne to całe to obślizłe pisowskie robactwo siedziało pod kamieniem, bo bało się, że nie będzie nad nimi parasola, po tym jak długopisa wykopią z Belwederu. Ale na szczęście dla nich ciemny lud wybrał alfonsa na prezydenta i teraz caraz śmielej wyłażą na powierzchnię. Chciałbym powiedzieć, że Szmatecki wróci kiedyś do więzienia ale w naszym kraju to wcale nie takie pewne.
Zaloguj się aby komentować
Puścili teraz w radiu "przemówienie" batyra z okazji rocznicy. Czemu ten debil się tak drze za każdym razem? Co on na trybunach jest?
#polityka #bekazpisu
Zaloguj się aby komentować

Heorhij Szczokin, antysemita negujący Holokaust z podejrzanymi rosyjskimi kontaktami prowadzi w Polsce uczelnię rozdającą fikcyjne dyplomy cudzoziemcom — czytamy w poniedziałkowym wydaniu "Rzeczpospolitej".
#wiadomoscipolska #bekazpisu #uczelnie #studbaza
Nie ma takiej rzeczy której nie dałoby się powiązać z Tuskiem i takiego grobu na którym nie dałoby się zatańczyć.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Serwis samolotu o którym mowa:
"na chwilę obecną nie ma możliwości wskazania przybliżonych terminów malowań samolotów F-16 planowanych na rok 2025".
Jak wskazują dziennikarze, nie chodzi tutaj o zwykłe malowanie, ale o nałożenie na maszynę specjalnej powłoki, która utrudnia wykrycie samolotu przez radary."
https://dorzeczy.pl/opinie/697786/rzad-tuska-nie-ma-pieniedzy-na-serwisowanie-polskich-f-16.html
Pytanie brzmi - co ma wspólnego malowanie z niedawnym wypadkiem lotniczym? Nic. W artykule nie ma też odniesienia do tego wypadku.
Mimo wszystko, skojarzenia powstają.
Manipulacja godna rosyjskich standardów.
Sku⁎⁎⁎⁎⁎⁎stwo dziennikarskie.
Hieny wydawnicze.
Zaloguj się aby komentować
Nie minęło nawet 100 lat od pewnych zdarzeń w latach 30-tych w Niemczech. Ludzkość chyba jest tak zaprogramowana by unicestwiać się nawzajem kiedy za długo jest dobrze.
A zaczyna się zawsze od słowa.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
#polityka #bekazpisu
How do you do fellow kids?

Zaloguj się aby komentować
Czytam sobie o I Rzeczypospolitej i to jednak szokujące, że ważne ustawy mógł zawetować jakiś warchoł o wąskich horyzontach, tylko dlatego, że tak mu się podobało, bo on wiedział lepiej niż większość sejmowa, która chciała reformować kraj, albo i dlatego, że ktoś mu za to weto zapłacił. Dobrze że te czasy już za nami.
#pdk #jebacpis #bekazpisu #polityka
@DirtDiver powiem tak, jeśli wizja Twoja lub moja rozjeżdża się z ogółem społeczeństwa w większości kwestii już na tak podstawowym poziomie to niestety nie jesteśmy w stanie nic z tym zrobić. Zrobiłem sobie takie podsumowanie ostatnich 10 lat - tego co chcieli Polacy a czego chciałem ja i zwyczajnie wyszło mi że nasze drogi się rozchodzą z każdym rokiem coraz bardziej. Ogół społeczeństwa chce to co widzimy obecnie w polityce, te wszystkie populistyczne zmiany zawsze są za zgodą większości społeczeństwa.
Więc doszedłem do wniosku że zwyczajnie to nie jest moje miejsce na ziemi i tyle. Tej walki się nie da wygrać, bo podstawy fundamentalne są nie do ruszenia. Mamy w kraju 30-35% społeczeństwa które jest skrajnie konserwatywne tego się nie da przeskoczyć. Wrażenie było ze Ci ludzie wymrą i młodzi będą bardziej otwarci na zmiany. Gówno prawda, nic a nic się nie zmieniło, cała kampania prezydencka przeszła na "tęczowym Rafałku" jako jakimś wrogu wielkiej Polski. Młodzi Polacy mają dokładnie to samo w głowach co starzy... a Ci co mają coś innego to siedzą już dawno za granicami tego kraju.
Zaloguj się aby komentować
Kolejnego ucznia na urzędzie prezydenta RP trzeba pilnie szkolnić.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować