Za hajs z youtuba powinni na sali sejmowej zamontować 10 dodatkowych kamer i kupić lepsze na komisjach.
Dla patronów możliwość sterowania kamerą przez minute xd jak poseł będzie chciał dorobić to gopro na czoło, donejty i hajs z reklam. Kamerki przed siedzeniem można też dawać
Będzie wciągał esencję z Kaczyńskiego - czyli jego łupież - po czym nabierze mocy jadosława, bo zdaje sobie sprawę, że żeby oderwać pisowców od koryta musi być takim samym a może i nawet bardziej bezwzględnym sukinsynem niż sam wuc, który ich tam umocował.
Widzę że maraton pytań w #sejm czy Polska sprzedaje żymianom broń i amunicję. Co za ignoranci, niech pytają jaką broń kupujemy to się może czegoś dowiedzą. #polityka
Żyjecie tymi pierdolami i patosejmowymi przepychankami a wojewoda pomorski chce opóźnić budowę atomu o co najmniej 5 lat i zerwać umowy z głównymi inwestorami. Trzymajcie się tam w tej Polsce
Rzadko kiedy aktywista pisu, wysoki funkcjonariusz pisu, jest tak szczery jak pan minister Marcin Horała , w listopadzie 2023 roku, nie w rozmowie prywatnej, tylko publicznie, publicznie, w telewizji na pytanie o korupcję pisowską, o to czy ci ludzie, którzy tak się nakradli bez umiaru, czy oni oddadzą pieniądze, pan minister Horała powiedział, cytuję:
Jeżeli ktoś cokolwiek ukradł niezgodnie z procedurami, to oczywiście musi oddawać [Marcin Horała - pis]
Wiecie dlaczego tak mocno bronią tych niby procedur, tego jak powiedział minister Sienkiewicz tego zhakowanego państwa? Ponieważ dzisiaj, ten obóz byłej władzy, pis, tak rozumiem słowa pana Horały, de facto podzielił się na dwie części, ciekawy jestem gdzie pan Antonii Macierewicz znajdzie siebie: w grupie, która ukradła niezgodnie z procedurami, czy grupie która kradła zgodnie z procedurami. - Donald Tusk, Premier Rządu Rzeczypospolitej Polskiej, 17.01.2024.
@marianmarcin "gdzie pan Antonii Macierewicz znajdzie siebie: w grupie, która ukradła niezgodnie z procedurami, czy grupie która kradła zgodnie z procedurami." - to nie jest fakt i to mam na myśli mówiąc o szczuciu.
@Mr_Swistak ale to jest pocieszne że oni myśleli, że mogą chłopa 8 lat wyzywać od zdrajców i dzień w dzień organizować seanse nienawiści w telewizorze, a on ich po tym zostawi w spokoju zamiast pozamykać xD
Tak jak kropla drąży skałę, tak bierdolenie pisowców drąży rigcz. Ile byś go nie miał, to jeśli jest regularnie niszczony, prędzej czy później się wyczerpie.
Skończyła się ochronka #pis dla antysemity Brauna z #konfederacja - wielkiego przyjaciela ruskiego szpiega Leonida Swiridowa!( ͡° ͜ʖ ͡°)
Braun będzie kontrolowany. Hołownia wydał zarządzenie
Marszałek Szymon Hołownia wydał w poniedziałek zarządzenie, w którym zobowiązał Straż Marszałkowską, by przeprowadzała "kontrolę bezpieczeństwa" posła Grzegorza Brauna. Zarządzenie będzie obowiązywało do końca ostatniego w styczniu posiedzenia Sejmu. Decyzja Hołowni ma związek z pytaniami polityka Konfederacji o możliwość deponowania broni palnej na terenie izby niższej.
hej przypomnij dlaczego semitom należy się jakieś specjalne traktowanie ? wojna się dawno skończyła dlaczego semici nadal tu są skoro mają swoje państwo ?? sorry 'stan' bo to nie państwo ???
Gadają teraz o pegazusie, i chciałbym przypomnieć o złocie, która Polska wyprodukowała: Serial Ranczo
Przecież ten film to kalka 1:1 polski. Tak jak w ranczu podsłuchiwali ludzi przez "darmowe" radyjka i od razu to szło do mediów.... Słucham ich i mam dejavu
To PIS podsłuchiwał przez Pegazusa i biegł do TVP/TVPInfo.
Ten serial powinien być chroniony jako dobro narodowe. Powinien być puszczany w szkole na WOSie
@Klopsztanga to ja jeszcze jedną ciekawostkę zarzucę - jeden z bardzo niewielu seriali, których licencja została sprzedana poza granice Polski - mianowicie do Estonii, gdzie odcinki powstawały przez 5 lat https://ranczo.fandom.com/wiki/Naabriplika
"Wieloletni pracownik Kancelarii Sejmu, zatrudniony m.in. na stanowisku dyrektora Biura Informacyjnego, pełnił także funkcję redaktora naczelnego „Kroniki Sejmowej”
Podejrzewam, że scenariusz był pisany na podstawie własnych doświadczeń
Pisowcy mówiący, żeby Platforma zrobiła komisję w sprawie swoich rządów i podsłuchów. Mordeczki, mieliście 8 lat, pegasusa i nie postawiliście nikomu z PO żadnego zarzutu xD Jeszcze Konfiarze tak samo gadają z mównicy jak PiS. Jeśli Kaczyński z Ziobro nie był wstanie nikogo postawić pod sąd z obecnego obozu władzy ( a byliby pierwsi żeby to zrobić, choćby uwalić Tuska ) to znaczy, że gowno na nich mieli.
>Jeśli Kaczyński z Ziobro nie był wstanie nikogo postawić pod sąd z obecnego obozu władzy ( a byliby pierwsi żeby to zrobić, choćby uwalić Tuska ) to znaczy, że gowno na nich mieli.
Akat nie sadze. Pisowcy nie moga zamknac peowcow, bo kogo beda winic za kazda pi⁎⁎⁎⁎le? Tusk na wolnosci to zagrozenie podczas wyborow, ale przez lata mogli wygodnie usprawiedliwiac kazda swoja porazke
@solly nie sądzę. PiS zamykając Tuska znalazłby innego kozła ofiarnego, a za to ile by się chwalili „rozliczaniem" i „likwidacją zdrajców".
Nic na nich nie mieli. Ot co.
Patrząc na debilizm PiS to wątpię by Twój plan był dla nich wystarczająco łatwy by go ogarnąć.
Poza tym gdyby mieli cokolwiek zebrane to teraz byłby pat - mogliby przecież choćby w republice czy gdzieś publikować dowody. A oni tylko srają ze strachu. Czyli nic nie mają.
@conradowl mozliwe ze przeceniam wyborcow pisu, bo moga byc jeszcze glupsi niz mi sie wydaje (lub nie wydaje), ale o unii bardzo duzo psiocza a i tak chuja w zwiazku z tym robili
@fadeimageone Wolałbym po prostu taki, w którym można coś napisać częściej niż raz na parę minut np. jak jest u Janusza Jaskółki. Poza tym słabo go moderują ale na to twórca strony akurat wpływu nie ma.