#gownowpis #wykop
Wbiłem na wypok bez logowania zobaczyć czy jest coś o Będzinie, Orlenie.
A tam tylko :
-konfa
-różowe paski
-titan
-imgranci
Ani w gorących, ani na głównej
Cenzura pełnym pyskiem.
#gownowpis #wykop
Wbiłem na wypok bez logowania zobaczyć czy jest coś o Będzinie, Orlenie.
A tam tylko :
-konfa
-różowe paski
-titan
-imgranci
Ani w gorących, ani na głównej
Cenzura pełnym pyskiem.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Serio wykop zablokował hejto? Niezły mózgi tam są XD

Poważny portal. Kilka dni temu mieli tam kolejną aferkę. Okazało się, że ludziom sami dodają innych użytkowników i tagi na czarno. Znalezisko wisiało z płomieniem, po czym jak zwykle je zrzucili i stwierdzili, że to kłamstwo i manipulacja opa, choć kilkadziesiąt osób w wątku poniżej potwierdzało takie kwiatuszki.
Czasem się zastanawiam czy biauek to nie musi przypadkiem popierdalać w jakiejś masce po Poznaniu.
Zaloguj się aby komentować
Konto na wykopie to już mi tylko do trollowania służy od czasu do czasu. Jakościowe wpisy wrzucam tutaj.
#wykop #bekazwykopu #hejto

Zaloguj się aby komentować
Suchodolski zabrał ze sobą wykop do krainy lepszych wiadomości
#wykop #szkolna17 #majorsuchodolski #kononowicz
Zaloguj się aby komentować
Białek znowu zakończył nocną wartę w serwerowni, nic się nie da tam teraz zrobić XD
#wykop #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Dostałem bana na wykopie XD można by było pomyśleć że za napisanie pasty o serwerowni w języku afrikaans, ale nie, wpis nadal wisi. Można by pomyśleć że dlatego wszędzie gdzie coś można wpisać na moim profilu widnieje napis "Michał Białek to ku**a" tylko bez cenzury... ale nie XD
No i w sumie tyle wiem, że wyrwałem lepe za jakiś komentarz i że kogoś w nim obraziłem bo na nowym wspaniałym wykopie nawet już sam użytkownik nie ma dostępu do usuniętych treści o ile wszystkiego osobiscie nie archiwizuje.
A zapewne jak kogoś obraziłem to Białka i się spucowal swojej starej.
Super portal bulwo XD
#michalbialektowiadomoco #bekazwykopu #wykop #bekazpodludzi
a że o wykopie mowa to #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Tomki, jest sprawa. Posiada ktoś z Was konto na #wykop i zechciałby zaprosić użytkownika "IIWSwKolorze1939-45" do nas na #hejto? Gościa pamiętam, że robił ciekawe wpisy dotyczące #iiwojnaswiatowa i teraz tam wrócił właśnie pod zmienionym nickiem. Wysłalibyście mu zaproszenie na pm, albo coś?
Z góry dziękuje.
Rebe.
dla zasięgów: #historia #ciekawostkihistoryczne#pytanie #pomoc
Zaloguj się aby komentować
Przerażający jest poziom euforii jaką na Wykopie wywołała śmierć dziewczyny w takich okolicznościach. Niezależnie od przyczyn zdarzenia mówimy o gwałcie i morderstwie a tam panuje święto jakby przekręcił się putin. To pokazuje jak wielu użytkowników portalu ma zryte postrzeganie rzeczywistości.
#wykop
jeśli chodzi o tego typu serwisy to nigdy nie masz pewności czy rozmawiasz z osobą pelnoletnią. A przykład Naszej Klasy pokazuje, że nawet dorośli się uwsteczniają
@Miedzyzdroje2005 Z tego powodu, o ile nie mam mocnego sygnału aby myśleć, że rozmówca jest dorosły, zawsze przyjmuję założenie, że rozmawiam z nastoletnim dzieckiem. Zdecydowanie obniża to poziom stresu podczas wszelkich dyskusji w internecie (a także zniechęca do odpowiadania na wybitnie głupie wypowiedzi).
Zaloguj się aby komentować
Dla tych co sobie trzepią krasnoluda pod hejto szkalując wykop.
Jakiś czas temu zapytałem tu i tu o to jaki internet wybrać bo nie mam aktualnej wiedzy. Dla mnie tu jest ściek i tam jest ściek. Na wykopie nie uzyskałem odpowiedzi wgl a tutaj poprostu kilka smieszkowych i chamskich komentarzy. Taki obraz was #hejto #wykop
Zaloguj się aby komentować

