#wykop #heheszki
Jak myślicie po takim odwołaniu na pewno mi zdejmą bana


#wykop #heheszki
Jak myślicie po takim odwołaniu na pewno mi zdejmą bana


@Quassar to i tak wszystko leci przez debilny jak but automat, więc jak już raz zarejestrował coś podobnego, to arivederci, tego bana dostaniesz zawsze jak to powtórzysz. Ten portal stał się zwykłym śmietnikiem bez żadnej kontroli... jak na ironię przez to, że zaczęli wprowadzać nadmierną kontrolę nie tam gdzie trzeba.
Zaloguj się aby komentować
Kiedyś miałem w zwyczaju pisać na wykopie jakieś długie, filozoficzne wywody i cieszyły się one jakimś tam zainteresowaniem. Nie było ono duże, ale istniało. Później po wykopie 2.0 przeniosłem się na hejto i tutaj moja popularność nawet wzrosła. Potem po roku znowu próbowałem coś wrzucać na wykop i zauważyłem prawie minimalny odzew. Mam ogólnie wrażenie, że albo większość moich fanów przeniosła się na również na hejto, albo sam poziom dyskusji na wykopie mocno spadł i nie opłaca się tam tworzyć tworzyć jakiś dłuższych treści. Wykop obecnie naprawdę nie nadaję się już do niczego innego niż gównopostowanie i trollowanie ludzi moim zdaniem.
#wykop #hejto #gownowpis #przemyslenia

@Al-3_x generalnie to jednak trudniej jest złapać kontakt z ludźmi których nie przeraża parę linijek tekstu. Nawet na Reddicie jest obecnie znacznie gorzej pod tym względem w promowaniu jak to wygladlo nawet 5 lat temu.
Po części coraz więcej treści w internecie tworzy się dla "niepiśmiennych", ile razy dyskusja mi się kończyła, bo ktoś mi odpowiedział linkiem do YouTuba z filmikiem co trwa 40 minut albo i dłużej, samemu nie będąc w stanie podsumować tegoż materiału. Po części - ogolnie długie formy tekstowe są zdecydowanie bardziej marginalizowane w porównaniu do tego jak to wyglsdslo 15, 10 czy 5 lat temu. Zaś jak zacxunaja dominować innego typu treści to się po prostu ludzie taką konkretną formą zainteresowani wykruszają, bo po co wchodzić na portal który nie serwuje tego czego chcą?
Jak to konkretnie na W. wygląda nie wiem, dwa lata tam już nie byłem ale tak ba chłopską logikę to pewnie w pierwszej kolejności właśnie trochę bardziej oczytane osoby zaczely się tam wykruszać w związku z ichniejszymi problemami. Nazwa jest ta sama ale demografia ludzi którzy tam przesiadują diametralnie inna.
Zaloguj się aby komentować
@Acrivec tutaj
EDYTOWANY:
https://wykop.pl/wpis/76785521/drodzy-wykopowicze-mamy-dla-was-wazne-informacje-w
@Acrivec stwierdzili, że to jest to, co jest potrzebne do naprawy serwisu. Nie tam zrobienie porządku z moderacją, tagami, trawiącym ten portal rakiem politycznych trolli, zwalonymi powiadomieniami, incydentami kałowymi z treściami pedo, nie nie. Ważniejsze jest dorzucenie ikony, że filmik jest od iluśtam lat.

Zaloguj się aby komentować
Na wykopie widzę treści wysokiej jakości xD #wykop

Zaloguj się aby komentować
Coś tam jeszcze wchodzę na #wykop popatrzeć i skomentować. Nie powiem, mam guilty pleasure przeglądając #frajerzyzmlm
Teraz, po 15 latach, stwierdzam, że pora zrobić #usunkonto tam.
Pierwsze primo, znowu wygląda jak w 2015, kiedy #jebacpis wygrało wybory.
Drugie primo, wczoraj w samolocie miałem kumulację i zobaczyłem (no dobra, podejrzalem ale bez podejrzeń o wypoku) dwóch użytkowników. Stwierdzam, że nie chcę być kojarzony z takim creepy #przegryw jak tamci dwaj.
Zaloguj się aby komentować
Na portalu z rogalami stabilnie, wykopki winą obarczają sędziego, co to jest za banda przegrywów XDDD
#mecz #wykop
Zaloguj się aby komentować
#wykop #rodo Jakiś czas temu skasowałem swoje konto na wykop. Administracja informowała mnie, że moje wszystkie dane zostają przekształcone na anonimowe - a treści, które tam miałem pozostają na stronie. Niestety treści nie chcieli skasować. A szkoda bo wiele moich tematów było tematami dnia... i nie chce ich już zasilać.
Po kilku dniach założyłem tan nowe konto z wykorzystaniem starego adresu email - co się okazuje?
Konto zostało przypisane do starego (już skasowanego), oznaczone jako multikino z całą historią tamtego konta już skasowanego - więc gdzie była ta animizacja?
Tak się robi użytkowników wykopu - animizacja oznacza, że...
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
#wykop
Sukinkoty, minął rok i ze 3 miesiące od potwierdzenia usunięcia konta, a bialko nadal ma mnie jako użytkownika portalu. Co za mendy i prostaki....

