Zasadniczo to jestem sk*rwielem, ale jak mi motylek siądzie na ręce to nawet ja potrafię być cute :3
#pokazmorde #wakacje #motylek #przyroda

Zasadniczo to jestem sk*rwielem, ale jak mi motylek siądzie na ręce to nawet ja potrafię być cute :3
#pokazmorde #wakacje #motylek #przyroda

Zaloguj się aby komentować
375 292,1 - 12,0 - 13,0 - 26,0 - 11,0 - 15,0 - 17,0 - 15,0 - 6,0 = 375 177,1
Wakacje na Sycylii, kolejne dni. Pozwiedzałem Katanie, Taormine, Syrakuzy i bonusowo Palermo. I do Palermo jeszcze muszę na weekend wrócić, bo wyszedł tylko jeden deszczowy dzień.
Klimaty różne, fajny syf, pyszne słodkości, parę prób oszustwa, jeden zgubiony dowód (nie mój).
Zdjęcia porobione, teraz tylko je obrabiać.
Wspaniałe to były wakacje, nie zapomnę ich nigdy.
#wlochy #sycylia #wakacje
#ksiezycowyspacer
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/ksiezycowyspacer/





Zaloguj się aby komentować
Chłop obrobił wszystkie obowiązki kołchoźnicze i zgodnie z obietnicą zaczyna długi weekend czyli grill i jutro wyjazd. Jutro jedzie na przygodę wielką/małą podróż wyjść z przegrywu i pochodzić po górach w planach Bieszczady i może na jeden dzień Tatry.
Właśnie odebrał ostatnią paczkę, z tego co kupił tylko płyn uniwersalny do mycia wszystkiego (i naczyń i ubrań i ciała i włosów) oraz koszulkę wełnianą z merynosa zabiera ze sobą.
Rękawiczki i skarpety będą na inne wyjazdy na jesieni albo w wyższe góry.
Rękawiczki to sobie takie kupił z koziej skóry od wewnątrz więc mają się na trudniejsze techniczne szlaki nadawać nie tylko przed zimnem chroni bo przypomina że planuje ambitniejszą działalność w górach.
Relacje z wyjazdu zda po wyjeździe jeśli powróci żywy i zdrowy.
link do poprzedniego wpisu:
https://www.hejto.pl/wpis/chlop-mil-nic-nie-kupowac-ani-nie-robic-wpisu-do-dlugiego-weekendu-ale-byl-wczor
#depresja #przegryw #wychodzimyzprzegrywu #chwalesie #gory #wakacje

Zaloguj się aby komentować
Ładny babcia ma ten widok z okna no, cały Radom widać :D Siatka założona bo "gołębie srają na balkonie" xD
A tak ogólnie to wyspałem się jak król, u babci bez zmian więc człowiek cofa się do lat 90 gdyby nie ten płaski telewizor. Na śniadanie babcia przyniosła ze sklepu gorący chleb, do tego kiełbasa prosto z targu (swoją drogą ta inflacja to pojebala, na Koreji kiełbasa swojska 28zł za kg gdzie jak pamiętam nie przekraczała 20zł kiedyś) na deser truskawki i czereśnie bo babcia wie że lubię (swoją drogą targ też za⁎⁎⁎⁎sty, na jednym stoisku czereśnie 26zł kg na drugim 15zł kg a i tak wszyscy biorą z jednej giełdy na Lubelskiej xD)
Idę odwiedzać dalej dzisiaj, jedna ciotka na Młodzianowie rzut beretem a potem pojadę se do Wsoli do drugiej ciotki.
#uk #podrozujzhejto #wakacje



Zaloguj się aby komentować
cześć
Zapraszam Was dzisiaj na Sycylię do położonej przepięknie Taorminy. Miasto słynie z położonego ciekawie greckiego teatru.
Kilka ciekawostek o Taorminie:
Znajduje się tam grecki teatr wykuty w skale z niesamowitym widokiem na całą okolicę.
Z Taorminy jest przepiękny widok na Etnę.
W mieście kręcono drugi sezon serialu Biały Lotos
Najbardziej reprezentacyjną ulicą jest Corso Umberto, przy której skupia się większość kawiarni, restauracji i sklepów
Warta zobaczenia jest miejscowa katedra z XIII wieku
Taormina słynie z wąskich, ale bardzo ciekawych uliczek, którymi warto sobie pospacerować
W mieście wytwarzany jest likier Fuoco dell'Etna, który ma 70%
#antekpodrozuje #podroze #podrozujzhejto #ciekawostki #wlochy #turystyka #wakacje #zainteresowania
-------------------------------------------
Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi znaleziskami to zapraszam do śledzenia hashtagu #antekpodrozuje
Jeśli chcesz, żebym Cię wołał w przyszłości, to zostaw piorun pod odpowiednim komentarzem poniżej





Zaloguj się aby komentować
Lecę do obu babci, zobaczyć co słychać w Radomiu, odebrać płyty winylowe co kupowałem przez ostatnie pół roku na adres babci Bożenki, przy okazji zjeść jakiejś dobrej zalewajki, u drugiej babci tylko 3 dni bo nam się daty nałożyły i akurat oni jadą do Ciechocinka do sanatorium ale to w sumie i dobrze bo babcia da mi klucze od domu to będę miał u niej wolną chatę w klimacie lat 70/80 :D Generalnie to zwykle latam Britishem ale narodowy czempion był jakimś cudem tańszy o cztery dyszki, zobaczymy czy warto było xD
No niestety nie do RDO tylko na Okęcie, ale cóż - może kiedyś xD Ale miałbym fajnie, parę przystanków 21 i jestem na Ustroniu.
#uk #wakacje #podrozujzhejto

Zaloguj się aby komentować
Dwóch na trzech klientów biur podróży spędzi tegoroczne wakacje w Turcji, Grecji lub w Egipcie.
Wynika z analiz Wakacje.pl. W pierwszej piątce najpopularniejszych kierunków wyjazdowych Polaków znalazły się także Tunezja i Hiszpania.
#wiadomoscipolska #wakacje #podroze

Zaloguj się aby komentować
plażing 2CV
#retro #motoryzacja #wakacje

Zaloguj się aby komentować
Chłop mil nic nie kupować ani nie robić wpisu do długiego weekendu ale był wczoraj na szopingu
Kupił namiot bardzo lekki 1 osobowy i matę samopompijacą / materac do spania tez bardzo małą i lekką, prawie 1000zł wydał
link do poprzedniego wpisu:
https://www.hejto.pl/wpis/w-ramach-wychodzenia-z-przegrywu-chlop-dokonal-kolejnego-zakupu-i-prezentuje-kol
#depresja #przegryw #wychodzimyzprzegrywu #chwalesie #gory #wakacje