Człowiek wraca po pracy, zmęczony do domu. Chce wyjechać, a tu taka oto osoba uważająca się za króla miasta i się pcha na chama, tamując wyjazd z prywatnego parkingu (są ustawione znaki, lecz większość się nie stosuje), do tego wyzywa kierującego od tego co słychać na nagraniu. Jest zasada.....
Chciałem ponarzekać na #wykop , to co dzieje się na portalu Białka to jest dramat. Główna od lat była ściekiem, ale mirko jeszcze jakoś się trzymało. A teraz? Szczucie na ukraińców, mizoginia i kompletna dominacja inceli. Społeczność mikrobloga mocno skręciła na prawo, choć w komentarzach zdarzają się jeszcze głosy rozsądku. Hejto mimo kilku ruskich trolli ma o wiele bardziej wartościowe treści.
Zaloguj się aby komentować
Lubię wkurzać wykopowych ekspertów od Eurowizji propozycjami moimi XD #wykop #bekazwykopu #gownowpis
@albatroszippa https://youtube.com/watch?v=zt7U0-N1mlk - w tym roku moim zdaniem rządziło to.
@albatroszippa Solo to nędzna podróbka tego: https://youtube.com/watch?v=BBh-50AvMN4
Zaloguj się aby komentować
Kolejne podejście do bana na gówno portalu. Jak teraz go nie dostanę to ja już nie wiem bo kończą mi się pomysły a nie chcę lecieć po najmniejszej linii oporu czyli paście o serwerowni czy incydencie zbożowym
#gownowpis #wykop

@Dzemik_Skrytozerca wręcz przeciwnie. Używam wykopka dla czystej rozrywki jak na hejto nic się nie dzieje. Nie hejtuje, nie wykorzystuje ludzkiej niewiedzy a zwyczajnie się bawię
Na hejto założyłem kanał "teriespiskowe" na którym umieściłem sporo interesujących wpisów zajrzyj bo to miła lektora
https://www.hejto.pl/spolecznosc/teorie-spiskowe

Zaloguj się aby komentować
#wykop
Zaloguj się aby komentować
Kosmonauty personalna przestrzeń i żałobny rapsong
Patrz jak fruwa c⁎⁎j jebany
Kosmonauta Pierdolony
Mem ten kiedyś napisany
Autor żyje wciąż bez żony
Kosmonauta i w malarstwie
Ręką kobiet malowany
W erotycznej jednak warstwie
Jest potencjał zmarnowany
Przestrzeń wielka jest w kosmosie
Lecz tu nie ma o tym mowy
Jak na łące w sianokosie
Elfikowe były łowy
Człowiek i miękki skafander
Na wykopie zbanowany
Choć w gaciach czeka Iskander
Z portalu tylko wygnany
Na Hejto wyświęcony
Na ołtarzach internetu
Lecz co na to ten bez żony?
Na szczęście... nie dostał biletu
Memy to mitologia
Ludzi zmarnowanych
Oraz fizjologia
Tych repostowanych
Więc pamiętaj internauto drogi
Wrzucaj mem i bierz pierogi
Odrosław Szambonurski 18-06-2023 Sz-n Tb(N)x2 0,5g K x 3 200ml M (K.Z.) x 1
#kosmonauta #hejto #wykop #portalowyekumenizm
#poezja #memy
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Kontrowersyjna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Jak są tu ludzie z wypoku, którzy pytali za co ban to czekajcie aż banicja się skończy.
Wbije z konkretnym przekazem.
Ogółem sprawa bana i pomówień będzie miała ciąg dalszy poza internetami.
#wykop #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
wykopki się obudzili, że to od zawsze była fundacja płatnych trolli. nie wiem co jeszcze musieliby zrobić by stać się bardziej oczywistymi, chyba zrobić tą kremówkę bardziej żółtą i wtopić w nią ledwie widoczną głowę papieża.
#polityka #wykop

Zaloguj się aby komentować