Czasem jak wejdę na wykop Mirko to straszny cham że mnie potrafi wyjść. Wtedy wracam na Hejto, żeby znowu poczuć się lepszym człowiekiem.
#heheszki #gownowpis #wykop
Czasem jak wejdę na wykop Mirko to straszny cham że mnie potrafi wyjść. Wtedy wracam na Hejto, żeby znowu poczuć się lepszym człowiekiem.
#heheszki #gownowpis #wykop
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Hejka. Mam dla was niusy do pośmiania (albo i nie) z konkurencji. Otóż...
Na początku było to śmieszne ale to co się odpierdala gdy przeglądam wykop na telefonie zaczęło przekraczać już wszelkie granice XDD
- Strona w losowych momentach przewija się na samą górę (klasyka)
- Paginacja działa średnio co drugi raz, czasami po prostu przewija tą samą stronę do początku i wyświetla te same posty
- Po przybliżeniu jakiegokolwiek zdjęcia w podglądzie strona się odświeża (XD?)
- Od za szybkiego scrollowania… uwaga… strona się odświeża
- No i mój ulubiony event czyli jeżeli strona wytrzyma jakimś cudem 10 minut czytania bez jakichkolwiek akrobacji no to zaczyna się istne rodeo którego wręcz nie da się za bardzo opisać, scroll zaczyna skakać tam i z powrotem po całej długości strony nie reagując w żaden sposób na żadne gesty
Pozdrawiam serdecznie ekipę wykopu, robicie naprawdę gównianą robotę ( ͡°ᴥ͡°)
https://wykop.pl/wpis/77269933/na-poczatku-bylo-to-smieszne-ale-to-co-sie-odpierd
A jak tam hejtowa aplikacja mobilna?
Bo nie korzystam
#wykop #bekazwykopu #aplikacjamobilna #zajebanezwykopu
Zaloguj się aby komentować
Jeden "głupi" komentarz na #wykop 6 lat temu...
Dzięki niemu świętujemy dziś 2 rocznicę ślubu ʕ•ᴥ•ʔ
16 dzień miesiąca zawsze jest tym najlepszym.
#zwiazki

Zaloguj się aby komentować
Lubie te nowe emotki przy zakladkach w Opera
#heheszki #humorobrazkowy #hejto #wykop

Zaloguj się aby komentować
Poprzedni post zniknął, chyba z tytułu przekleństw na obrazku. Oczywiście w dolnej jego części. Dodaję zatem raz jeszcze, nieco zmieniony. No i powtarzam treść posta:
Dziękuję hejto za normalne dyskusje pod postami. W pewnym momencie, zechciałem zerknąć na wykop w celu znalezienia informacji na temat akcji z Trumpem. Wytrzymałem 35 sekund (słownie: ledwo dałem radę) na tej stronie patrząc na jad pomieszany z gadzią śliną. Viva Hejto, Viva normalność.
Możemy podyskutować, ale nie ma o czym w sumie.
#hejto #wykop #heheszki #polityka

Zaloguj się aby komentować
#wykop to jest nadal jakiś fenomen programistyczny. informują mnie np. że coś zostało usunięte, odczytuję, powiadomienie nadal wisi, ale najlepsze jest to, że nie wiem co usunęli bo przecież link jest nieaktywny xD
jakieś tęgie mózgi pracowały nad tą wersją:
"przez niemal 3 lata i miala byc odpowiedzia na problemy poprzedniej wersji. Niestety - wyszło słabo."
dosłowny cytat z Michaua.
3 lata pracowali nad zdegradowaniem wykopu do wersji alfa żeby potem przez kolejne 2 lata naprawiać niekończące się problemy.
finalnie strona po pewnym czasie używania muli nawet na najnowszych procesorach z najwyższej półki zarówno na komputerze jak i smartfonie.
#webdev

Zaloguj się aby komentować

Żona Sebastiana M. złożyła kolejny pozew w związku z hejtem, którego ofiarą miała paść po tragicznym wypadku spowodowanym przez jej męża na autostradzie A1. Kobieta i działająca w jej imieniu fundacji Freedom 24 wstąpiły na drogę prawną przeciwko popularnemu portalowi Wykop.pl.
#vikop #wykop...

