#piwo #suseuspamuje
Kormoran Im-beer o mocy 4,7%, kupiony w Dino za 4,99 zł, Imbiru prawie nie czuć bo jest go aż 0,72%, ale jest dobre w smaku.


#piwo #suseuspamuje
Kormoran Im-beer o mocy 4,7%, kupiony w Dino za 4,99 zł, Imbiru prawie nie czuć bo jest go aż 0,72%, ale jest dobre w smaku.


Zaloguj się aby komentować
Spaghetti Carbonara ze śmietaną
(let the storm begin)
#gotowanie #kuchnia


Zaloguj się aby komentować
Wigilia i pierogi
@Lubiejeze #tradwife #luckyme

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
119 852 186 - 250 = 119 851 936
#pletwalztwarogu
Znowu klinek, dżemik i śmietana dla poślizgu. Łącznie coś ok 900kcal
Zaloguj się aby komentować
Polecam. Do wyrwania w Kauflandzie za bodaj 8,99.
#piwo #piwokraftowe #craftbeer
#pifkozpanemw

Zaloguj się aby komentować
Zamówiłem schabowego xl dostałem Polska pizzę
#schabowy #jedzenienawynos

@Themamduzopieniedzy https://www.nawynos.elblag.pl/kulinarny-bulwar
Zaloguj się aby komentować
Om nom nom będę ucztował. ^~^
Wiem że niezdrowe ale czasem można.
#jedzenie #boczek #boczus #boczunio



Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj szef kuchni poleca makaron z szynką szwarcwaldzką, suszonymi pomidorami i mascarpone
#kuchnia #gotowanie


Zaloguj się aby komentować
119 860 741 - 250 - 300 = 119 860 191
#pletwalztwarogu
Dzisiejsza i zaległa porcja #twarog
Zaloguj się aby komentować
#piwo #suseuspamuje
Browar Amber Białe z kolendrą o mocy 5,0%, kupione w dino za 4,19 zł. Dobre w smaku, lekkie i orzeźwiające, pite schłodzone.

Zaloguj się aby komentować
Pierniczki zaliczone, powoli do przodu do świąt
#swieta #gotowanie #pieczzhejto

Zaloguj się aby komentować
Erwinek zjebek wziol i upiekl bebek.
#bojowkapiekarska #gownowpis #tagowanietomojapasja



Zaloguj się aby komentować
Coś za mną chodziło... wybór padł na Komesa.
#piwo #piwokraftowe #craftbeer
#pifkozpanemw

Zaloguj się aby komentować
#piwo #suseuspamuje
Niško beer z Serbii kupione w Dino za 4,99 zł, moc 4,7%, schłodzone mi smakuje wyśmienicie


Zaloguj się aby komentować
Dzis na uobiad frytunie i panierowany serek.
#gownowpis #tagowanietomojapasja #obiad


Zaloguj się aby komentować
A po urodzinach młodego poszliśmy na obiad
#jedzenie


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#piwo #suseuspamuje
Kormoran z dodatkiem przecieru z dyni 1,7%, dobry w smaku, kupiony w Dino za 4,99 zł.

Zaloguj się aby komentować