Jakby ktoś nie płacił za szczujnie Pisowską, to tutaj dzisiejsze wydanie wiadomości
Jakby ktoś nie płacił za szczujnie Pisowską, to tutaj dzisiejsze wydanie wiadomości
Zaloguj się aby komentować
W dwóch telewizjach rządowych TVN I TVPO żadnych informacji o pakiecie migrantów. Pięknie nam reżimówki będą ukrywać niewygodne fakty. #bekazlewactwa #tvp #tvpo #tvn
Zaloguj się aby komentować
pierwsza reklama po nowych wiadomościach
ORLEN xD
#tvp
Zaloguj się aby komentować
#tvp #polityka Jak wrażania ?
Technicznie biednie, ale w sumie przez to jakoś tak nie wiem, bardziej ufnie? Chyba w sumie wole jak publiczna telewizja będzie wyglądać bardziej skromnie. Oprócz tego widać, że było to robione na szybko.
Sama treść raczej ok, ale zasadniczo to przypomniałem sobie dlaczego wcześniej nie oglądałem wiadomości w TV, bo to po prostu jest fes nudne dla mnie. Przemęczyłem 30 min i się zanudziłem ostro bo albo o danej informacji już wiedziałem z internetu wcześniej albo mnie ona kompletnie nie interesuje. No ale w sumie to ten program raczej nie jest kierowany do mnie więc nie oczekuje, że mnie zaciekawi.
A jeżeli będziemy chcieli porównać do tego co było wcześniej to wiadomo, propagandy nie było ale to raczej oczywiste, że nawet jeśli by coś takiego planowali to do pierwszych wiadomości tego nie wrzucą. Pożyjemy zobaczymy, sam tego oglądać nie będę ale przynajmniej TVP na razie przestało robić starszym ludziom wodę z mózgu.
Zaloguj się aby komentować
Jak Wasze opinie po nowym najważniejszym programie informacyjnym TVP?
IMO: wygląda dobrze, jest prosto, ale nieźle wizualnie, belki do poprawy, jakość wizualna korespondencji zagranicznej była słaba, zauważyłem dwie niepotrzebne szpilki w stronę PiSu (przebitka na Giertycha i na Hołownię podczas krzyku posłów PiSu + fundusze KPO.
Ale poza takimi minusami: niebo a ziemia wobec wcześniejszych Wiadomości. Wszystkie strony miały czas na wypowiedzi, zarówno prorządowe, jak i krytyczne wobec rządu (np. głos Mentzena w sprawie budżetu), grafiki też były zbliżone do neutralności. Trzeba dopracować i nieustannie dbać o bezstronność przekazu, bo tego ludzie będą wymagać najbardziej. Dużo wieści z zagranicy też bardzo na plus. I podkreślenie tego, od czego jest telewizja publiczna i potrzeby krytyki w swoim kierunku — BARDZO SZANUJĘ.
PS. Jandy jako głosu nie szanuję
#polityka #tvp
#owcacontent <- możliwość zablokowania moich treści

@bojowonastawionaowca ja muszę przyznać że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. W trakcie oglądania wcisnąłem pauzę po tekście że przyszłoroczny budżet zostanie wsparty przez KPO (to na razie wcale nie jest pewne), więc pozwoliłem sobie na zrobienie "hurr durr propagandę robio", po czym po włączeniu z powrotem w kolejnej wypowiedzi od razu zajęli się tematem tego, że KPO jest niepewne i nie można jeszcze niczego w ten sposób obiecywać (hurr durr podsłuchujo xD).
Serio, nie dopatrzyłem się niczego tendencyjnego, na razie bardzo na plus.
Zaloguj się aby komentować
Skrótowe podsumowanie nowego serwisu informacyjnego na TVP
Materiał o zmianach w TVP:
wyjaśnione dlaczego, pokazane protesty przeciwko TVP
przemówienie Sienkiewicza
zacytowany prezydent który mówił że odbyło się to bezprawnie
Materiał o budżecie:
powiedziane że to głównie projekt PiS z dodatkami
powiedziane o zmianach nowej ekipy i podwyżkach
powiedziane że deficyt będzie większy niż planował Morawiecki
powiedziane o tym że będzie jeszcze nowelizowany
Materiał o KPO:
powiedziane że wniosek był złożony jeszcze przez Morawieckiego
zacytowana posłanka PiS.
Materiał o Kamińskim i Wąsiku:
Materiał o Trumpie:
przedstawione tło historyczne, przypomniany atak na Kapitol
przedstawione stanowisko Trumpa i Bidena
omówione problemy prawne i ich nieścisłości
Materiały o Pradze, Andrzeju Poczobucie, Betlejem - po prostu informacyjne
Materiał o świętach:
Materiał o TVP:
krytyka mediów publicznych za brak obiektywizmu
obietnica zmian i bycia telewizją dla wszystkich
pokazane badania zaufania opinii publicznej do TVP
Na razie bez przechylenia wajchy w drugą stronę i mam nadzieję, że tak zostanie.
#polityka #tvp
Zaloguj się aby komentować
ŁOKURWA XDDD
Walka trwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tvp #tvpis #polityka

