Jak na nowym wykopie znaleźć powód bana?
#wykop
Jak na nowym wykopie znaleźć powód bana?
#wykop
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
#moderacja #pytaniedoeksperta czy jak wkleję pastę o serwerowni wykopu na Hejto to dostaje bana?
Bo moim zdaniem ta pasta o serwerownii wykopu na #wykop nie jest podstawą do bana XD #bekazwykopu
Zaloguj się aby komentować
80 plusow
Ja pi⁎⁎⁎⁎le XDDDD
To się zaczyna serio robić kopalnia #bekazpodludzi
#ukraina #wojna #rosja #oszolomy #wykop

Pierwszy paragraf jest jak najbardziej prawdziwy i rzeczowy. Tak było w przypadku mojej rodziny (od strony żony) którą odbieraliśmy z granicy. 49 godzin czekania na granicy... Zaraz wrzucę więcej fotek.
Drugi paragraf to faktycznie jakaś abstrakcja, chociaż kwestia schronu i żarcia jak najbardziej na miejscu.
Tak wyglądało kilkanaście godzin po naszym przyjeździe. Chwalmy Pana za to że kumpel miał kampera


Zaloguj się aby komentować
Hejto dwoi się i troibjak tu dogodzic garstce użytkowników, a na #wykop stabilnie
XD
#heheszki #foliarze #cotusieodpierdala #teoriespiskowe

Zaloguj się aby komentować
Kiedyś dla beki raz na jakiś czas włączyłem sobie wiadomości tvp. Wiadomości osiągnęly taki poziom, że po 5 min po prostu nie mogłem na to patrzeć, nawet dla beki, żenadometr wywalało poza skalę.
Dzisiaj dla beki zajrzałem na wykop, no i całkiem szczerze, to już nie była żenada, to jakiś festiwal spierdolenia, na przemian freafight, kononowicz, menele i linczowanie polek. Chyba już wiem jak wygląda piekło, co tam zostało i co odjaniepawla, to nie mam pytań. Najmniejszego pojęcia nie miałem, że takie spierdoliny mogą egzystować w tym kraju.
Uciekłem szybko, bo to było jak koszmar, że wylądowałem na oddziale psychiatrycznym.
#bekazpodludzi #wykop #oswiadczeniezdupy

Zaloguj się aby komentować
Niby są dwa konkurencyjne portale, a to co się wczoraj pojawilo na wykop dzisiaj wchodzi na Hejto.
#oswiadczenie #takaprawda #wykop #hejto
Zaloguj się aby komentować
czesc, dzis wyjatkowo postem a nie znaleziskami / artykulami a to dlatego, ze natknalem sie na wpis https://www.wykop.pl/wpis/71927223 na wykopie o hejto.
Jest tam spora grupa osob, ktora broni Hejto i jakosc wpisow. Jednak jedna z nich porownala ilosc wpisow 4600 wykop 550 hejto, jednak nie wspomnial jakie tagi goruja na wykopie przez ktore tak na prawde nie ma innych tresci niz patologiczne.
Bez fame mma, kononowicza, kuponow z ali, f1 i przegrywow i baby w budce telefonicznej liczby byly porownywalne, pamietajmy ze wykop ma znacznie wiekszy ruch jednak statystyczne Hejto ma bardziej zaanagazowana spolecznosc, to jest mlody portal, ktory ma szanse na cos wiecej, potrzeba czasu(no i porownujemy tu duzy portal z pracownikami i hobbystyczne portal, ktory rosnie dzieki pracy trzech osob i userow) Wystarczy spojrzec na komentarze pod wpisem z wykopu, wykopu nigdy nikt nie bronil tylko j⁎⁎al.
Ja tu sie dobrze czuje, codziennie wbijam i korzystam z tresci innych no i sam wrzucam kiedy mam czas




Przez ostatnie dwa tygodnie zdarzało mi się wchodzić na wykop pierwszy raz od wprowadzenia wersji 2.0 dokładnie po to aby śledzić tag kononowicz
Zauważyłem że po pierwszym styczniowy szoku liczba plusów i wykopów wróciła chyba do normy. Niestety..
@cro Czasem tam zajrzę żeby zobaczyć hity tygodnia ale konta na pewno nie założę z powrotem. Zwłaszcza jak się kapłem że najnowszą aferą są wiadome fotki z openera xD
Gdzie tutaj chyba mi tylko mignął jakiś artykuł jako ciekawostka, tak tam całe mirko jest tym zajebane, rzygać się chce normalnie.
Mam wręcz nadzieję że hejto zostanie niszowym portalem dla normalnych ludzi chcących pogadać a nie platformą do internetowego linczu i tasowania się do tego kto ma bardziej przejebane w życiu.
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Na wykopie stabilnie, wpis wypromowany na główną, a potem usunięty przez moderatora xD
#wykop #bekazwykopu

Zaloguj się aby komentować
Kosa z wykopem za ich upośledzoną administrację.
Ojej jestem płytki. ale ambitny i z g*wnem chcę czasem powalczyć. Jak ktoś ma a___s zdjęcia w pełnej paczce to dostanie bezpośredniego gifa jak skończę. Białka mi wystarczy. Dupny projekt dla zachęty (konto zbanowali a resztę wpisów nie, bo to debile)
https://wykop.pl/wpis/71848589/wykop-moderacja-jest-problem-z-pw-jak-ludzie-do-mn#254015705
#wykop #jebacwykop #elfik #elfik #stecka #steckazwykopu #annastecka
Aha usuną z wykopu to tu nie zginie
Zaloguj się aby komentować
#gownowpis #wykop #tvpis #propaganda
Jak tam jeszcze dzialacie, to radzę się nie podpinać pod posty 0pp0 aka schizo.
Postuje rzeczy od ex agenta CBA, a może nie od a jest (?)
Łamiąc przy tym prawo, np. rozpowszechniając cudzy wizerunek.
Nawet tępa propaganda #tvpis wiedziała że to złamanie prawa i obrazki rozmazane bądź postać tyłem.
Screenów z wypoku nie wrzucam, zobaczcie wpisy 0pp0 z dziś.
Nadmienię, że to konto ex CBA i kilka innych to głowni hejterzy w sprawie posłanki Filiks.

@raul7788 służby specjalne w Polsce są narzędziem politycznym, nie mają takiej autonomii jak w USA czy na Zachodzie, ale też nie są grupą trzymającą władzę jak u ruskich, gdzie GRU trzęsie wszystkimi jak pachołkami.
U nas to wygląda tak, że spec służby są mocno sprzężone z władzą. Co cztery lata mamy wybory. Średni czas życia władzy to właśnie te cztery lata, chociaż ostatnie lata pokazały coś innego - kazus PO-PSL którzy trzymali się tylko na straszeniu PiSem, oraz PiS który wygrał rozdawnictwem kosztem upadku państwa polskiego - ale to nie jest temat na dziś.
W ustawowym procesie wyłaniania nowej władzy, nowa siła sterująca rozkłada swoje siły w czteroletniej kadencji odpowiednio: dwa pierwsze lata to rozmontowanie dokonań poprzedników, dwa następne to instalacja swoich ludzi oraz rozwiązań. I robiła tak każda władza. Nie ważne czy np. prawo ustanowione przez poprzedników było dobre, trzeba przepachać swoje rozwiązania, swoich ludzi, swoje instytucje.
Nie inaczej dzieje się w spec służbach. Właściwie pierwszym ruchem nowej władzy jest wykoszenie kierownictwa wszelkich spec służb. Pod kapelusz idzie "góra", bo jest powiązana z poprzednią władzą czyli be. Tworzy to ogromne zamieszanie, burdel decyzyjny i paraliż. Pomyślcie jakbyście się czuli jako np. oficer ABW z 10 letnim stażem służby, z jakimś stopniem który po wyborach dowiaduje się, że szef jego departamentu został zwolniony, szef szefów pakuje manatki i nie wiadomo kto przejmie ster.
Bezpieczeństwo polityczne polega na zapewnieniu ciągłości aparatu państwowości. Władza, polityka i państwo są połączone z sobą i wzajemnie na siebie oddziałują.
Zaloguj się aby komentować
#wykop powinien w ogóle wpisać tam patostreamy i resztę usunąć, może ewentualnie tag ukraina pasowałby ale nie w godzinach wieczornych. Nawet jednego normalnego wpisu się niedoszukałem. Przykro patrzeć jak wszyscy uciekli, zrobili sobie z tego portalu ściek
#zalesie

Zaloguj się aby komentować
Człowiek się zarejestrował na Hejto, aby poczytać o ciekawostkach i ograniczyć czytanie polityki i neuropejskich spazmów o Konfederacji, a tu od co najmniej kilku dni "dyskusje" zawalone atakiem na Konfederację i amebami piszącymi "Memcem". ¯\_(ツ)_/¯
#polityka #konfederacja #hejto #wykop
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
#gownowpis #wykop
Wchodze tam na tag #polityka , a tam 3 strony zasrane ruskimi trollami (dalej już nie przeglądałem). W tym brylująca zielonka na multi, konto od wczoraj a średnio dwa wpisy na godzinę
Pewnie kolejny kucyk na banie, jedzie na multi.
A to mnie nazywali #lewackikarabin
Zaloguj się aby komentować
Czy mi sie wydaje czy hejto jest proopozycyjne na takim samym poziomie jak wykop prorzadowy?
Bo tak patrzac na gorace czlowiek moze odniesc takie wrazenie...
#polityka #hejto #wykop
@SlavedWizard należałoby zacząć od tego co masz na myśli pisząc "hejto". Adminów? Moderację? Użytkowników?
Bo na Wykopie to admini i moderatorzy aktywnie wspierają rząd, dostając za to siano z budżetu państwa.
Tutaj admini umarli, a moderacja stara się pilnować żeby ludzie odpowiednio tagowali polityczne wpisy i nie rzucali za dużo mięchem. Nie dostają za to praktycznie niczego, poza groszami z reklam i wsparciem użytkowników na patronite.
Próba porównywania tego jest równie bezsensowna co próba przemówienia do rozumu freethinkerowi.
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry,
w sobotę
Wczoraj był wywiad Żalka, zaczął sypac ludzi w związku z afera w NCBiR.
I tak mi się dziś rano przypomniało, kto dostał 2 mln złotych z NCBiR?
Ano białek.
Zapłata za manipulowanie i cenzurowanie użytkowników.
Spróbuję podrążyć bo dobre by było, żeby te 2 mln musiał oddać po wyborach
#gownowpis #wykop #polityka #pieniadze
#lewackikarabin
@onlystat każdy może coś zrobić np. składając zawiadomienie do NIK. Można to zrobić przez neta.
Będzie kilkadziesiąt czy kilkaset zawiadomień, będzie presja na NIK.
Powiązania z pis są oczywiste. Spółka z kapitałem minimalnym 5k kupuje sobie spółkę /właściciela wypoku za kilka milionów. Na chwilę przed wyborami.
W nagrodę za dobre manipulacje chłop dostaje fuchę w jakiejś tam Radzie doradzającej w ministerstwie.
Kolejne wybory i znów nagroda po nich, hajs z NCBiR.
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
mogę się założyc że mają konto na #wykop
Zaloguj się aby komentować