Zaloguj się aby komentować
#okotygrysska #animacja #piosenkadobranawszystko #jungledrum #disney #hakunamatataichuj

Ehh jak bylem lebek to mialem krol lew byl moja obsesja, mialem na kesecie i matka mowila ze potrafilem ogladac po 4 razy dziennie, te piosenki sa ikoniczne w kazdym jezyku, circle of life, can you feel the love tonight, busa, czy po eng czy po pl czy po fr, kazdy ktos z tym dorastal potrafi po tylu latach zaspiewac z pamieci.
Zaloguj się aby komentować
#codziennytarzanboy #jungledrum #duparozepchanaciuchypołatane #koszotoroburgames

Zaloguj się aby komentować
#codziennyeyeofthetiger #muzyka #teledysk #trzecieoko #czokowoko #okotygrysska

Zaloguj się aby komentować
Siemanko #perfumy . Czas na podsumowanie roku.
Mój zgodnie z założeniami nie obfitował w wiele testów i pogoni za króliczkiem z czego ja i mój portfel jesteśmy zadowoleni. Pod koniec roku wpadło kilka olejkow na test które dały trochę emocji Trath firewood, Burmese Oud, Black ambergris i Grey ambergris.
Po zestawieniu w parfumo widać że w tym roku zafascynowałem się Amber Cologne a reszta stabilnie bez większych wychyleń.
W tym roku czekam w sumie tylko na urodzinową kolekcję Adama i plan jest taki aby trzymać się w ryzach z zakupami a wręcz zredukować nadmiar statystów półkowych.
Wrzucajcie swoje resume 2025 o ile prowadzicie buchalterie a jak nie to z pamięci choć u mnie ta jest zawodna

Nie prowadzę statystyk, co najczęściej zakładałem, ale 2025 to był najintensywniejszy perfumowy rok. Moja kolekcja szybko "napuchła" i nawet nie chcę wiedzieć ile pieniędzy na to poszło
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#sprzedam
Hej, na sprzedaż mam wycofany już dawno z produkcji zapach marki toskovat.
Strasznie ciężko dostępny, ograniczony do kilkuset flakonów na cały świat.
We flakonie ok. 25ml, w zestawie wszystko od producenta. Sprowadzony przez zaufaną osobę z grupy jeszcze w czasie kiedy był dostępny
Cena: 900zl do niewielkiej negocjacji

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Młody naciągnął mamę na #lego
Uroczy mały zestaw dwóch sukulentów


Zaloguj się aby komentować
Wszystkiego dobrego #perfumy w Nowym Roku ,no i na dobre jego rozpoczecie dobry zapaszek
Opium Pour Homme Edt 2017 rok w bardzo dobrej cenie

Zaloguj się aby komentować
Muszę przyznać ze to aktualnie moja ulubiona #miodosytnictwo Jabłkowy - czad Panieński - najsmaczniejszy #miodpitny jaki w życiu piłem, głęboki Gruszniak dziś na tapecie Tagi: #alkohol #wino Polecam

gdyby ktoś chciał kupić - 110zł
https://pitnemiody.pl/dwojniak-powidzki-gruszniak-750ml
Zaloguj się aby komentować
#wedlinydomowe #gotowanie #gabagool
Gabagool od Tony'ego Soprano
Kolejny etap wytwarzania capicoli albo jak kto woli coppy, inaczej zwanej "gabagool". We wcześniejszym wpisie nasoliłem karkówkę i upchnąłem na ok 2 tygodnie w woreczek strunowy i trzymałem w lodówce. Teraz pora na dojrzewanie i podsuszanie. Obmyłem tanią brandy, osuszyłem i otoczyłem w przyprawach. Następnie zawinąłem w gazę i powiesiłem w chłodnym, przewiewnym miejscu. Kolejny wpis za około kolejne 2 tygodnie. Będzie unboxing. https://youtu.be/uKvc8DpqVug?si=3zkp3NN58UnJ6FXZ





Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Już chyba wiem, czemu tu tak pusto xD
#hejtopodsumowanieroku2025 #hejto



Zaloguj się aby komentować
Hej!
Ostatni zapach tego roku. Po kilku "założeniach" wciąż nic mi w nim nie przeszkadza, więc nie jest źle.
Prissana - Sahar
Porównują do L'Air du Desert Marocain. Rozumiem to porównanie, choć nie podzielam tych wrażeń. Kolendra, kumin, lekko słodkawa, ciepła baza, troszkę cynamonu... Fani Marocain zapewne nie pomyliliby go z niczym innym. I pewnie spodobałby im się Sahar. Tutaj jest jednak więcej wątków. Żywice kadzidlaków, więcej zielonych aspektów; od strony przyprawowej również bardziej skomplikowany. Ciepły, złożony, żywiczno-przyrawowo-zielonkawy zapach.
A Wy, kochani, czym się raczycie na ten piękny koniec?
#conaklaciewariacie #perfumy

Zaloguj się aby komentować
Ej, a można na hejto wrzucać afiliacyjne reflinki do instytucji finansowych?
#hejto
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Sylwester czas zacząć
#piwo
#sylwesterzhejto

Zaloguj się aby komentować
Oczywiście zdążyło gówno rozmarznąć i zamarznąć
#zimowypierdalaj na stoki


Kiedyś przy -10 ptaszysko mi nasrało wielkim, rzadkim, brązowym kupskiem na środek szyby i to zamarzło przez noc. Zamarzło i się przykleiło tak, że nie mogłem tego w żaden sposób zmyć ani zeskrobać. Jedynie płyn do spryskiwaczy to delikatnie rozpuszczał i po kawałeczku ścierało się. Nie miałem garażu, nie było jak rozgrzać. Jeździłem tak jakieś 3 tygodnie z wielką kropą na środku szyby, bo ciągle był mróz XD nawet na stacjach paliw te szczoty z płynem i skrobakiem nie dawały rady. W końcu mróz odpuścił i przy pierwszej okazji gdy było powyżej 0 stopni pojechałem ponownie na stację paliw i zmyłem w końcu XD ale i tak nie było łatwo
@dzek a w sumie byłem na automatycznej i nie wystarczyło - trochę zmniejszyło tą kropę, ale dalej była spora. Dziś bym pojechał na ręczną, ale wtedy wydaje mi się że nie były jeszcze tak popularne jak dziś i w zasadzie nie korzystałem z nich... Auto myłem sam u rodziców lub właśnie na automatycznej w przypadku zimy. A może byłem po prostu młody, głupi i nie wiedziałem wystarczająco dużo o świecie.
Zaloguj się aby komentować