inty★Liderw Gry2026-06-04T12:48:48+02:0028Lubię wracać do wiedźmina 3. Już jestem w novigradzie i wykonuję pierwsze misje. #gry #wiedzmin3 #wiedzmin2811Udostępnij
Stashqo2026-06-04T13:07:31+02:001@inty ekstremalnie rzadko wracam do gier fabularnych, ale przy nowym dlc wyjątek zrobię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
TyGrySSek★2026-06-04T13:54:19+02:003Też powoli wracam. Pioziom krew i łzy. Nie jest łatwo ale przynajmniej się nie klika bezmyślnie jak na niższym poziomie
Pstronk2026-06-04T14:05:45+02:001@TyGrySSek Prawdę mówiąc to dopiero Marsz Śmierci jest odpowiednim poziomem żeby czuć jakieś wyzwanie.
TyGrySSek★2026-06-04T14:31:10+02:002@Pstronk ja czuję i teraz. Choć tragedia nie ma odpowiednie uniki atak unik i tak ciągle no i właściwie te moce magiczne