Zaimportowałem Jaskra #unrealengine #wiedzmin #grafika3d

Zaimportowałem Jaskra #unrealengine #wiedzmin #grafika3d

Zaloguj się aby komentować
Zaimportowałem Triss #unrealengine #wiedzmin #grafika3d

Zaloguj się aby komentować
No i namówiliście. Trzecie podejście tym razem będę grał na trzecie, najgorsze zakończenie.
#wiedzmin #wiedzmin3 #gry

Zaloguj się aby komentować
1750 + 1 = 1751
Tytuł: Krew Elfów
Autor: Andrzej Sapkowski
Kategoria: fantasy, science fiction
Wydawnictwo: Supernova
Format: audiobook
Liczba stron: 340
Ocena: 10/10
O tej książce powiedziano wszystko więc cóż mam dodawać: wspaniała książka. Tak naprawdę pierwszą pełnoprawną część opowieści i Geralcie i Ciri, że wspaniałym dodatkiem pozostałych wiedźminów w Caer Morhen, Triss, Yen i krasnoludów
Wygenerowano za pomocą https://bookmeter.xyz
#bookmeter #ksiazki #czytajzhejto #wiedzmin

Zaloguj się aby komentować
Ależ będzie gotowane
Mikołaj w tym roku był bardzo hojny
#prezenty #wiedzmin i trochę #hejtopaka #hejto


Zaloguj się aby komentować
Zaimportowałem Dijkstrę i Ciri #unrealengine #wiedzmin #grafika3d


Zaloguj się aby komentować
Zabierzcie mi moje pieniądze i schowajcie je przede mną
#wiedzmin


Zaloguj się aby komentować
A se zaimportowałem też Yennefer (groom z domyślnej biblioteki MH, z dostępnych najbardziej pasował a póki plugin do blendera nie do końca działa to nie będę robił) #unrealengine #grafika3d #wiedzmin

Zaloguj się aby komentować
Pojawia się więcej plotek na temat nowego DLC do Wiedźmina 3, który miałby być wstępem do fabuły 4.
#gry #wiedzmin
Zaloguj się aby komentować
Ehh, nie wiem... Jeszcze przy pierwszym eksporcie przenikało przez głowę, więc poprawiałem i potem mi failowało tworzenie hair cards #unrealengine #blender #grafika3d #wiedzmin



Zaloguj się aby komentować
#wiedzmin3 #wiedzmin #gry "Jeden na ludzi, drugi na rozwydrzone bachory." Niestety mod z choinką na rynku w Nowigradzie wywala grę.

Zaloguj się aby komentować
Transfer oryginalnej tekstury na metahumanowe UV się udał i nawet dostałem lepszy model, żeby odwzorować geometrię dla metahumana niż to co wygenerowałem wcześniej przez metahuman identity z oryginału - w Faceform Wrap mam więcej kontroli nad tym gdzie umieszczam punkty do deformacji modelu (niestety to trial i nie mam kasy, żeby kupić pełną wersję bo kosztuje toto 570 USD) #unrealengine #gamedev #grafika3d #wiedzmin

Zaloguj się aby komentować
Chyba to będzie trochę lepsza tekstrura startowa zanim zacznę łączyć z oryginalną z gry #unrealengine #gamedev #wiedzmin #grafika3d

Zaloguj się aby komentować
Wyeksportowałem model Gerwanta z Wiedźmina 3 przez RedKit i zaimportowałem do Metahumanów, zamierzam zrobić teksturę na bazie oryginalnej i groomy włosów/brody jak ogarnę houdini. Na razie po imporcie i lekkiej edycji wygląda tak #unrealengine #gamedev #wiedzmin

Zaloguj się aby komentować
Już się pojawił
https://rgfk.pl/gra-gwint-legendarna-gra-karciana/61853.html
Z kodem dostaniesz zniżkę -15% na swój zestawik:
Promocja do końca roku albo przetrzebienia zapasów w elfich magazynach!
#gwint #gwintgrakarciana #wiedźmin #wiedźmin3 #dzikigon #karcianka #3wiedźmin3najlepszy #rgfk #zniżkanaprezent #gwinttaniej #fantasy #cardgame #gwent #geralt #ciri
Ty mnie Geraltem, a ja Cię Foltestem. I co Ty na to, bratku?

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #humorobrazkowy #gry #wiedzmin #czarnyhumor

Zaloguj się aby komentować
No to zaczynamy grillowanie produktu wiedźminopodobnego. Znęca się jak zawsze Drwal Rębajło
https://www.youtube.com/watch?v=fQJEtFoQfYc
#wiedzmin #netflixbezczesciwiedzmina
@Vampiress i waliliby w to pewnie dziesiątki milionów dolarów? przecież przy takiej taśmowej produkcji seriali to za 3 miesiące wszyscy poza memiarzami by zapomnieli o jakimś Wiedźminie. dlaczego mieliby anulować inne seriale (z tego co pokazał mi pierwszy link w google to było ich 22), a Wiedźmina nie?
no sorry, to się kupy nie trzyma. to jest firma notowana na giełdzie, jedna z największych na świecie, która robi naprawdę dobre wyniki i inwestorzy są z niej zadowoleni (33% 1Y, 130% 5Y). ich naprawdę pierdoli to, że to miałaby być "porażka". tak samo jak Microsoftu nie obchodziła porażka Lumii, a Google nie zawaliło się od porażki dziesiątek zamkniętych projektów. każda duża firma, która rozwija wiele produktów jednocześnie, zalicza wtopy na różnych polach. Netflix absolutnie nie jest wyjątkiem. i myślę, że skoro dalej kopią się z produkcją Wiedźmina, to jest w tym jakiś biznesowy interes.
Zaloguj się aby komentować
Wiedźmin szuka informacji (° ͜ʖ °)
Geralt goes John Wick
Viva La Dirt League
#witcher #wiedzmin
Zaloguj się aby komentować
Uczę się z dzieckiem zwierzątek po włosku, a tu nagle Starsza Mowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wiedzmin #dzieci #wloski

@Vampiress
a Brugge zakosił Belgom
Zaloguj się aby komentować