No to lecimy z tym piateczkiem, jeszcze weekend, a pozniej Sardynia, bilety byly po 19.99
#fotografia #psy #pokazpsa

No to lecimy z tym piateczkiem, jeszcze weekend, a pozniej Sardynia, bilety byly po 19.99
#fotografia #psy #pokazpsa

Zaloguj się aby komentować
Mam wrażenie, że pies chce precla, ale mogę się mylić.
#psy #pokazpsa #fiflak

Zaloguj się aby komentować
Pies należący do Dumasa Realiera, przebrany za niemieckiego żołnierza, 1915.
#historia #ciekawostkihistoryczne #ciekawostki #psy #smiesznypiesek

Zaloguj się aby komentować
gdzie są te dupczące się psy?
#psy
Zaloguj się aby komentować
A co to za zmęczony piesek po długim spacerku?
W filmie powód takiego zmęczenia - ma cieczkę i poczuła psa :v
#psy #pokazpsa #fiflak

Zaloguj się aby komentować
Koty też bywają zabawne :) Miłego dnia!
PS. Są też psy :)
#heheszki #koty #psy
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Psisko na szlaku musiało trafić na moment do więzienia wyglądającego jak pień drzewa.
Zasłużyła.
#psy #pokazpsa #fiflak

Zaloguj się aby komentować
Podczas weekendowego wypadu w góry tak wymęczyliśmy psa chodzeniem po górach, że biedna nawet nie ma siły leżeć pod oknem i szczekać na ludzi xdd idę o zakład, że też ma zakwasy XD
Chyba to mnie zmusi do większej aktywności fizycznej
#psy
Zaloguj się aby komentować
Wolny poniedziałek to dobry poniedziałek XD
#psy #pokazpsa



Zaloguj się aby komentować
Ten szatan już rok ma. Trochę się z wyglądu zmieniła, lepsze kolorki ma.
Z zachowania zrobił się z niej świetny pies. Dalej jest nachalna, ale umie odpuścić. Polubiła spacery i nie robi awantur, że się nudzi. Zaczęliśmy się dogadywać. Przyzwyczaiła się do nowego auta!
Niestety, dalej kocha wszystkie psy i wszystkich ludzi. Ogólnie mi to nie przeszkadza, ale czasem ta miłość jej się odpali na przejściu dla pieszych i jest ciężko.
Świetny pies, dalej nie polecam australijczyka nikomu. To doświadczenie mnie zmieniło, nie wiem czy na lepsze. #psy #bojowonastawionaowczarkaaustralijska


Zaloguj się aby komentować
Niedzielne, świąteczne, czereśniowe, wprost ze słonecznej Szkocji pozdrowienia dla @vredo oraz @ErwinoRommelo i wszystkich którzy to zobaczą
#manwithmalamute #psy #pieskiezycie


Zaloguj się aby komentować
Walić konwenanse. Śmigus-dyngus przyszedł wcześniej w tym roku.
#psy #bojowonastawionaowczarkaaustralijska

Zaloguj się aby komentować
Szału nie ma, kwiatkom trzeba dać jeszcze z tydzień czy dwa
#manwithmalamute #psy #szkocja




@Jarem jak używałem opaski Mi Band to średnio w miesiącu miałem dziennie 17k kroków - pies, praca, ogółem średnio.
Przez kilka lat miała też tracker, którego appka po wpisaniu rasy, wieku, wagi i wysokości psa zalecała 75 minut dziennie spacerów. Myślę, że wyrobiliśmy sobie rutynę i trasy, że około godziny do dwóch dziennie chodzimy. Dwa tygodnie temu w górach było 21km i około czterech godzin na nogach, dziś godzina plus spacer na toaletę. Bywa mniej, bywa dużo więcej. Ale te 75 minut się jakoś w rutynie dnia uzbiera.
Do tego domek z ogrodem, dość dużym jak na UK.
Alaskany w przeciwieństwie do husky z mojego doświadczenia nadają się do mieszkań. Dwa spacery po 30, 40 minut dziennie i resztę te psy śpią. Leniwa rasa. Husky mają duży energii. Niemniej nigdy dużego psa do bloku bym jednak nie polecał, no i linienie...
@conradowl gdzieś czytałem, że dla psa nie ma większej różnicy czy mieszka w bloku czy domu z ogrodem. Ogród, to dla psa przedłużenie domu. Zapachy, które zna na pamięć i które nie są na dłuższą metę dla niego atrakcyjne.
Wszystkie psy wymagają spacerów i stymulacji węchowej - znany im na pamięć ogród tego nie zapewni.
Zaloguj się aby komentować
Kiedy babcia mówiła Ci żebyś nie siedział na ziemi bo dostaniesz wilka ale Ty nie słuchałeś i pojawia się wilk, ale mówi że babcia kłamała i to nieprawda po czym dodaje, że musi zabrać Ci aparat bo jesteś d⁎⁎a a nie fotograf.
#smiesznypiesek #pieskiezycie #psy #fotografia #pokazpsa


Zaloguj się aby komentować
I tak ich znajduję prawie codziennie. Kot może pójść na kanapę, albo na legowisko na kaloryferze, woli jednak spać z mopsem. Nie to, że się jakoś w siebie wtulają, ale też nie mają nic przeciwko swojej obecności. Nic nadzwyczajnego, ale miło, że jest miło.
#psy #koty #pokazpsa #pokazkota





Zaloguj się aby komentować
Leniwy gnojek nie chce iść dalej i udaje, że mnie nie widzi, jak go wołam xd
#psy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Misio i Luna
#psy #smiesznypiesek #pokazpsa

Zaloguj się aby komentować
Piesek wyczochrany, piesek zadowolony
#psy #pokazpsa #smiesznypiesek


Zaloguj się aby komentować