Zaloguj się aby komentować

Żabka pracuje nad konceptem sklepu, który dedykowany będzie osobom podróżującym autem - ustalił portal wiadomoscihandlowe.pl. Z naszych informacji wynika, że największa pod względem liczby sklepów sieć handlowa w Polsce szykuje się do uruchomienia placówek w nowym formacie Żabka Drive. Pierwszy...
Kebab i frytki w żabce
Do czego to zmierza
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Paczek InPostu nie odbierzemy już w Żabce.
https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/inpost-zabka-koniec-wspolpracy-paczki
Zaloguj się aby komentować
Może się niepotrzebnie czepiam, ale jednak dla mnie jest to robienie klienta w bambuko.
Wbijam dziś do Żabki, kupić wodę. Cena na półce 2.50, po podejściu do kasy 2.90. Niby 40 groszy, ale czemu mam dopłacać?
Wracam do półki i widzę duże, tłuste 2.50, ale małym drukiem nad tą cenę napis "Przy zakupie w zestawie, cena za szt". Natomiast obok w małych kwadratach, mniejsza czcionką dopisane: "Cena poza zestawem za 1 szt. 2.90".
Czepiam się czy mam rację?
@Dalian @piwowar legalne jest, było i będzie - UOKiK tu ma guzik do gadania. Są daty, są ceny - a że klient nie doczytał, to nie wina sieci. Model handlowy panujący w płazach znany jest nie od dziś - za to, że są praktycznie wszędzie, czynne codziennie i do późna płacisz właśnie w ten sposób.
Znacznie większy rak jest w stonce, gdzie ceny często są nieaktualne, lub za szybko o 1 dzień wieszają ceny promo.
Zaloguj się aby komentować
Żabka ma kampanię reklamową
"Jaka parówa wariacie" xD
Zajrzyjcie do apki żabki
Zaloguj się aby komentować
Deploy na produkcję w piątek pod koniec pracy może mieć opłakane skutki.
Tymczasem dzisiaj spłonęła drukarnia obok żabki w #opole
Dla kogoś ten weekend nie będzie wcale taki dobry

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować