Wlasnie przed chwila zobaczylem nowa strone glowna hejto i jest gorzej niz na onecie...
#hejto #wykop #grafikplakaljakprojektowal
Wlasnie przed chwila zobaczylem nowa strone glowna hejto i jest gorzej niz na onecie...
#hejto #wykop #grafikplakaljakprojektowal
Zaloguj się aby komentować
Normalnie złoto wyczaiłem na wykopie na mikro. Jakiś wieśniak spłakał się, że kupił sobie kurtkę w Diverse - STACJONARNIE i narzeka teraz , że zwrot do 14 dni jest tylko poprzez kartę podarunkową, a nie gotówkę. A on przecież nie chce bujać się z kartą podarunkową, bo jemu pieniążki się należą. I czemu UOKiK nic z tym od lat nie robi? xDDDD I jak powiatowemu inteligentowi wykopki wytknęły, że generlanie to jest dobra wola sklepu, że w ogóle mu przyjmują zwrot przy zakupie stacjonarnym i dają kartę podarunkową oraz zaczęli cisnąć bekę, że jest cebulakiem, że kłócił się o kasę z kierowniczką, to wsiok pousuwał połowę komentarzy z płaczem, że go obrażajoooo
Klasyka polskiego bieda - klienta. Kupi jakiś gówno produkt na promocji w jednej z tańszych sieciówek myśląc, że będzie miał jakość Hugo Bossa, a najlepiej Givenchy lub Louis Vuitton. No i odda sobie produkt kiedy mu się znudzi, bo jemu już się nie podoba. A sklep ma wieśniakowi oddać gotówkę, bo on sobie życzy
Jakby ktoś chciał wiedzieć nie pracuje w supermarkecie ani sklepie odzieżowym i chwała Panu, ale mocno współczuję kobietom tam pracującym. Mieć cierpliwość i jeszcze uśmiechać się do takich intelektualnych oraz pretensjonalnych ułomów, to po prostu przerasta moje wyobrażanie. Ja to bym typowi kazał wypierdalać do Caritasu albo Szlachetnej Paczki skoro chce sobie ponosić ciuchy za darmo i potem je oddać, bo się znudziły. A zgodnie z prawem 14-dniowy zwrot obowiązuje tylko w przypadku zakupów na odległość np. przez Internet, sprzedaż zdalna. Przy sprzedaży stacjonarnej to jest tylko dobra wola sklepu.
I przyznam się, że samemu też zwracałem produkty zakupione stacjonarnie, ALE nie użalałem się w necie, że nie oddali mi kasy tylko np. dali kartę podarunkową, bo to ich dobra wola, że w ogóle mi ją dali oraz przyjęli towar. No ale jak mawiał youtubowy klasyk, robak tego nie pojmie
#bekazpodludzi #gownowpis #bekazwykopu #januszebiznesu #przemyslenia #wykop
@Lukato wracaj na wykop, tam będziesz pasował do reszty toksycznego towarzystwa. Druga sprawa w takiej Anglii normalnie możesz zwrócić zakupiony stacjonarnie przedmiot i dostać kasę. Ale p0laczki takie jak Ty będą sobie wmawiać, że normalnym jest dostawanie karty podarunkowej i się z tego będą jeszcze cieszyć.
Zaloguj się aby komentować
Enviador-Moderacja, dawajcie więcej cenzury!
Również Enviador...ale nie mnie!!
#heheszki #wykop

Zaloguj się aby komentować
Bardzo mnie cieszy, że na #hejto jest wolność słowa i nie zmieni tego fakt, że już kilku radykałów z liberełów/lewicy (pewnie z #neuropa albo płatne trolle z PO) groziło mi tu śmiercią tylko dlatego, że papierem #konfederacja a #pis uwżam za mniejsze zło niż PO/KO i resztę postokrągłostołowych agentów, to jednak #moderacja trzeba przyznać jest bezstronna. Na #wykop po 30 min zostałem bez powodu zbanowany permanentnie za uwaga "są tylko 2 płcie" - jako mowę nienawiści.
Uważam, że #orlen powinien wesprzeć #hejto tak jak wspiera lokalną i niezależna prasę i media.
Użytkowników z #neuropa #lewica #liberalizm #PO proszę o kulturę wypowiedzi i nie kierowania wobec mnie gróźb karalnych.
Zapraszam do merytorycznej dyskusji. W demokratycznej Polsce jest miejsce na różne punkty widzenia.
Z poważaniem
Dziadek_z_Wermachtu_DT
KONESER
#polityka

