18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Właśnie kończę elquatrro bo mnie jakiś wirus zaatakował. W związku z nadmiarem wolnego czasu w trzy wieczory sobie pozbierałem wszystkie pytajniki na skelige bez dwóch pozostałych do wątku głównego.
Tak jestem pojeany, co lepsze to Nowa Gra plus. Poprzednio też wybierałem wszystkie.
#gownowpis #gry #wiedzmin #wiedzmin3




Zaloguj się aby komentować
Wiedźmińska nowość
The Witcher Stories | The Honour
https://www.youtube.com/watch?v=mQekwvQHp3M
#wiedzmin #witcher #wiedzmin3 #filmykrotkometrazowe
Zaloguj się aby komentować
Wyszedł nowy trailer do Wiedźmina
#heheszki #wiedzmin
wiem, że było ale zawsze śmieszy
Zaloguj się aby komentować
A co to za postać Lournsa z Matrixa 1410? Nieee to jakiś wielki mag z netflixowego Wiedźmina. Ja pi⁎⁎⁎⁎le, jak można tak zniszczyć taki potencjał prozy Sapkowskiego.
#wiedzmin #netflix #jebacpis

Zaloguj się aby komentować
131 + 1 = 132
Tytuł: Chrzest Ognia
Autor: Andrzej Sapkowski
Kategoria: fantasy, science fiction
Wydawnictwo: SuperNOVA
Format: audiobook
Liczba stron: 382
Ocena: 10/10
Zdecydowanie moja ulubiona część!
Geniusz Sapkowskiego wylewa się z każdej stron. Zorientowanie tej części na Geralcie i budowaniu drużyny to strzał w 10. Wszystkie interakcje między postaciami... Uwielbiam pierwsze spotkanie z Regisem, "sąd" nad czarownicą, robienie zupy rybnej... Każda scena to majstersztyk. Wisienką na torcie jest oczywiście bitwa o most i pasowanie Geralta xD No k⁎⁎wa geniusz. Piękne, po prostu piękne.
Wygenerowano za pomocą https://bookmeter.xyz
#bookmeter #ksiazki #czytajzhejto #wiedzmin #andrzejsapkowski

Zaloguj się aby komentować
Spekulacje na temat zawartości nowego dodatku do Wiedźmin 3 : )
Wszystko co wiemy o DLC do W3 - prawda i spekulacje
sway play
https://www.youtube.com/watch?v=02S3dg4XK6A
#witcher #wiedzmin #wiedzmin3
Zaloguj się aby komentować
Cukier krzepi
#wiedzmin #heheszki #memy #korwin #vesemir

Zaloguj się aby komentować
Wiedźmin: Stary Świat - Na tropie potworów to ten moment, kiedy mówisz: Wypij więcej, uderz mocniej!
Jeśli zawsze czułeś, że eliksirów nigdy za dużo, to chyba właśnie znalazłeś swoją ścieżkę.
-> https://rgfk.pl/dodatek-do-gry-wiedzmin-stary-swiat-na-tropie-potworow-edycja-polska/56024.html
#rpg #wiedźmin #planszowki #witcher #gryrpg #gryfabularne #grybezpradu

Zaloguj się aby komentować
Ale by se człowiek w takiego wiedźmina na pustyni pograł. Niby tylko plotki ale spodobała mi się ta grafika, tłem mógłby być konflikt Ofiru z gnomami
#gry #wiedzmin

Zaloguj się aby komentować
a i o tym wspaniałym dziele warto przypomnieć
#wosp #pepe #sadpepe #sadpepefrog #wiedzmin #haft

Zaloguj się aby komentować
Nowy rok, nowa ja itd. czy będą wpisy regularnie? Perhaps ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)
Dzisiaj przychodzę z rzeczami z uniwersum ̶D̶z̶i̶w̶e̶n̶a̶ Wiedźmina a konkretniej medalionami (z gier, książek i tfu serialu). Trochę mi zajeło szukanie tych modeli i skompletowanie w jedną całość. Wybierałem takie by najbardziej odwzorowywały przedstawione w uniwersum.
Najtrudniejszym krokiem było wybranie tych co będą działać. Dużo modeli było zeskalowanych, albo zrobione tak by wszędzie było cudze logo lub błąd.
Jednakże udało się i przedstawiam gotowe wydruki! Jest jeszcze bonus w postaci medalionów szkoły Polaka. Tak, są kanoniczne!
Sznurek to rzemyk i gumowy sznurek. Widać różnice w biedzie ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)
Linki do nosaczy: https://cults3d.com/en/3d-model/gadget/monkey-witcher-wiedzmin-nosacz-netflix-version https://cults3d.com/en/3d-model/gadget/monkey-wither-wiedzmin-nosacz
———————————————— #beastland <—- tag do obserwowania/blokowania
#wiedzmin #druk3d #drukowanie3d #drukismajpaszyn


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jak już obcykalismy Avela, to przyszła kolej na fizyczną wersję minigierki z Wiedźmina Dziki Gon, czyli Gwinta. Redzi mieli szlachetny zamysł rozwinięcia minigierki w prawilną i autonomiczną grę karcianą na urządzenia mobilne (pierwotnie była dostępna również na konsole) i to się stało. Wersja beta była za⁎⁎⁎⁎sta. Tylko, że zaczęto rozbudowywać i modyfikować talie, dodano kolejną talię, której nie było w Wiesku, no i ostatecznie wyszedł przekombinowany potworek, choć bardzo estetyczny. Szkoda, że nie zostawiono możliwości wyboru między wersją rozwiniętą a betą.
Zatęskniłam za wiedzminowym Gwintem i nabyłam karciankę w wersji fizycznej. Talie jak u Wieśka, ale z planszą to się nie postarali. Zwykła papierowa płachta, zadrukowana na drugiej stronie czymś w rodzaju plakatu. Za to duży minus.
Karty już ubrałam w osłonki, żeby mi dziecior nie pozaginał i rozegraliśmy kilka partii. Młody lvl 10 po kilku rozgrywkach zadał mi dziś cios porażki. Duma, bo gra jest 16+ i dość skomplikowana i trzeba znać właściwości kart. A on mnie wziął i rozwalił.
#gryplanszowe #grykarciane #wiedzmin #gwint #gownowpis #chwalesie #familytime #rozrywka

Zaloguj się aby komentować
Ej wiedźmiński miecz znowu na promocji!
https://www.kaufland.pl/product/539333198/
@3t3r to była Twoja wymówka ostatnio xd
#wiedzmin #cebuladeals
Zaloguj się aby komentować
Zaimportowałem Zoltana #unrealengine #wiedzmin #grafika3d

Zaloguj się aby komentować
1782 + 1 = 1783
Tytuł: Czas Pogardy
Autor: Andrzej Sapkowski
Kategoria: fantasy, science fiction
Wydawnictwo: SuperNOVA
Format: audiobook
Liczba stron: 368
Ocena: 9/10
Druga część sagi i robi się poważniej. Oczywistą kumulacją jest zjazd na Thanned, ale droga wszystkich postaci tam jest deczko rozlazła. Oczywiście jest kilka niezłych scen, ale jednak to nie sam zjazd, poprzedzony świetnymi konwersacjami na bankiecie, a to co później to perełka. Nawet podróż Ciri po zjeździe nie jest taka zła jak ją zapamiętałem. Ogółem trochę gorzej ale to nadal najlepszy Sapkowski.
Wygenerowano za pomocą https://bookmeter.xyz
#bookmeter #ksiazki #czytajzhejto #wiedzmin #sapkowski

Zaloguj się aby komentować