Zaloguj się aby komentować
Liczyłem na znacznie więcej prostego i zrozumiałego tłumaczenia dlaczego w tvp stało się co stało i co uczyniało pis przez te lata z tvp a nie na takie "zwykłe" wydanie. Ale cóż może nie chcieli żeby było mówione że tvp skręca w drugą stronę, niemniej jednak nie chodzi o chwalenie nowego rządu a pokazanie po prostu co pis wyprawiało. Może nadrobią w przyszłych.
#tvp
Zaloguj się aby komentować
Czepiacie się, że słabo technicznie.
Połowa osób tam jest pewnie drugi dzień w pracy i wszyscy muszą sobie wszystko od nowa układać.
Jak na adhoc jest git.
#tvp #wiadomosci

Zaloguj się aby komentować
To był ten Mateusz Lachowski????
#tvpis #tvp
Zaloguj się aby komentować
Pierwszy raz Wiadomości ogląda się przyjemniej niż Fakty #polityka #tvp
Zaloguj się aby komentować
Pan Marek Czyż nie ma nawet biurka czy statywu, a prowadzi profesjonalnie i wygląda, że nawet nie ma promptera
#tvp
Dzisiaj się dowiedziałem z mojego lokalnego portalu że pan Marek pochodzi z powiatu gdzie mieszkam i uczył się w tej samej szkole co moja siostra. Forum to istne szambo gdzie przeciwnicy wyśmiewali go ale momentalnie byli wyjasniani przez zwolenników. Niby mała rzecz a cieszy mnie jako patriotę lokalnego że z moich stron pochodzi taki człowiek
Zaloguj się aby komentować
Co pisze oficjalny profil #tvp na Twitterze/x?
Zaloguj się aby komentować
Where paski grozy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszkipolityczne #tvp (już nie #tvpis)
Zaloguj się aby komentować
Pierwsze 10 minut. Pod względem informacyjnym ok, ale widać, że robiono to na szybko. Prowadzący mowi niekiedy niewyraźnie, w pierwszym materiale lektor mówił bardzo za szybko, pani z Brukseli nie od razu złapała, kiedy ma mówić.
No nic, najważniejsze, że będzie już coraz lepiej. Nie ma oszczędzania rządu (deficyt), Mentzen d⁎⁎a cicho, bo został wspomniany, są przedstawiane stanowiska PiS (Zalewska). Normalność wraca.
#tvpis przeradza się w #tvp
#polityka
Zaloguj się aby komentować
Pamiętajcie że oni nie zaczynają od zera, od mniej niż zera. Jest okej póki co, akceptowanie. Tylko jak to czytać? !9:30, i9:30? xD
#tvp #polityka

Zaloguj się aby komentować
O i c⁎⁎j, nawet mówią, że to morawiecki złożył wniosek o pierwszy hajs z kpo :ooooo
#polityka #tvp
Zaloguj się aby komentować
Dawajcie karakana pokolorowanego na zielono
#tvp #polityka
Zaloguj się aby komentować
Co ja oglądam? Czemu upolitycznione tvp zwraca uwagę, że nowy budżet będzie miał wyższy deficyt niż pisowski? Co to za nowości?
#polityka #tvp
Zaloguj się aby komentować
Az włączyłem wiadomości. Zadziwiające, że się to udaje.
Jest inaczej.
#tvp
Zaloguj się aby komentować