Ostatni poranny spacer przed pracą, zaraz tydzień urlopu. I będą poranne spacery, ale bez przymusu pracy
Czereśnie gubią kwiatki, na trawnikach różowy dywan. Jest pięknie.
#manwithmalamute #szkocja #psy
@vredo @ErwinoRommelo


Ostatni poranny spacer przed pracą, zaraz tydzień urlopu. I będą poranne spacery, ale bez przymusu pracy
Czereśnie gubią kwiatki, na trawnikach różowy dywan. Jest pięknie.
#manwithmalamute #szkocja #psy
@vredo @ErwinoRommelo


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ja mam taką samą majówkę, jak one. Jeszcze porządnie z łóżka nie wstałem. 😁
#piesgalgan #piesnaja #psy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Słodkich piesków nigdy za wiele na tym portalu
#psy #zwierzaki #zwierzaczki
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry wieczór.
Było z archiwum to można i z wieczornego spaceru.
Bluebellsy zakwitły w pełni
Wołam @Fafalala bo jest ładnie oraz kochanych @vredo i @ErwinoRommelo
#manwithmalamute #szkocja #psy #pokazpsa





Zaloguj się aby komentować
Raczej nie sięgam do archiwum ale dziś Google mi przypomniało coś bardzo szkockiego.
Daisy i stek wołowy
@vredo oraz @ErwinoRommelo
#manwithmalamute #psy #szkocja #pieskiezycie

Zaloguj się aby komentować
K⁎⁎wa jak mi pamięć zeruje momentami. Miałem zdjęcie wstawić - zapomniałem. Miałem wam 18 kwietnia napisać, że Bentley aka Pan Kloc, aka Krowo, Cielaku, Debilu j⁎⁎⁎ny etc. jest ze mną już 5 (PIĘĆ!) lat, też zapomniałem.
No ale jest. Szybko poszło.
Jeszcze z 15 poproszę XD
#psy #pokazpsa



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować
Dobry wieczór,
Dziś po pracy była plaża
A w następnym tygodniu w Szkocji drugie lato tej wiosny, 22° w prognozach. Oczywiście urlop mam za tydzień jak się ochłodzi, bo jakby to mogło być inaczej
Wołam @vredo oraz @ErwinoRommelo
#manwithmalamute #psy #pieskiezycie


@Thomash80 żebym to ja miał tyle czasu
Zaloguj się aby komentować
Moje "maleństwo" od zawsze spało w nogach i ogólnie ulubiła sobie miejsce pod biurkiem. Walić to, że człowiekokształtne muszą nogi zwijać, jej tu dobrze. I dzisiaj wymęczona całym dniem na dworze mnie wkurza... 😛 Bo to ani nóg nie wyprostujesz, ani nic.
#psy #piesnaja

Zaloguj się aby komentować
Macie, jak ktoś maluję, to jest tu model. 😛
#psy #piesgalgan

Zaloguj się aby komentować
Powiem wam, że te pierwsze upały to zdradliwe są synek. Na słońcu gorąco, w cieniu chłodno, uszy mi marzno.... A najgorszy jest wiater. Bo nawet jak jest ciepło, a jest wiater, to jest zimno.
Ale chociaż patyk fajny
#psy #pokazpsa #las


Zaloguj się aby komentować
#psy
Tldr; jaki szampon żeby pies się nie drapał?
Kiedyś wrzucałem pytanie o środek na pchły dla psa. Okazało się, że to przez szampon psiur się drapie.
Pytanie:
Jaki kupić żeby się nie drapał?
Na aktualnym mam napisane, że jest hiperalergiczny (czy jakoś tak :D) no się pogarsza. Myję go co 5 tygodni.
Mam wrażenie, że producent tego szmponu wpierdolił tam bezwonne mydło w płynie i elo. Pora na CS'a.
Macie jakieś sprawdzone marki po których psiur przestał wdrapywać sobie dziury w zebrać i nie je własnych kończyn?
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Psina była dzisiaj bardzo dzielna u weta, nawet nie drgnęła podczas mierzenia temperatury i dwóch zastrzyków! Jednak co lepsze jeszcze się cieszyła, że tam idzie xd chyba dlatego, że jak ostatnio była kilka dni na oddziale to jej dawali dobre smaczki xD ale chyba też dlatego, że jest mnóstwo zapachów, a ona lubi wąchać
No a teraz chyba odczuwa szczepienia bo przybiła gwoździa nosem
#psy #pokazpsa #fiflak

Zaloguj się aby komentować
Wyciągnąłem psu dwunastego (!) kleszcza w tym tygodniu, a dwa z opitym bebzolem znalazłem w mieszkaniu na podłodze. Ciekaw jestem ile w tym kudłaczu jeszcze tego ścierwa siedzi. Przecież to jakiś absurd żeby w kwietniu już tyle tego było, a on nawet nie chodzi po dużej trawie, tylko po zwykłym parku! (╯°□°)╯︵ ┻━┻
#psy #pies #gorzkiezale #zalesie
Właśnie byłem u weta ze swoim i w trakcie badania wyciągnąłem 3 chodzące po nim xD
Ogólnie stosuję takie ciastka, jedno co miesiąc i jeśli kleszcz się w ogóle wbije, to usycha od razu i często sam odpada. Co prawda ryzyko boreliozy jest i tak (bo jednak mogą się wbić), ale mocno zmniejszone. Jeśli psiak może takie rzeczy przyjmować to polecam. A działa też na inne pasożyty

@ZohanTSW przy stosowaniu takich ciastek ryzyko zakażenia jest naprawdę niskie, bo zakażenie występuje tylko kiedy kleszcz zwraca zaciągniętą krew, a tutaj to się nie wydarza, bo zdycha po ugryzieniu i odpada martwy. Mój pies żre Bravecto raz na 3 miesiące i wielokrotnie znajdowałem u niego tak wbite jak i już opadnięte.
Zaloguj się aby komentować