Dziś na słodko. Niby dobre, jest słodkie, ciut kwaśne na finiszu ale jakieś takie meh.
#piwo #piwokraftowe #craftbeer #weekend #chillout

Dziś na słodko. Niby dobre, jest słodkie, ciut kwaśne na finiszu ale jakieś takie meh.
#piwo #piwokraftowe #craftbeer #weekend #chillout

Zaloguj się aby komentować
Tomcy i Tomkinie,
potrzebuję jakiegoś fajnego hotelu z masażem i basenami z waszych okolic. Dobrze by było, jakby ośrodek znajdował się w jakimś ładnym miejscu, duże aglomeracje odpadają.
Pojawia się opcja weekendu bez dzieci i chcielibyśmy z małżonką odpocząć.
#weekend #odpoczynek #wypoczynek
Zaloguj się aby komentować
Żona dziś od rana biegunka i wymioty, a godzinę temu Mysz wymiotowała przez sen, ledwo posprzątaliśmy. Teraz poszła druga fala. Kawa zrobiona, będzie noc na czuwaniu. Taki klasyczny #weekend z #dzieci się szykuje.
#gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Caruso (Live). Luciano Pavarotti & Lucio Dalla (HQ)
https://www.youtube.com/watch?v=tRGuFM4DR2Y
#feels #weekend #muzyka #dusza
Zaloguj się aby komentować
No więc tak jak wczoraj pisałem tak zgodnie z wynikami ankiety wyszedłem w piątek samemu na miasto xD
Zjadłem w takim hiszpańskim tapas barze(sami się tak reklamują) czyli nawet nie restauracji. Wydałem 120zł (najtańsze białe wino na kieliszki 20 zł nie popiłem sobie, wypiłem dwa kieliszki) zajęło mi to tak z 45-55 min razem z czekaniem na rachunek.
Wychodzę z knajpy myślę sobie co by tu porobić -z braki laku idę do kina z grzybowskiej do kinoteki do pałacu kultury - nawet z buta jest blisko.
Zimno i wiatr temperatura odczuwalna jakieś -4^C ale idę. Doszedłem, nie było nic fajnego ani nie miałem ochoty siedzieć sam w kinie. Wypiłem jedno piwo w kinotece (w cafe kulturalna).
Wychodzę myślę sobie pójdę na szoping do złotych tarasów to wydam na co czego nie potrzebuję żeby poprawić sobie humor - odpada.
Uknułem niecny plan idę do którejś z piwiarni na marszałkowskiej!!!
Po drodze tak zmarzłem (zimne piwo pomogło) że przechodząc obok przystanku przy rotundzie wsiadłem w autobus i pojechałem do siebie. (nie będę łaził sam po piwiarniach i zaczepiał/podrywał dziewczyny)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Muszę przyznać że to był jeden z najgłupszych pomysłów na jakie wpadłem od kilku miesięcy. Wyjść na miasto w styczniu w piątek po pracy o 17:30 z zamiarem spędzenia czasu na mieście. Nie o 22 z zamiarem pójścia do klubu tylko spędzenia czasu na mieście samemu po pracy xD Jedyny plus tego wyjścia taki że nie wpadłem w drodze powrotnej do sklepu kupić sobie butelkę wódki (a kusiło).
więcej przygód wkrótce...
#wychodzimyzprzegrywu #spierdotrip #piatek #weekend #przegryw


Zaloguj się aby komentować
Szabat, szabacik, szabatunio!
Shabbat Shalom wszystkim!
#zydzi #szabat #gownowpis #hejto #weekend

Zaloguj się aby komentować
-26°C na zewnątrz a chłopu durnemu na sanki się zachciało. Wylazłem jednak z ciepłej nory i cholera, nie żałuję. Idealne warunki, śmigam do oporu! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trzymajcie się w tej robocie, już za chwilę #weekend (づ•﹏•)づ
#snowboard #norwegia