Zaloguj się aby komentować
Na wykopie nowy regulamin
#wykop
Zaloguj się aby komentować
Ja nadal zapominam, że to nie ten sam wykop.
Tak z 15+ lat temu, to by tam było rozwinięcie tematu, a tutaj nie dość że niewiele komentarzy, to są to w zasadzie tylko osobiste wycieczki do Dragana, ewentualnie ludzie co nawet nie obejrzeli, walnęli komentarz nie specjalnie przeczący albo właśnie przeczący coś co mówi, no nic nie wnoszący, albo kompletnie bez sensu...
No i żadnego więcej. to tyle z komentarzy pod takim filmem.
Pamiętam etap, że jak wchodziłem na kwejk w komentarze, to oczekiwałem czegoś dodatkowego do tematu mema, i się zawodziłem, że tylko jakieś bzdury nieciekawe ani nawet nie śmieszne ludzie wypisują. I to był kontrast do komentarzy na wykopie.
A teraz wejdę na komentarze na wykopie i...
https://www.youtube.com/watch?v=EG970GEK9II
https://wykop.pl/link/7465933/andrzej-dragan-czy-ruch-szybszy-od-swiatla-byl-kiedys-mozliwy-premiera
#wykop #kiedystobylo #gruparatowaniapoziomu #fizyka #andrzejdragan
@fewtoast Przecież w tym znalezisku wypowiedział się Łukasz Łomża https://wykop.pl/link/7465933/andrzej-dragan-czy-ruch-szybszy-od-swiatla-byl-kiedys-mozliwy-premiera/komentarz/124733185/cytat-z-filmu-13-03-brzmi-to-niedorzecznie-ale-z-matematycznego-punktu-widzenia-rownania-nam-mowia-ze-taka-mozliwosc-tez-istnieje-i-to-jest-wszystko-c
Wyczerpuje temat.
Dragona świetnie się słucha ale o AI to bredzi że aż się słuchać nie da. Ma jakąś popularność w internecie i powoli robi się ekspertem od wszystkiego.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
wiecie jaka jest różnica między moderatorem #wykop a #hejto?
pracownik Michaua nie jest tak małostkowy żeby złośliwie usuwać wpisy z wrogiej opcji politycznej za brak tagu tylko po prostu dodaje tag.
to są właśnie te detale

Zaloguj się aby komentować
Wykop w formie. Znalezisko z głównej o murzynie który skakał po autach Warszawie.
#wykop

@JaktologinniepoprawnyWTF na wypopku kolekcjonuję banany. głównie za żymian. teraz siedzę na bananie za rysunek pod artykułem o mordach żymian w gazie. mówić o tym niedobra jest. o kolorowych i tęczowych też. zaś jeśli chodzi o tego co skakał, to dzielna policja go złąpała, ale...
Z informacji stołecznych służb wynika, że po zakończeniu czynności i przedstawieniu zarzutów zatrzymany mężczyzna zostanie zwolniony.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Tag #psy wygląda tak samo jak na #wykop
Nie pozdrawiam.

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zauważyliście, że wykopki rozpęzły sie na inne strony? Ja np sporo ich widze na instagramie, albo twitterze glòwnie pod postami znanych członków PiSu - tych nagłośnionych przez media jako rzekomo aferzyści, czyli morawiecki, matecki czy ziobro. Teraz pod profilami ich plują jadem i używają typowo wykopkowych zwrotów
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Narobili takiego gnoju na wykopie, że każdy normalny stamtąd już dawno uciekl i zostawił ich samych w tym gnoju, wiec z nudów te osoby przeszly na popularniejsze strony, ale tam już nie zbanują "wroga", bo strona większa, więcej użytkowników, a za swoje zachowanie sami bana wyłapią ¯\_(ツ)_/¯
#pytanie #wykop #heheszki #wykopki
Zaloguj się aby komentować
Pierwszy raz od łolaboga nie wiem kiedy wpadłem na mirko. Czy ktoś bardziej obeznany z tą studnią spierdolenia może mi podsumować o c⁎⁎j tam chodzi z lewandowską? XD
#wykop

@Rozpierpapierduchacz cały myk polega na tym że ona lata po świecie (chyba) i tańczy bachte (czy jakiś tam taniec gdzie jest dużo wyginania i kontaktu) i na tej postawie wykopki stwierdziły że bolcuje się na prawo i lewo z kolorowanymi tancerzami.
Uwaga! Powyższe nie musi być prawda, kto tam wykopków ogarnie.
Zaloguj się aby komentować