Nie mogę się doczekać czwartego sezonu Bluey xd
#dzieci #rodzicielstwo #bluey
#wyznaniezdupy #bajki

Nie mogę się doczekać czwartego sezonu Bluey xd
#dzieci #rodzicielstwo #bluey
#wyznaniezdupy #bajki
Zaloguj się aby komentować
Przegiolem co
#slowotwaroze #twarog #słowotwaroże #hejtokoksy

Zaloguj się aby komentować
Jak Wy tak będziecie piorunować to nigdy nie zrobię tego zadania na 100 piorunów za wpisy, a tak się staram i spamuję xd
#gownowpis #glupiehejtozabawy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Robię sobie lekki odwyk, ale pogoda taka że dzisiaj cały dzień emitowałem tego gagatka xd
A Wy co tam na ostatni ciepły weekend?
#perfumy #conaklaciewariacie #cotamnaklaciewariacie

Zaloguj się aby komentować
Bambusie mie nie przeszkadza że Ty pędy puszczasz ale kurła zdążysz je rozłożyć przed zimą???
#ogrodnictwo #bambus #bambusybarcola

Zaloguj się aby komentować
Miałem 3 lawendy. Wszystkie pięknie zakwitły. Każdą z nich obciąłem tak samo i w ten sam dzień.
Jedna radzi sobie super
Jedna średnio
Jedna ledwo
O co chodzi xd
#ogrodnictwo #pytanie #lawenda

Zaloguj się aby komentować
Mega polecam ten lokal jakby ktoś był we Wiedniu, może nie wygląda ale było PRZEPYSZNE!
https://maps.app.goo.gl/TWAXWvq2rg7caAqa7
#jedzenie #jedzzhejto #austria

Zaloguj się aby komentować
Kaskadę i strumyk sobie w ogrodzie robię xd
#diy #majsterkowanie #budujzhejto #ogrodnictwo

Zaloguj się aby komentować
W smaku dobry!!
#gotujzhejto #gotowanie #minecraft


Zaloguj się aby komentować
Pierwszy tort w życiu se upiekłem :v
Może będzie smakował lepiej niż wygląda xddd
#gotujzhejto #minecraft #gotowanie

Zaloguj się aby komentować
Jak nazywa się ceremonia grupowego nawodnienia w Japoni?
.
.
.
Bukłakke
A po sucharku proszę naprostować suchość w ustach odpowiednim łykiem z bukłaka
Na zdjęciu mój nowy nabytek 2.1 litra
#codziennepiciu #kontrolanawodnienia #heheszki #suchar

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jak ktoś nie kojarzy użytkownika @Apaturia to polecam zajrzeć na #apaturiart
#hejtozeszyt #heheszki #humorobrazkowy

Zaloguj się aby komentować
1281 + 1 = 1282
Tytuł: Trzy wiedźmy
Autor: Terry Pratchett
Kategoria: fantasy, science fiction
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Liczba stron: 329
Ocena: 7/10
Bardzo przyjemna książka, kopalnia świetnych dialogów. Minusik że punkt kulminacyjny był rozwiązany jakoś tak nijako i bez tupnięcia.
#bookmeter #Ksiazki #czytanie #czytajzhejto

Zaloguj się aby komentować
29 608,35 + 5,01 = 29 613,36
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Spróbujmy nowej łopaty, chociaż ciasto przefermentowałem i się rozlało
#pizza #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Trzydzieści xD
Nie tylko Owca opuścił #hejto30minus w tym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A czuję się dobrze jak nigdy
Także oficjalnie dołączam do #hejto30plus

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować