A co to sie przydarzyło na wypoku? Wszystkie strony puste?
#wykop #bekazwykopu #heheszki

A co to sie przydarzyło na wypoku? Wszystkie strony puste?
#wykop #bekazwykopu #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
I tak to leci na wykopie XD
#wykop #bekazwykopu

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
nie powiem nic odkrywczego, ofensywa trwa również w sieci, z tym że atakującą stroną jest sowiecka dzicz.
dla wszystkich, którzy ubolewają nad tym, że taki panasiuk czy inny olszański moga bezkarnie głosić te swoje wysrywy zgodne 1:1 z linią kremla: na pewnym pisowskim (hajs z orlenu robi brrr) portalu takie treści są w 100% tolerowane, a moderacja tbw
I nie jest to jakiś losowy zjeb, bo psycholi dehumanizujących ukraińskich cywili, pochwalających ruskie zbrodnie i srających wojakami zajebanymi z 4chanowego /pol/ się wręcz zaroiło. Zwłaszcza od czwartku, umownego początku ofensywy. Szurska teoria: jako że zbyt duża część polskiego społeczeństwa ma watę zamiast mózgu, łatwo będzie nakierować ich na "odpowiedni tor myślenia". A wybory już za 4 miesiące
W interesie Polski leży rozjebana rosja. A ukraińcy robią co mogą, żeby to osiągnąć. amen, popłakałem to spierdalam xd
#wojna #ukraina #wykop (bo wspomniałem o tej swołoczy)

@dauniel-obajtek 100% racji chopie. Az sie rzygac chce od tych wpisów. Juz nawet nie mówię o samej treści a o formie przekazu: irytujace, chamskie zaczepki, styl ameby. Taki rusek, nawet w internecie, przyjdzie i nasra na srodku i bedzie dumny z siebie!
Niech juz się odetną od gejropy i miejmy nadzieję ze na dobre.
Zaloguj się aby komentować
Ehh wykopki i ich mądrość. Krzywa Laffera sposobem na wszystko xD
Szkoda tylko że nie wiedzą że poziom krzywej laffera jest na poziomie 70% podatku xD Nawet sam ich autorytet o tym mówił - Mentzen xD
Więc jak chcecie niskich podatków - nawet nie wspominajcie o tej krzywej.
#gospodarka #ekonomia #kuce #wykop #polityka


@Klopsztanga ale my już dobiliśmy do 70% opodatkowania
https://zus.pox.pl/pit/opodatkowanie-pracy-w-polsce-wynosi-69.htm
Zaloguj się aby komentować
Łykop w formie, drugi post w gorących dzisiaj to takie złoto.
Mireczek zobaczył kilku mudżinów pod Żabką i tak go to oburzyło, że aż musiał j⁎⁎⁎ąć fotę i wstawić do internetu na portal ze śmiesznymi papieżami.
Mudżiny nic nie robią, ot po prostu są, pewnie pakują glovo czy inne uber eats.
Ale nie. Nasz OP nawet się nie kryje z tym, że jest zwyczajnym rasistą.
Jeden z jego postów brzmiał "tak, jestem biały i nie chcę ich tutaj".
Robimy memesy jak to na Podlasiu ludzie krzyczą "ŁOOOOOO" jak samolot zobaczą, a tu masz Mirasa z Warszawy (przyznał się) który pierwszy raz w życiu zobaczył więcej niż 1 czarnego i zareagował w sumie podobnie. Tyle, że na poważnie a nie na śmiesznie...
#wykop #wykopthings #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
nie wiem co to za orły przepisywały od nowa #wykop ale realia są takie, że zarówno dziś jak i kilka lat temu zajeżdża procesor przy scrollowaniu. na starszym telefonie to już właściwie przeglądać się nie da tak muli.
Zaloguj się aby komentować
Taka to dyskusja zawiązała się 4 lata temu na Wykopie przed wyborami do polskiego i europejskiego parlamentu. Sprawa rypła się, bo na jakiejś lokalnej grupce ktoś poprosił o pracę jako trol internetowy.
Pamiętajcie, żeby nie brać za pewnik tego, co wyczytujecie w Internecie. Partie polityczne mają hajsy na klakierów, których zadaniem jest przesterowanie nastrojów na konkretne tory albo ukrycie pewnych faktów. Myślcie samodzielnie i nie opierajcie swojego poglądu wyłącznie o jedno źródło wiedzy #wykop #wybory #polityka #kampania #propaganda #internet

Zaloguj się aby komentować
Jak myślicie - czy user @Wyrocznia przypadkiem nie jest tym samym kolesiem, który na Wykopie oraz Twitterze politycznie produkował się jako Gromota? #hejto #polityka #wykop #twitter #neuropa
Zaloguj się aby komentować
Czy zauważyliście trend wśród społecznościówek by uwalać aplikacje nieoficjalne? Vide #wykop #reddit czy #twitter
#technologia
Zaloguj się aby komentować
Wystarczyły mi 2 wpisy wychwalające konfederacje na hejto, żeby życzyć wykopowi żeby nigdy nie umarł, i sie nie zmieniał
#polityka #hejto #wykop
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Pomysł na VR od Apple
Jak ktoś ci polajkuje posta, i jest to jedna dwie osoby, to czujesz że to niewiele, chociaż realnie gdyby ktoś przechodził koło ciebie, i się nawet po prostu uśmiechnął, to może nawet zrobić ci dzień.
Więc gdy ktoś ci da gdzieś lajka, w VR Apple pojawia się wygenerowana postać-awatar, która po prostu przechodzi obok ciebie, jakby sobie spacerowała po drodze, i po prostu rzuca do ciebie uśmiech albo jakiś inny miły gest, jakieś skinięcie głową, cokolwiek.
Takie urealnienie social mediów.
Bo relatywnie, jak porównujesz swój mały wpis do innych, które mają setki albo tysiące polubień, to możesz poczuć, że twoje dwa lajki to jest nic, a za tym stoi często realna namacalna osoba, która robi w twoim kierunku przyjazny gest.
#socialmedia #facebook #twitter #wykop #apple #pomyslnabiznes #technologia #virtualreality #extendedreality
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wszedłem na Przekop.ru zobaczyć jak tam postępy po [długi okres czasu] na poprawki. Wow. Udało im się to jeszcze bardziej popsuć.
#wykop

Zaloguj się aby komentować