Zdjęcie w tle
Oskar_Deweloperski_to_cuckold

Oskar_Deweloperski_to_cuckold

Kompan
  • 21wpisy
  • 127komentarzy
#normictwo wspiera szkodliwą działalność Rafała Kosno, a on jest mocno przecwelony i ma tu multikonta. #szkolna17 #bekazpodludzi #moderacja
Utylizejszyn

@Oskar_Deweloperski_to_cuckold wydap na wykop z tym pato tagiem

Oskar_Deweloperski_to_cuckold

@Utylizejszyn wydap z hejto, ty i reszta normictwa.

Zaloguj się aby komentować

Ej, moderacja, dlaczego bronicie #cuckold którzy obrażają komuś rodzinę? To hejto czy wykop?
Cybulion

@Oskar_Deweloperski_to_cuckold wez koles skoncz ta swoja żenującą pierdokracje. Ludzie cie zglaszaja za twoje slownictwo i wymyslanie se problemow.

LondoMollari

@Cybulion i za copy-paste tego samego spamowego posta co chwilę.

Cybulion

@LondoMollari myśle że pan @Oczk mógłby to podciagnac pod powstarzajaca sie agresje wobec innych uzytkownikow i dać temu trolowi w prezencie taka czerwona kłódeczkę, choćby na tydzień dla ochlody

Zaloguj się aby komentować

Kto to jest?
Ma pędzel na głowie, mieszka na osiedlu deweloperskim, ma bogatych starych, a jego Julka puszcza się gdy ten wyjedzie w delegacje. Nie wiem, choć się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#blackpill #bekazpodludzi #p0lka
Oskar_Deweloperski_to_cuckold

@bartek555 ze ty i twoje normickie multikonta mają starych z rogami, to nie moja wina, polaczku.

Zaloguj się aby komentować

Jako że Rockstar opierdala się z nowymi tytułami, sięgnąłem po alternatywę z serii Yakuza (choć nie są to gry na taką skalę jak GTA i RDR). Mam za sobą Yakuza 0, Kiwami 1, później pozwoliłem sobie na przeskok od razu do Yakuza 6 i Yakuza: Like a Dragon. Ograłem także Judgment jak i jego sequel (imo jeszcze lepszy od poprzednika).
Tekst poniżej zawiera spoilery. (Nie umiem dawać spoilerów tutaj)
I tutaj zaczyna się moja rozkmina na temat Kiryu. No bo w pierwszej części chłop starał się o względy swojej wieloletniej koleżanki Yumi Sawamury. W czasie gdy główny bohater bierze na siebie winę za morderstwo którego nie dokonał i spędza dziesięć lat w więzieniu, ta Jap0nka przeskakuje na inną gałąź, bierze bogatego jelenia i później rodzi dziecko. Oszczędzę wam większość fabuły, bo to serio bardziej skomplikowane niż się wydaje, dodam tylko że na końcu Kiryu, po śmierci Yumi stał się opiekunem jej córki Haruki. Czaicie, chłop jak jakiś beciak wychowuje nieswoje dziecko i to ciągnie się tak (z przerwami) do części szóstej, gdzie już dorosła Haruka (wykorzystując fakt że Kiryu był w śpiączce i ponownie w więzieniu) daje się zalać jakiemuś chińskiemu Sebiksowi (który podszywa się pod Japończyka), więc Kiryu zostaje tak jakby dziadkiem. No i została mi taka zagwozdka, bo niby główny bohater z jednej strony wychodzi na Giga Chenga, który mógłby mieć naprawdę każdą Jap0nkę, a z drugiej właśnie jest takim beciakiem.
Jak jest waszym zdaniem?
#gry #japonia #rozkminy #konsole #chwalesie #oswiadczenie #niewiemjakotagowac
5c47bcdb-8849-413e-8110-96cd1da60acc
SpokoZiomek

@Oskar_Deweloperski_to_cuckold

Oszczędzę wam większość fabuły, bo to serio bardziej skomplikowane niż się wydaje.


Zagraj w piątkę to fabuły poprzednich części będą proste jak cholera. Zgubiłem się jakoś krótko po epizodzie Akiyamy a to gdzieś trzecia godzina gry.

Oskar_Deweloperski_to_cuckold

@SpokoZiomek do tej pory za najbardziej zagmatwaną fabułę uważałem Like a Dragon - być może dlatego że długość gry przekładała się na ściany tekstu, co po dziś dzień jest bolączką serii. Odpuściłem sobie 3, 4 i 5, bo jakoś po prostu nie były mi po drodze. Mam jeszcze oryginalną drugą część na PS2, być może przejdę jak nie zapomnę.