@Stashqo a to ja pszpraszam, zapędziłem się za daleko ⚆_⚆
sugestywni byli sztacheciarze na stoku, przez co mocno mi tu coś fałszowało
nie to, że nie widziałem pozytywnych wariatów na sankach (¬‿¬)
może to również dlatego, że na sankach byłem ostatnio miesiąc temu, po wielu latach posuchy
niezmiennie wspaniała zabawa, gówniarze wokół do pięt nie dorastali przecierając oczy jak się bawią weterani śniegu
Zaloguj się aby komentować
#piatek #piatekpiateczekpiatunio #piateczek #weekend #dziendobry

Zaloguj się aby komentować
Idę jutro po pracy do jakiegoś dużego sklepu zrobić większe zakupy bo parę rzeczy mi się pokończyło.
Potem chyba się przejdę po mieście tak be celu bo ma być ciepło tak +3 stopnie.
Może coś na mieście zjem zamiast gotować. Ale nie lubię chodzić jeść do restauracji samemu.
Może nawet gdzieś wejdę do sklepu innego niż spożywczy.
Potem chyba jak wrócę do siebie do zrobię sobie parę drinków i pójdę spać.
#gownowpis #zakupy #wieczorekcontent #weekend #piatek

Zaloguj się aby komentować
Tak trzeba zyc
piatek, piateczek, piatunio
#weekend #impreza #piatek #tojestzycie


Kiedys mialem najdziwniejszego kaca ever:
Budze sie rano- 8 rano- czuje sie dobrze, brak luk w pamieci. Poranne prycho, lekkie sniadanie i do roboty.
W robocie tez normalnie pracuje, nie czuc woda, kazdy wiedzial, ze dzien wczesniej dalem ostro w palnik?
Tylko co nie gralo? W niecala godzine wypilem 3 duze butelki wody niegazowanej(4,5 litra), a w ciagu calej zmiany- prawie 5 duzych butelek.
Zaloguj się aby komentować
Szabat, szabacik, szabatunio!
Shabbat Shalom wszystkim!
#zydzi #szabat #gownowpis #hejto #weekend

Zaloguj się aby komentować
Mam prawie 30 lat, dziś przyszedłem do domu o 17 bo musiałem zrobić spore zakupy, zjadłem obiadek, popatrzyłem w komputerek i cyk już 19:30. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zaraz włączę sobie "Rick and Morty", potem poczytam "Ślepowidzeneie" i się elegancko wyśpię na jutro. Czy byłoby to możliwe gdybym miał żonę i kaszojada? A w życiu! Jeszcze by dowalili obowiązków i byłbym wrakiem człowieka. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak to będę wyspany, jutro po 15 rozpoczynam chlańsko ze szwagrem by poznać jego starego, życzcie szczęścia bo ja nipanimaju po Ukraińsku ale myślę że się dogadamy po paru głębszych! ( ͡° ͜ʖ ͡°) A w niedzielę będę ogrywać RDR2 na PS5, o! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#weekend #gownowpis
@gawafe1241 Ricka i Mortiego z kaszojadem obejrzysz. Kaszojad jeszcze Ci czipsy i piwo poda, gdy sam się będziesz mościł na kanapie. Potem kaszojad poczyta sobie "Tomek na czarnym lądzie", gdy Ty czytasz Wattsa (koniecznie przeczytaj też " Echopraksję"!). W tym czasie żona jest na pogaduchach u koleżanek, bo jutro Ty idziesz chlać.
Życie można ułożyć na różne sposoby.
Zaloguj się aby komentować
Ale w ten weekend zachlałem.
Dzisiaj jak się obudziłem to przez kilka minut nie wiedziałem czy jest poniedziałek czy niedziela, dopiero jak się doczołgałem do telefonu to sobie sprawdziłem.
#alkoholizm #weekend #pijzhejto #przegryw

Zaloguj się aby komentować
Weekend w końcu! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #weekend

Zaloguj się aby komentować
Idę dziś do kumpli i będziemy pić olkohol!
Może gdzieś wyskoczymy na miasto, zobaczy się. Koniec tej abstynencji, nie piłem od sylwestra.
Zdam relację jak powrócę.
#alkoholizm #pijzhejto #weekend#wychodzimyzprzegrywu

