#hapy #ankieta #regionalizmy #swietlanmaps #ubieraćbuty



#hapy #ankieta #regionalizmy #swietlanmaps #ubieraćbuty



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Leżymy nad basenem. Trochę czasu zajęło nam ustawienie leżaków w taki sposób, aby były w zacienionym miejscu. Wychodząc na słońce lub idąc do wody psikamy się filtrem spf50. Kilka reaplikacji w ciągu dnia, żeby chronić skórę, szczególnie na twarzy. Od wielu lat mówi się o tym, jak ważne jest stosowanie kremów z filtrem. Widzę jednak sporo osób, zwłaszcza w wieku emerytalnym, które dosłownie smażą się na pełnym słońcu, a część z nich (wnioskując po kolorze opakowań) dodatkowo używa środków wzmacniających opalanie.
Jak jest u was? Chronicie się przed słońcem, smażycie się czy macie to gdzieś?
Pozdrowienia z Cypru
#turystyka #podroze #ankieta
@BoJaProszePaniMamTuPrimaSorta warto zaznaczyć, że wzrost ochrony pomiędzy SPF30 a S0F50 nie jest jakoś znaczący, a cenowo bywa. Tak czysto informacyjnie, by ktoś samodzielnie zdecydował mając tego świadomość :)
Z mojej strony uważam, że warto używać jeżeli się eksponujemy na mocne słońce. Sam za mało stosuję kremów z filtrem na twarz, ale jak tylko użyję coś tłustego to zaraz mam problemy skórne
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#mapy #ankieta #regionalizmy #swietlanmaps
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScdCnuE27CTZV4XVis8Sj-q6cTkuJJ-qGzgK8_OIghxkCMNCA/viewform
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ubezpieczacie swoje mieszkania/domy?
#ubezpieczenia #ankieta #ubezpieczenie
Zaloguj się aby komentować
Szybka ankieta:
-Wolicie slodkie czy slone?
#jedzenie #ankieta #gotowanietomojapasja

Zaloguj się aby komentować
Super ankieta, żeby się pobudzić w sobotę wieczór.
#glupiehejtozabawy #ankieta #millenials #zoomer
Zaloguj się aby komentować
#ankieta
Nie różnią się za bardzo od naszej emigracji w UK czy nl. W każdej grupie znajdzie się czarna owca.
Jak ktoś uważa że mu pracę zabiorą to samo ponad 20 lat temu w UK mówili ich nieroby na socjalu. U nas jest dokładnie to samo.
Jedynie asymilacja powinna być większa. Trochę trochę getta w niektórych miejscach.
Jeśli wspólnota mieszkaniowa będzie miała nawet tylko 2 członków to istnieje spora szansa że nic nie ustala tzn ludzie są różni. Wszędzie w każdej narodowości są chuje sk⁎⁎⁎⁎syny gangusy i sa tez ludzie którzy nimi gardzą. Narodowośc nie ma tu nic do rzeczy.
To że są u nas takie problemy wynika tylko z tego albo sie tego nie naglasnia albo nasze skurwole juz uciekły do Anglii.
Zaloguj się aby komentować
#podrywajzhejto #randkujzhejto #gownowpis
Wpadła mi w oko kasjerka w żabce, i wczoraj robiąc zakupy zostawiłem taką kartke i wyszedłem bez słowa.
Myślałem że spoko pomysł bo jak nie jest zainteresowana to wyrzuci kartke i tyle, ale mój znajomy mnie nazwał je⁎⁎⁎ym debilem. Jakie macie zdanie?
#ankieta

Zaloguj się aby komentować
#mapy #swietlanmaps #regionalizmy #ankieta #zastrugaczka





Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#mapy #ankieta #regionalizmy #swietlanmaps #upioke #ankietapropozycyjna



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#mapy #ankieta #regionalizmy #swietlanmaps #innekaj #kaj



Zaloguj się aby komentować