Brioszke jeszcze upiekłem. Ćwiartka już spałaszowana ☺️
#pieczzhejto #bojowkapiekarska

Brioszke jeszcze upiekłem. Ćwiartka już spałaszowana ☺️
#pieczzhejto #bojowkapiekarska

Brioszkę? Czekoladową? Na kolację? https://youtu.be/kqdYDBoTlHI
Zaloguj się aby komentować