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
A to wykopki wredne.
#ciekawostki #gownowpis #faktopedia #wykop

Zaloguj się aby komentować
jedna rzecz jest fajna na hejto tutaj jak zrobisz wpis to zawsze zostanie on przez kogoś zauważony. Na wykopie robisz wpis i jeśli nie jest to jakiś kontrowersyjny wpis to twój wpis często przepada gdzieś w tych wszystkich wpisach które tam powstają. Tutaj robisz #gownowpis na byle jaki temat i zawsze dostaniesz jakiegoś grzmota i komentarz więc atencja się zgadza. Tam zrobisz wpis i ani plusa ani komentarza ani c⁎⁎j ci w d⁎⁎e
#hejto #wykop
@Legitymacja-Szkolna hejto jest nieco kameralne, trudno zginąć w tłumie, ale trudno też złapać za dobry wpis/komentarz kilkaset piorunów a powyżej 1k to praktycznie niemożliwe. Mimo, że mało się tam udzielałem (raz tylko bordo) to trochę lubiłem ten plusowy haj. Wolę jednak spokojnie pioruny na sztuki łapać niż u pisiorów za plusy sie k⁎⁎⁎ić.
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Przegrywy na wykopie się zesrały że ktoś im prawictwo u jarka wyśmiewa XD
#przegryw #heheszki #protest #wykop

Zaloguj się aby komentować
Próbowałem napisać coś na #wykop XD
#cenzura #heheszki #humorobraxkowy #goebbelswbialkuwieczniezywy
#propaganda #sciekinternetowy


Zaloguj się aby komentować
#wykop stał się niemerytorycznym gównem, gdzie nie ma odpowiedzi na rady lub jeśli coś pytam w niektórych sprawach związanych z związkami nieheteronormatywnymi #gownowpis #opinia #lgbt #gay #geje #gayisok
Zaloguj się aby komentować
#wykop #bekazwykopu #programista15k #heheszki otwierać w nowej karcie - zrzut strony jest długi i miniaturka nie oddaje całej treści.
https://cdn.hejto.pl/uploads/posts/images/1200x900/46e635c6afcb4a36c14a4eb1ffbd51e7.jpg

Zaloguj się aby komentować
#polityka #wybory #japierdole #wykop
Oj polaczki polaczki... xD xD xD

Zaloguj się aby komentować
Wykop z PiSem faktycznie musi mieć jakiś układ. Wypisz wymaluj oni xd
#wykop #moderacjacontent #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Czy ktoś też ma/miał problem z usunieciem konta na wykopie? Tam pisze, zeby usunąć konto i nie logować się przez 30 dni. Miałam dwie próby usuniecia konta, czekałam ponad 30 dni, ale i tak lipa :/ Jest jakiś magiczny sposób?
#kiciochpyta #wykop
Zaloguj się aby komentować
Na wykopie dostałem za tego mema który jest prawdą bana raz na 3dni, a teraz 2tyg.
Ciekawe czy tu moderatorzy to też sowieckie spierdoliny, którym przeszkadza wolność słowa i odmienne od nich poglądy.
#wykop #bekazpodludzi #bekazwykopu #ukraina

Zaloguj się aby komentować
w gorących #wykop stabilnie-pornografia wisi sobie już ponad 9 godzin, a modki śpią
#bekazwykopu
Zaloguj się aby komentować
Chciałem się dowiedzieć gdzie się podziali wszyscy ludzie z wykopu? Z ciekawości wszedłem na #wykop i na mikro widzę sam tag danielmagical - nikt normalny tego nie ogląda, jedynie patologia 12+. Gdzie Ci wszyscy użytkownicy, którzy plusowali wpisy i miały one po 1000+? Na #hejto tylko mały procent przeszedł.
Wiem, że stało się to po zmianach na wykopie, ale zastanawiam się jak to dalej się potoczyło?
#przemyslenia
Zaloguj się aby komentować