Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Piątek, piątunio, burgerek ( ͡~ ͜ʖ ͡°) #burger #jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Twaróg, muesli, banany i pokruszone m&m's
#jedzenie #jedzzhejto


Zaloguj się aby komentować
Pogoda jakaś taka jesienna to miałem smaka na bałtyka... a tu taka lipa
Parametry dobra ale niestety na życie, zapomniałem, że to ta wersja.
Nie podchodzi mi, pierwsze skojarzenie, że jest zepsute, bo jakieś takie lekko cierpkie w typie farmhouse... Potem trochę się człowiek przyzwyczaja do tego specyficznego smaku i podchodzi pod jakiś mocno żytni ciemny chleb maczany w tanim rumie XD
Szkoda, bo zapowiadało się super.
#piwo #piwokraftowe #craftbeer #pijzhejto



Zaloguj się aby komentować
Pan Lidl znów kusi.
#piwo #piwokraftowe #craftbeer #pijzhejto #lidl

@krzysiek34011 Tu masz ofertę https://www.lidl.pl/c/piwa-kraftowe/a10072919
Farm to Glass wszystkie 3 są co najmniej dobre.
Gelato Purple też spoko jak lubisz słodziaczki.
Z NEPO zawsze solinde są ipki, piłem tylko Sping Day chyba.
Pinta też zwykle dowozi, co miesiąc są nowe ipki więc można brać, bo się łapie na kupon aktualnie.
Zaloguj się aby komentować
Ciasto rabarbarowe. Taką pysznością przywitała mnie moja druga połóweczka. Albo mnie bardzo kocha, albo czegoś chce
#chwalesie #jedzenie


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Rozpoczęcie sezonu na #nocnymarket w Warszawie.
#warszawa #jedzenie


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Gnocchi z sosem szafranowym, szparagami i cukinią #obiadek #jedzzhejto #ceramikaboleslawiec

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzisiejsze śniadanko sponsoruje literka M
jak "miażdżyca".
Cieplutko jest można jeść na dworku.
#jedzenie #sniadanie #oporniksamnawsi


Zaloguj się aby komentować
A takiego goferka opędzlowałem we Wrocławiu. Tomeczek @Szuuz_Ekleer zna dobre miejscówki
#jedzenie #jedzzhejto


Zaloguj się aby komentować
Dawno nie bylo czasu na bebsztyla, wariant sezamowy.
#bojowkapiekarska #tagowanietomojapasja #gownowpis



Zaloguj się aby komentować