Zaloguj się aby komentować
Zbliżają się wakacje, trzeba się w coś spakować na wyjazd.
Doradzicie jakiej firmy warto kupić walizkę ?
Duża (wg standardów linii lotniczych)
Wymagania:
Materiałowa, lekka, wytrzymała, na dwóch kółkach (kółka schowane w walizce).
Ochnik, Puccini, Wittchen ?
American Tourister, Samsonite wydają się zdziebko drogie
#podroze #wakacje #pytanie
Musialem kiedys wybrac walizke bo firma sponsorowala i byl budzet. Wzialem jakas najzwyklejsza Samsonite (dokladnie taka jaka opisujesz). Po 10 latach tyrania wyglada jak nowa. Dziala kazdy suwak i kazda klamerka. Material sie nigdzie nie przetarl ani nie pekla zadna nitka.
Ale teraz patrze na ceny i ich pojebalo - moja na bank kosztowala ponizej 5 stow.
Zaloguj się aby komentować
Polacy nie mają do siebie żadnego szacunku. Pojedzie taki nad "Piękne Polskie m0rze" i na każdym kroku plują mu w ryj. Plują mu władze miejscowości, plują "restauratorzy", hotelarze i inni naciągacze. A co zrobi polaczek? Zje ze smakiem mrożonego dorsza na papierowej tacce i plastikowymi sztućcami, a na koniec podziękuje i zapłaci 90zł. Co zamożniejsi pewnie dadzą jeszcze napiwek za "obsługę" xD
A jak powiesz, że coś tu jest k⁎⁎wa nie tak, to dostaniesz klasyczne "nie stać cię biedaku". K⁎⁎wa jakby w ramach atrakcji nad morzem było sranie do ryja za 1000zł to ludzie sukcesu z dumą wyciągaliby setki xD
#wakacje #morze #turystyka #jedzenie
@kobiaszu Próbowałeś kiedyś prowadzić taki biznes który trwa ze dwa miesiące w roku przy takich obciążeniach jak podatki, zus, media, czynsze itd.? Pytanie retoryczne bo gdybyś to byś nie pitolił takich głupot. Serio myślisz, że oni mają takie ceny bo wyciągają z tego krocie? U nas to ciężko prowadzić stragan z pietruszką a co dopiero knajpę. Zejdź na ziemię. "Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma". Zakładaj biznes gastro nad morzem, przecież to banalnie łatwe kokosy. Jedziesz. Tylko zdaj relację po sezonie ile zarobiłeś co byśmy mogli razem się pośmiać.
@Jim_Morrison Weź jeszcze dołóż tym biednym biznesmenom bo przecież tylko przez dwa miesiące mogą prowadzić knajpę, a przez resztę roku mają zakaz jakiejkolwiek pracy. Albo jeszcze lepiej - niech w ramach średniej porcji dorsza ładują półtonowy filet na talerz to raz dwa zarobią na te straszne koszty prowadzenia działalności
"Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma" - otóż nie, bo są miejsca w których jest źle nawet wtedy gdy nas tam nie ma, i od tych miejsc zaliczam polskie morze. Może jeszcze każ mi jeździć nad polskie morze w ramach Partyjnego planu wakacji pracowniczych i zmuszaj mnie do wydawania horrendalnych sum za kawałek przesmazonej gownoryby XD weź spierdalaj z łaski swojej
Zaloguj się aby komentować
A Wy kiedy nad morze?
Gdańsk, Jelitkowo - dzisiaj ok 12
Przecież to k⁎⁎wa jest jakiś ściek z tankowca i wszyscy wyjebane, żadnej afery, zero krzyku - WTF
#ekologia #heheszki #wakacje
Zaloguj się aby komentować
#latonapierdalaj #wakacje #dobrywieczor #hlejto #budujzhejto

