Se rniczek upiekłem z okazji starości
#gotujzhejto #gotowanie


Se rniczek upiekłem z okazji starości
#gotujzhejto #gotowanie

Zaloguj się aby komentować
Piwko sobie wypiłem wieczorem, ale przepłaciłem
#piwo

Zaloguj się aby komentować
POLICZONE MIAŁEM REEEE
#heheszki #humorobrazkowy #słowotwaroże

Zaloguj się aby komentować
Czy takie uziemienie wystarczy?
#heheszki #ogrodnictwo #bambusybarcola

Zaloguj się aby komentować
Z pewnych względów uważam że Penx to najlepszy raper w Polsce.
Zdjęcie powiązane.
#kefirkrasnystawbojowka #kefir #heheszki

Zaloguj się aby komentować
A może by se tak tatuaż zrobić?
#kefirkrasnystawbojowka #kefir

Zaloguj się aby komentować
Takie zdjęcie znalazłem z lat młodości. Jako bazooka zgrzewka najlepszego napoju tj. kefir Krasnystaw 3x2 z odbiciem lustrzanym żeby było jak 3x3 #pokazmorde
#kefirkrasnystawbojowka #kefir

Zaloguj się aby komentować
Moja ulubiona pizzeria z Olkusza, czyli Mąka w Mieście podniosła cenę swojej margarity na... 22zł xd zawsze jak tu jem to się czuję jakbym ich okradał xd
#pizza

Zaloguj się aby komentować
Dziś jest gorąco a ja idę w miejsce publiczne więc wybór był prosty
A co u Was?
#perfumy #conaklaciewariacie

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Nigdy mi się to śniadanie nie znudzi
Tylko teraz trzeba rozbełtqć xd
#gotowanie #słowotwaroże

Zaloguj się aby komentować
To co, może powtóreczka z #rozdajo ?
https://www.hejto.pl/wpis/rozdajo-do-oddania-1kg-erytrolu-ale-wygrany-pokrywa-wysylke-paczkomatem-ale-najp
Zasady te same: pluśnij to Cie wezmę pod uwagę
#dieta #zdrowie
Zaloguj się aby komentować
To że czuję lekki stres przed rozmowami rekrutacyjnymi to pewnie normalne.
ALE TO ŻE PRZED TYMI KTÓRE JA PROWADZĘ TEŻ GO CZUJĘ TO JUŻ CHYBA PATOLOGIA XD
#zalesie #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
To zróbmy z tych chwalipostów tryptyk!
Pokazałem moje biuro , pokazałem widok z niego , to teraz pomieszczenie w którym spędzam czas w kontrze do treningów.
Co prawda kiedyś już wrzucałem to zdjęcie, ale teraz jest częścią serii
#chwalesie #mancave

Zaloguj się aby komentować
Widły złamałem i kompost muszę łopatą przerzucać, śmiechu warte
#ogrodnictwo #zalesie

Zaloguj się aby komentować
A taki mam widoczek z okna Chuopskiej Jaskini
#chwalesie #mancave

Zaloguj się aby komentować
Chuopska Jaskinia prawie gotowa
#chwalesie #mancave #remontujzhejto

Zaloguj się aby komentować
O jaki robaczek shiny mnie odwiedził #robaczki #owady
Może @Onestone mi podpowie kto to

@Barcol Ładny
najprawdopodobniej będzie to ten gagatek.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
O, wczoraj miałem rocznicę pioruna xD
Przegapiłem i nie opijałem :v
#gownowpis

Zaloguj się aby komentować