Sweet_acc_pr0sa

@Oskar_Deweloperski_to_cuckold rockstar wydaje gre co 6 lat chyba nie? XD jeszze maja 2

Oskar_Deweloperski_to_cuckold

@Sweet_acc_pr0sa jeśli chodzi o serię GTA, będzie już dekada. Ogólnie co ci z tego że ostatnia gra wyszła w 2018, gdy najwięcej uwagi pompują w GTA Online, które zaczęło przypominać Saints Row 4. Z samym studiem też nie jest za ciekawie, ale to temat na inny wpis.

Sweet_acc_pr0sa

@Oskar_Deweloperski_to_cuckold rdr2 to dalej gra dekady, nie spieszy mi sie niech zrobią dobrego singlowego gta 6 a potem znowu pompują multi przez 10 lat, wole raz na 5 lat zagrac w cos dobrego niż co roku w tego samego chujowego coda

wielkaberta

@Oskar_Deweloperski_to_cuckold

Jak jest waszym zdaniem?


Jestem bardziej podłamany tym, że seria leży u mnie w backlogu jak shemnue. Nie mam sił na franszyzy, których nie tknąłem. Naczytałem się sporo i jest sporo luda co zachęca od Yakuzy 1 zagrać nawet. Jako, że młóciłem PS2 swojego czasu to nie widzę problemu technicznego.

Zaloguj się aby komentować

Czytając wysrywy wycuckowego użytkownika BlackPillRaw (który notabene wypiął się na swoich kolegów, a jego wpisy nie mają nic wspólnego blackpillem), mam przed oczami Mary Sue, czyli zjawisko kreowania postaci pędzlaka, który nie ma wad. Postaci de facto tworzonej w oparciu o swoją osobę, jednak mocno wyidealizowaną, której wszystko się udaje. Rzeczywistość jest jednak inna #blackpill #oswiadczenie #jebacwykop
Oskar_Deweloperski_to_cuckold

@Bertolto właśnie niezbyt wiadomo, ale nie interesowałem się jego dalszym losem. Wiem jedynie że chłop zdołał rozsiać propagandę w oparciu o swój archetyp Mary Sue, poudawał przegrywa i zrobił totalne 180 w ich kierunku.

pozytywny_gosc1

@Bertolto @Oskar_Deweloperski_to_cuckold typ był tzw. #failednormie czyli nigdy nie był prawdziwym przegrywem, po prostu chciał zgrywac GURU na tagu, a potem znalazł jakąś laskę i zniknął na kilka miesięcy, laska go rzuciła i wrócił na wykop, ale niestety wykopki nie przyjeły go pozytywnie, a od moderacji dostał bana.


Pewnie teraz bawi się gdzieś z normikami i oskarkami w klubie i na domówce

Oskar_Deweloperski_to_cuckold

@pozytywny_gosc1 pamiętam jak lurkowałem białkownie i była afera bo zrobił jakiemuś łysiejącemu chłopakowi zdjęcie przy bankomacie i pytał się chłopaków z tagu czy to któryś z nich. Podobno też dogadał się z odklejką co miała pisać książkę na temat blackpillu i intzeli.

Zaloguj się aby komentować

A tak ogólnie to chciałem się przywitać. Lurkowałem kiedyś wycuck.pl bez konta, w szczególności #bekazpisu i #p0lka . Przyszedłem szerzyć tu prawdę na temat bananowców z osiedli deweloperskich, ponieważ przez pewnego kołpiarza, ludzie łykają bajki o tym że rzekomo pędzlaki/vifoniarze to wielcy jebacy, gdzie irl są uległymi simpami i cuckoldami.

Zaloguj się aby komentować

W żadnym wypadku nie neguję #blackpill, nie wątpie w lookism, ani tym bardziej nie zaprzeczam #dickpill. Jest jednak pewna rzecz, która przekradła się do tych tagów. Tą rzeczą jest cope w formie badań napisanych przez posiadacza mikrusa, o tym że to niby biały człowiek jest tym rzekomo najbardziej pożądanym. Lurkowałem sobie portal tego słynnego smakosza rogali i szczerze mówiąc, Mirasy są tak przesiąknięci propagandą rozsiewaną przez posiadacza mikrusa, że nic już im nie pomoże.

Zaloguj się aby komentować