Zaloguj się aby komentować
Opłata za posiadanie psa w skali roku:
5000zł - rodzina
3000zł -osoba samotna
1000zł - osoby samotne na emeryturze
0zl - psy pracujące/osoby niepełnosprawne
Opłaty nie wprowadzamy tu i teraz bo mielibyśmy masowe mordy. Jeżeli ktoś ma teraz psa to płaci na starych zasadach do końca jego życia.
Kto jest za, kto jest przeciw?
#polska #psy
#ankieta
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#hejtoankieta #ankieta #lekarze #zdrowie
Trudne wylosowało.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Cześć dalsza dyskusji i znów ankieta... https://www.hejto.pl/wpis/w-zwiazku-z-tym-ze-w-robocie-wywiazala-sie-dyskusja-mala-ankieta-przeciwpozarowa
#ankieta #pozar #czad #gaz #wybuch #kuchnia
Kolejność w pytaniach wedle kosztu i częstotliwości zapotrzebowania, wedle uznania własnego - ograniczenia formy ankiety na hejto. Burdel tam straszny. Przydałyby się ankiety wielokrotnego wyboru.

Czujnik dymu na poddaszu nieużytkowym, czujnik temperatury w garażu przy falowniku PV, oba wpięte do alarmu domowego ustawione na cichy alarm + powiadomienia do mnie na tel. Analogicznie czujniki zalania pod wężykami z wodą, przy pralce, lodówce i w piwnicy, tylko tam jeszcze automatycznie zamykają zawór na wejściu wody do budynku. Gazu nie mam.
Zaloguj się aby komentować
W związku z tym, że w robocie wywiązała się dyskusja, mała ankieta przeciwpożarowa.
#ankieta #pozar

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#kontrabanda #ciekawostki #ankieta
140 piorunów w zaledwie 4 godziny pod wpisem o Aaronie Swartzu – to poki co rekord jak na dość niszowe, ale jeszcze raczkujące medium.
Tekstowe ciekawostki by były publikowane na Hejto oraz Mastodonie, zaś audiowizualne na naszym PeerTube'ie.
I teraz pytanie:
Zaloguj się aby komentować
Tak polskie drogi są postrzegane zagranicą, pomimo ogromnej poprawy bezpieczeństwa w ostatnich latach, na polskich drogach ginie więcej osób niż w większości krajów UE.
21 zabitych w jeden dzień to chyba rekord w tym roku, choć z pewnością zdarzały się bardziej zabójcze dni. Co trzeba zrobić, aby polskie drogi zbliżyły się poziomem bezpieczeństwa do krajów Europy Zachodniej? Wyższe kary, ograniczenie sprzedaży alkoholu? Rozwijania infrastrukturalne? Fotoradary na każdym rogu?
#polskiedrogi #polska #ciekawostki #samochody
#ankieta

Obecnie jestem w Hiszpanii i jestem zaskoczony jak wolno ludzie tu jeżdżą. Jest ograniczenie do 80kmh to wszyscy tyle jadą. W miastach jadą 20-30 bo z każdej strony może człowiek wyskoczyć, przejścia dla pieszych są tam bardziej umowne. Na rondach to samo, kto pierwszy ten ma pierwszeństwo, znaki są dla nich tylko umowne do tego mają wyjebane na kierunkowskazy xd
Zaloguj się aby komentować
W związku z nadmiarem myśliwych w kraju postuluję ich odstrzał redukcyjny w celu ochrony zdrowia i życia ludzi oraz zwierząt.
Ilość myśliwych już od dawna przekracza bezpieczny poziom, a ich choroby przenoszone są na coraz to młodsze osobniki. Do strzału wytypowane będą osobniki z wadami wzroku, chorobą alkoholową, psychiczną oraz zwyrodnialcy czerpiący przyjemnosc z zabijania.
Takie działania mogą wydawać sie bardzo brutalne, ale są one niezbędne dla dalszego funkcjonowania tego gatunku.
Darz bór!
#polowanie #mysliwi #ankieta #las #przyroda
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Łażę dzisiaj głównie po Karpaczu, mieście. Jutro zaczynam wojaże po górach, jednak przekleić mapę trza.
#mapy #ankieta #regionalizmy #swietlanmaps #tej




Zaloguj się aby komentować
Czy oglądasz porno?
#ankieta #pidzamaporno #rozrywka #beniz #tzipa
Zaloguj się aby komentować
Pytanie do #elektryka i #samochody
Nie świeci żarówka w aucie, ale wymieniłem i dalej nie świeci. Czyli coś po drodze. Jak poślinię palca i dotknę to miejsce styku w gnieździe żarówki to
a) zabije
b) nie poczuje
?
#ankieta
Najpierw musisz dociągnąć odpowiedni prąd testowy do samochodu, należy znaleźć te oznaczone w rozdzielnicy L1 I L2, podłączyć do nich kable rozruchowe i dociągnąć do samochodu, teraz tak, odpinasz akumulator I spinasz na trytytki kable rozruchowe z kablami od klem. Idziesz do gniazda i patrzysz czy się pali.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#mapy #ankieta #regionalizmy #swietlanmaps #chodaj





Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować