Zdjęcie w tle
Apollo

Apollo

Sum

Dołączył/a: 18.08.2022

  • 74Wpisy
  • 321Komentarzy
  • 13Obserwujących

Przychodzi taki starszy facet i pyta:

- mogę zapłacić blikiem?

Pokazuję mu co i jak, dochodzi do transakcji, wyskakuje zgoda. Jest! Udało się.

- ale jaja! - mówi.

I poszedł xD

 

#heheszki

@karo_lka kod jest generowany na bieżąco i ważny tylko 2min, każdy kod jest powiązany z kontem bankowym (aplikacja) na której został wygenerowany. Stąd plus iż może mieć 6 cyfr przez co łatwo sie go używa.

@pawelus6 @314159 dzięki za wyjaśnienie

Płacenie w biedronce czy żabce blikiem to rak. Przyjdzie takie dwudziestoparoletnie oślątko i klika: najpierw zalogować, potem kod wstukać w terminal, potwierdzić, a nie, błąd, jeszcze raz hehe, nowy kod, potwierdzić, 15 minut później transakcja zakończona. Tymczasem przychodzi 40-latek, płatność zbliżeniowa w 5 sekund, dziekuję i do widzenia, kasa wolna. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Zaloguj się aby komentować

@Apollo musze kiedyś spróbować. U mnie w bramie UPC dało na każdym piętrze dużą naklejkę z nr telefonu i jeszcze reklamy ich ofert. Wkurzyłem się bo nie lubie reklam i powiesiłem je wszystkie na ich skrzynce w bramie i jak ktoś coś przylepi np kupie mieszkanie, wymiana drzwi, trutka czy inna reklama to też tam daje. w tej chwile mają około 10 kartek i 20 naklejek na tym. żeby to otworzyć to będą musieli się spawać hehe jak zobacz ich siedzibe na mieście to też im coś przykleje

Zaloguj się aby komentować