Już nie tylko internauta z Katowic i fotograf zostają pozwani przez żonę Sebastiana M., sprawcy wypadku na A1 (według ustaleń prokuratury i biegłych). Jak się dowiedzieliśmy, kolejne pozwy trafiły do poznańskiego sądu. Fundacja Freedom-24, która działa w imieniu małżonki M., pozywa popularny...
Jak to się dzieje, że na takim wykopie są setki jak nie tysiące botów należących do różnych organizacji (pewnie większość do Mateckiego) i funkcjonują sobie od lat i nikt im nic nie robi, ale jak człowiek użyje błędnych słów w komentarzu to dostaje bana ot tak?
Jak to jest, że tak ciężko zachować normalne konto gdziekolwiek, ale spammerzy i prowokatorzy sobie żyją w najlepsze?
Nie pojmuję tego!
#wykop #jebacwykop
Zaloguj się aby komentować
Chciałbym wam przedstawić historie pewnego byłego moda na krótkim filmie i jego drogę z #wykop na #hejto . Nie może być tak, że tylko nasza owieczka obrywa!
#heheszki #kreskowki #moderacja
@paulusll
Lubieplackijohnny kończył nocną wartę w serwerowni Hejto. Za oknami zadłużonej piwnicy niewiele było widać, głównie przez to, że były zabite dechami. Ziemniaki, na których postawiono serwery, połączone były serią kabelków, a ich skwierczenie komponowało się z piskiem biegających tu i ówdzie szczurów i tuptaniem karaluszków.
Całą noc wymieniał zwęglone pyrki na nowe, świeże ziemniaki. Z rozpaczą patrzył na coraz chudszy worek. Zdawał sobie sprawę z tego, że albo Hejto będzie jako-tako działać, albo zje jakąś namiastkę kolacji. Spróbował gryza zwęglonego ziemniaka, ale od razu go wypluł.
- przynajmniej będzie na opał - pomyślał, rzucając bryłkę na skromny stosik węgla kamiennego, wydobytego po godzinach z biedaszybu.
Serwer albo żołądek. Z bólem serca (i paru innych narządów) podłączył ostatnie ziemniaki do misternego systemu i sprawdził czy w pułapki na szczury nie złapało się jakieś mięsko.
Admin Johnny przeglądał na monitorze statystyki serwisu. Z dumą stwierdził, że jego Hejto nadal wyprzedza Albiclę (przegrywając jedynie w kontach papieży na metr kwadratowy) i jeśli utrzyma obecne tempo wzrostu, to w 2094 roku powinno mieć tylu użytkowników, co pewien znany portal z dziecięcą pornografią.
Wtem rozległo się pukanie. "Komornik, wierzyciele?" zastanawiał się, nie mając najmniejszej ochoty sięgać do rygla. Pukający stracił jednak cierpliwość i jednym silnym kopnięciem wyłamał drzwi z zawiasów. Rygle i zamki okazały się wytrzymałe niczym zabezpieczenia wykopu. Przybysz wszedł niczym Rumun Ricardo - jak do siebie.
Przed Johnnymlubieplacki stała teraz dwumetrowa gąbka w kanciastych portkach.
- Siemaneczko! Aryo jestem. Byłem w serwerowni parę pięter wyżej, ale tam jakieś dziwne odgłosy, stękania, krzyki "BIERZESZ MNIE KINER!", wódką jedzie na cały korytarz, narzygane pod drzwiami, to wpadłem tutaj, bo patologii nie znoszę. Dzień doberek, ja z contentem przyszedłem!
Zaraz za gąbką podążały kolejne postacie. Jedna wpadła z teleskopem, druga z klockami lego, jeszcze inna przyniosła parę worków jabłek. Znany pomolog przyglądał się chwilę serwerowni, po czym wręczyła Johnemu kilka owoców:
- Proszę. To odmiana wyhodowana jeszcze za czasów Fryderyka Wilhelma. Średnio soczyste, mocno miąższyste, będą doskonałym dodatkiem do ziemniaczanych serwerów!
Johnny podziękował ślicznie, podłączając do misternego systemu nowe jabłka, ukradkiem włączając jednak część z nich do świątyni swego ciała.
Mały tłumek w piwnicy zaczął coraz bardziej gęstnieć. Johnny przekrzykiwał się przez zebraną wiarę:
- Ale co to, skąd tu nagle tylu ludzi, co jest...?
Ktoś odpowiedział:
- Mi i kolegom kazali wypierdalać z imprezy parę pięter wyżej, bo podobał nam się striptiz jaki urządził taki brazylijski przystojniak. Serio, nie jestem gejem, ale jemu bym dał. Gospodarz imprezy powiedział, że tak nie może być, ochrona nas wyrzuciła, no to jesteśmy!
- A ten striptizer? - spytał z nadzieją w głosie Johnny
- Został. Wyszedł i wszedł z powrotem przez taki lufcik. Nigdy go nie wywalą.
- No dobra, a pozostali?
- A my tu za tą gąbką przyszliśmy, ona mądrze gada.
- No i brzydzimy się patologią.
Johnny z niedowierzaniem oglądał skromną imprezę, która rozpoczęła się w jego piwnicy. Wygląda na to, że i on, i jego dzieło życia jeszcze będą mieli okazję trochę pożyć, kto wie - może i pogonić kota hałaśliwym, patologicznym sąsiadom z wyższych pięter?
Życie w serwerowni od tej nocy nie miało wyglądać już tak samo
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Widzę że ten bot srarnak na wykopie dalej funkcjonuje. Żal patrzeć.
#wykop

Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Użytkownik portalu Wykop opublikował we wrześniu 2023 r. weselne zdjęcie żony Sebastana M., podejrzanego o spowodowanie wypadku koło Piotrkowa Trybunalskiego.
Żona kierowcy bmw z wypadku na A1, w którym zginęła trzyosobowa rodzina, domaga się 200 tys. zł zadośćuczynienia za udostępnienie przez internautę w sieci jej zdjęcia opatrzonego nienawistnym komentarzem. Kobieta straciła przez to pracę.
"Ujawnienie wizerunku powódki spowodowało lawinę hejtu na jej osobę, a co za tym idzie utratę pracy, uniemożliwienie wykonywania zawodu poprzez rozpoznawalność. Powódce jednoznacznie zniszczyło to możliwość rozwoju zawodowego, mając na uwadze, że była ona szanowanym stomatologiem. Obecnie, wpisując jej dane osobowe w Google, od razu wskakuje informacja, że jest »żoną mordercy«" — czytamy w piśmie.
#wykop #wypadek #wiadomoscipolska
Zaloguj się aby komentować
Musiałem się wyżyć na wypoku #ets2 #wykop co Wy na to mam rację? Jak nie to zrugajcie mnie!
https://wykop.pl/wpis/77046457/ets2-ets2mp-przejechalem-konkretny-dystans-scania-#269998575
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna