Zdjęcie w tle
wrazik

wrazik

Tytan

@lubieplackijohn weź mi zmień nazwę użytkownika na wrazik, stawiam kremówkę

  • 25wpisy
  • 66komentarzy
  • 2obserwujących
3df40c22-0e71-411a-bc64-fa8d930c312e
wrazik

@Half_NEET_Half_Amazing polecam zablokować i nie wdawać się w dyskusje z funkcjonariuszami. Szkoda życia

8
tellet

@atol odwołanie do zwrotów- zawsze pomaga xD
"pisflacja"- ten cholerny kaczor na całym świecie jom zrobił!

 

zły kościułek- bo wiadomo, że w zatoce sztuki to sami księża byli, nigdy "celebryci" prosto z telepudła.

 

gospodarka "w ruinie"- ah te złote czasy gdy przed 2017 mogłeś sobie pracować na zleceniu za 5zł/h, wtedy to było eldorado, nie to co teraz.

 

"upartyjnione sondy" chyba że te "wolne" jak w Gdańsku.

 

"abolicja funkcjonalności prawa w kraju"- no pewnie! I tylko brodaty informatyk-fakturowiec z niewiadowa pod KPRM oraz gruba, garbatonosa pani, krzycząca "wypierdalaj" do ludzi, stali w obronie "funkcjonalności prawa" xD

 

"kradzieże setek miliardów"- Oj tak byczq. Nawet dziś był jakiś płaczliwy wpis "BOLZGIEGO PCZEDZIEMCIORCY", co płakał że mu zwrot z VAT wypłacili W TERMINIE, a nie już natychmiast, bo jego gównofirma nie potrafi utrzymać płynności. I to oczywiście skarbówka jest winna, a nie cfaniaki tyle lat kręcące wały na vacie. Olobogo ukrodli przez ukrócenie wałków xD

 

Klasyka - szczeknąć jakieś hasełka, dodaj jeszcze tylko ***** *** i "haha zaorane, fszysko byle nie pizzzzz", po czym wybierzesz korwina albo innego hołownię i będziesz klaskał uszami na te same mordy w innym wydaniu xD

2
qrak

@JanNipanimajski
Za PiSu nic nie trzeba umieć. Wystarczy być wiernym partii i szczekać jak każą.

 

Co PiS zrobił przez 8 lat? Wykopali dużą dziurę w mierzei i jeszcze większą w budżecie. Gdzie ci wszyscy specjaliści dobrej zmiany, którzy się mieli opiekować państwem? Wszystko co się dało zjebali.

7

Zaloguj się aby komentować

Działające ciasteczka są dla zarządu, nic Ci nie będzie Tomeczku jak kilka razy dziennie będziesz się logował

#heheszki #hejto #humorobrazkowy #memy

a73baae5-c52b-4ef1-8d32-b956d05d0e51
wrazyBaton

@wrazik jop, coraz bardziej zaczyna denerwować

1
TorrentFreak

@wrazik tyle że tu jest pełno braków, choćby brak wątków w komentarzach okropnie przeszkadza.

1
R0HYPN0L

Zalogowałem się tylko po to żeby dać pioruna, odechciewa się korzystać ( ͠° ͟ʖ ͡°)

3

Zaloguj się aby komentować

Dzisiaj urodziny prezesa naszego zakładu, świętowanie czas zacząć!

#heheszki #pracbaza #grazynacore

93ce71c9-d3fc-4f9c-b9ef-e06c806bc7b8
Wiertaliot

@Jezyna Nie dość, że wpierdala politykę do wątku to jeszcze jest kryptopisowskim symetrystą. Tfu.

10
Cyberchosnek

@Wiertaliot przeginka z tą polityką wszędzie, fakt, ale rację ma. To, że jedni to gorsi chuje to nie znaczy, że drudzy przestali być chujami.

2
Karczak

O, to te słynne kutasy co będą z nieba leciały, bo takie to będzie kurwa dobre #foodemperor

1

Zaloguj się aby komentować

Cześć Tomki!

Szukam porady. Chciałbym zorganizować w szkole kółko informatyczne w okół robienia gier. Z jednej strony chciałbym, żeby dzieciaki poznały wszystkie podstawowe konstrukcje programistyczne, a z drugiej strony żeby stworzyli coś fajnego.

 

Jakiego środowiska do tworzenia gier użyć? Tak, żeby było w miarę proste i dało się sensownie zajęcia poprowadzić. Którego silnika do tworzenia gier użyć?

Vuaaas

Potwierdzam, gamemaker jak najbardziej się nadaje. Jeden doktor z PP na studiach magisterskich nawet go używa na zajęciach - w trakcie zajęć studenci poznają podstawowe funkcje programu tworząc prostą wersję gry razem z prowadzącym a następnie rozszerzają funkcjonalności o własne pomysły co podlega ocenie. Wszystko to trwa zabójcze 4h

1
Barcol

@wrazik Godot to w pełni rozwiniety, pełnoprawny silnik, a jednocześnie kest na licencji Open Sourcowej wiec nie musisz sie martwić ani kasą ani problemami z ewentualną publikacją :v np taka dosyć znana i dobrze oceniana Deponia jest w całości zrobiona w Godocie.

 

Z minusów, to nie wiem czy dzieciaki w szkole ogarną

 

Moze jakbyś im w Pythonie z PyGame przygotował szablon i niech sobie dodają sterowanie, kolizje, śmierć, życia itp?

2
5tgbnhy6

@wrazik a w jakim wieku dzieci? ja się dołączę do propozycji @hank_pecker, tylko jeszcze dodam, że istnieje Unity LEGO Microgame, gdzie masz wbudowane tutoriale, które prowadzą przez proces tworzenia 3D platformera bez napisania jednej linii kodu, mają wbudowany edytor modeli z LEGO, a dla zaawansowanych można ładować do gry budowle stworzone w Stud.io, wiec można zaangażować też dzieci, które nie chcą "programować", tylko bardziej być artystami 3D. na podstawie wbudowanych rozwiązań można też zrobić ścigankę, grę logiczną itp, bez jednej linii kodu, a jednak nauczyć się o tworzeniu questów, triggerów, warunków wygranej itp.

 

https://learn.unity.com/project/lego-template

 

sam tworzę swój projekt w oparciu o ten feature Unity, więc mogę pomóc jeżeli pojawią sie jakieś quirki, albo pomóc rozwiązać problemy/coś doradzić/podsunąć dodatkowe materiały, chociaż tutorial jest zrobiony tak, że dziecko powinno samo dać radę usiąść i go przeklikać bez problemu, powodzenia i pozdro!

2

Zaloguj się aby komentować