Zaloguj się aby komentować
Szukam wycieczki zorganizowanej na szeroko rozumiane safari do Afryki. Chce pozwiedzać, ale nie biegać od punktu do punktu, zobaczyć zwierzaki i ogólnie dobrze się bawić. Konkretny kraj nie ma dla mnie większego znaczenia, z tego co widze w necie najcześciej to jest Tanzania czy kraje ościenne. Planuje jechać ze znajomymi, 4 osoby w sumie.
Ceny pomiędzy dużymi biurami podróży, a tymi mniejszymi różnią się nawet dwukrotnie, w R za 16 dni. w tym 8 objazdowych chcą około 14k, a w innym pomniejszym biurze za 11 dni w sumie, wszystkie objazdowe chcą 23k. Skąd wynika ta różnica, warto dopłacić?
#podroze #afryka #safari #wakacje
W sumie to moim zdaniem możesz brać najtańsza :)byłem tylko raz. Safari dwa dni, start z Mombasy, cel park Tsawo. W biurze podróży chcieli za to 300 USD. Naganiacz z plazy sprzedał nam to samo za 200 (w tym wstęp do „wioski Masajów” za 10usd).
Naganiacz z plazy pojechał z nami i było, kurdę, fantastycznie.
Zaloguj się aby komentować
Czego najbardziej brakowało wam w życiu nastoletnim i studenckim? Mi zdecydowanie pracy sezonowej nad morzem. Jako licealista nie pracowałem, jako student zdarzało mi się kilka razy dorobić, ale pracę na etat rozpocząłem po obronieniu licencjatu, miałem 22 lata (jestem z końcówki roku).
Miałem (i mam cały czas tę samą) ekipę swoich znajomych, z którym latem spędzałem czas, ale zdecydowanie żałuję, że w żadnym roku nie dane mi było pracować w wakacje z młodymi. To byłyby niesamowite przeżycia, masa poznanych ludzi, przygody, może jakaś wakacyjna miłość. Zazdroszczę wszystkim, którzy mieli taki epizod
#wakacje #pracbaza #zwiazki #seks #zycie #nostalgia #kiedystobylo #pytanie #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Szanowne grono, znacie warte uwagi w Polsce, Czechach, Słowacji ekowioski oferujące oczywiście nocleg? Gdzieś głęboko w lesie, polach z daleka od miast i ruchliwych dróg:)
#wakacje #podroze #tatry #alpy #kaszuby #mazowsze #gory #bieszczady
Zaloguj się aby komentować
Czy macie już plany na tegoroczne wakacje? Mamy tu miłośników Chorwacji?
Gdyby ktoś szukał pomysłu na nadmorskie wakacje to może zainteresuje go mój film z zeszłego roku z Wyspy Pag w Chorwacji. Bardzo fajne miejsce, do którego chętnie wracam.
https://www.youtube.com/watch?v=ir4rUpns1wc
_______
#roadtripbus <- mój podróżniczy tag do obserwowania albo czarnolistowania.
---------
#podroze #chorwacja #wakacje
Zaloguj się aby komentować
#wakacje #polska #inflacja #bekazpisu
Obadajcie cenę garażu za dobę parkowania w jednym z hoteli w Karpaczu. Cena taka że można nocować w aucie i może by śniadanie doliczyli.

Zaloguj się aby komentować
Jak wam mija majówka?
Z różową właśnie opublikowaliśmy film o kraju pardubickim, czyli znajdującym się na pograniczu czesko-morawskim regionie, który słynie z koni i pierników. Zachęcam do obejrzenia go! Może okolica się Wam spodoba - dla osób z południa polski to opcja nawet na majówkę last minute, gdy tylko pogoda się poprawi
W najbliższym czasie będzie też praktyczny artykuł o regionie, w którym będą opisane przedstawione w filmie miejsca i nie tylko!
https://www.youtube.com/watch?v=W-aFVU61qXc
_______
#roadtripbus <- mój podróżniczy tag do obserwowania albo czarnolistowania.
---------
#podroze #czechy #wakacje #majowka
Zaloguj się aby komentować
Niekiedy widze jak niektorzy z Was pokazuja swoje hobby i rozne ciekawe formy spedzania czasu, wiec stwierdzilem , ze przyszla tez pora na mnie
od kilku lat spedzam wakacje na dunskiej wyspie Rømø, ktora jest byc moze europejskim, napewno dunskim, rajem zeglarstwa ladowego. W tym sezonie campingowym wraz z rodzina stalismy sie czescia tego fajnego i niebardzo extremalnego sportu.
Wrzenia z pierwszej jazdy byly niesamowite. Ciezko opisac emocje wywolane stresem, troche strachem, adrenalina, ekscytacja i potem niesamowita radoscia
mimo posiadania wiekszych i lepszych latawcow to pierwsze jazdy zaliczylem na treningowym PL 1,7. Probowalem rowniez zebra 3.4 jednak jak na pierwszy raz byl dla mnie za duzy i powodowal lekki strach
jesli macie badz bedziecie mieli mozliwosc- to sprobujcie
#hobby #kitebuggy #latawiec #powerkite #sport #morze #wakacje



Zaloguj się aby komentować