Zaloguj się aby komentować
Muszem się za robotę wziąć zamiast internet lurkować, jeszcze 3,5 dnia roboty i laba do 2 stycznia.
Co ja sobie popije poleżę pośpię, może w tatry wyskoczę na dwa dni. A w sylwestra będę leżał pijinany o 22 bo się z kumplami na domówkę umówiłem.
To jest życie, robota to głupota.
#pracbaza #weekend #swieta #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Tak spędzić weekend to dla chłopa sama przyjemność.
Muszę kiedyś się wybrać na taki prawdziwy weekend ala survival/bushcraft w lesie. W razie czego ciepły śpiwór i namiot mam. W sumie wszystko mam i sprzęt kempingowy i ciuchy odpowiednie aby przezimować na mrozie 3 dni.
Podobno teraz wystarczy zgoda od lokalnego leśniczego na nocleg w lesie.
https://www.youtube.com/watch?v=PwQTX8Zv8Jw&t=651s
#bushcraft #survival #weekend #chlopskadyscyplina
Zaloguj się aby komentować
Nie rozumiem tej nowej mody na narzekanie na święta. Kiedyś człowiek jak się zbliżały święta to czuł taką atmosferę no nie wiem świąt. A teraz tylko narzekają. Narzekają że nie odpoczną że nie mają czasu że wigilia to dużo przygotowań. No ale te przygotowani to element świąt. Sprzątanie gotowanie wyprawa po choinkę i prezenty. To wszystko element świąt.
A poza tym kto i broni odpoczywać jeśli chcą?
#swieta #wigilia #odpoczynek #weekend

@SiostraNieZdradziDziewczynaTak ja z 2 lata temu z matką właśnie miałem podobnie.
Matka podatna na różne manipulacje ale zawsze święta lubiliśmy, aż ciotka zaczęła jej wtykać do głowy że nie lubi świąt i tak z 2 lata temu zaczęła to powtarzać.
Spytałem czemu tak mówi to brak argumentów, a dodatkowo do kościoła chodziła często więc trąciło mi to lekką hipokryzją.
Ja do kościoła nie chodzę ale klimat świąt lubię nie twierdzę, że jestem ateistą czy coś, po prostu nie praktykuję, w swojej głowie układam swoją wiarę, a nie kładąc kasę na tacę.
A całe te narzekanie wszystkich na wszystko to masakra, odcinam się od takich ludzi i zauważam same pozytywy, są różne dni lepsze gorsze ale generalnie nie ma co narzekać tylko brać i doceniać co jest bo najczęściej narzekają ci co im się żadna poważniejsza krzywda nie dzieje tylko pi⁎⁎⁎⁎lą kocopoły
Zaloguj się aby komentować
#muzyka #muzykanawieczor #weekend
I know she thinkin' now she found herself a winner
I know you fucked her on the counter
Right before you cooked her dinner, yeah
I know you think about me when you kiss her
I left a taste in your mouth, can she taste me now?
I'm bitter
@SuperSzturmowiec nie ma, ale ja tam lubię nagie kobiety, także mi nie przeszkadza :3 a tak serio, seks to najszybszy sposób na sprzedaż muzyki, znam x dobrych wokalistek, które nie robią karier dużych bo są brzydkie. Po prostu. Np. Lady Gaga robiła od początku fajną, skoczną muzę, ale na prawdę w chuj czasu jej zajęło przebicie się, a praktycznie każda jej piosenka to hit. Podczas gdy Panie typu Ariana Grande (nie odmawiam jej talentu) ma słabszy repertuar, a jest dużo bardziej popularna. Ostatnio jak zbrzydła to i following jej poleciał na łeb, na szyję. Także tak, seks się dobrze sprzedaje, więc kobiety, które chcą dobrze zarobić w muzyce będą kupczyć dupą i udawać atrakcyjniejsze niż są w rzeczywistości, patrz panie typu Cardi B - bez tapety aseksualna, z tapetą - obleci.
Zaloguj się aby komentować
Bieganie to zdrowie!
#heheszki #bieganie #jogging #weekend


Zaloguj się aby komentować