Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Na zdjęciu głównym znajduję się mój kolega ze studiów. Nawet kiedyś miałem propozycję, od jednej z wykładowczyń, albo i od niego (nie pamiętam), żeby wstąpić w te szeregi. No ale nie mam jaj. Ja bym tam poszedł i chyba pękła by mi żyłka i byłoby o mnie pisane w dziale o kryminalistach..
Inspektorzy...
Twarzoksiążka mi przypomina zdjęcia sprzed 8 lat.
To była moja poprzednia owczarkowa, bardzo mądra i paradoksalnie głupia jak młotek. Można było jej kupić najdroższą zabawkę. Jednak zawsze najlepszy był patyk, bo człowiek rzuca...
#psy

Zaloguj się aby komentować
Potwora z Loch Ness już nie ma, smakował jak ryba.
#manwithmalamute #szkocja #psy #pieskiezycie




Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Taktyczna pozycja
#psy
#czokooko - tag do blokowania/śledzenia
#filmiki
Zaloguj się aby komentować
Powiem wam, że jest tyle kleszczy, co tyle nie zobaczyłem jeszcze wcale. Po każdym głupim spacerze, gdy obserwuję jak psiak leży to potrafię ściągnąć z jego sierści do czterech skurwoli. Na szczęście się nie wbijają, nie wiem czemu, może ma tak gęste futro, że nie są w stanie przejść głębiej. Nie poczułem w tym roku, żeby jeszcze coś się wbiło, a nie sprawdzam go specjalnie, po prostu "przy okazji" widzę jak łążą po nim to je zgarniam - stąd uznaję, że nie znajduję wszystkich kleszczy i mają szansę na wbicie. Jednak nie robią tego.
Z resztą daje mu Nexgarda, to nawet jak się wbiją to nie pożyją długo. Ale jest jakiś dramat
#psy #kleszcze
Zaloguj się aby komentować
Buszek na tle średniowiecznych elewatorów zbożowych pełniących również funkcję obronną miasta Grudziądz
#buszek #grudziadz #zboze #fotografia #sredniowiecze #zwierzaczki #zwierzeta #psy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Highland Cow w Glen Nevis, trochę z trasy do góry, początek jeziora Loch Laggan.
Niestety Daisy nie dała rady pokonać Ben Nevis, zbyt strome podejścia momentami i dosyć duże przewyższenie.
Zdecydowałem, że schodzę na dół z psem, a siostra na szczyt. I weszła. Dobry czas. Ja już byłem trzy razy i po prostu tutaj (i inne wyższe góry jak np. Trzy Siostry w Glen Coe rok temu też do szczytu nie doszła) muszę się wybierać sam.
A teraz na kolację
#manwithmalamute #psy #szkocja





Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dobrego popołudnia
Metalowy most wiszący z 1834 niedaleko Balmoral.
Piramida czyli grobowiec księcia Alberta w Balmoral.
Wodospad Burn O'Vat.
Centrum w Ballater.
Kościół parafialny w Crathie.
Wincyj spamu w przyszłości.
#manwithmalamute #psy #szkocja





Zaloguj się aby komentować
Siema! Poznajcie Buszka
#buszek #fotografia #qbuch #zwierzeta #psy

Zaloguj się aby komentować
Codzienny kotopies.
Kot bardzo lubi na klockach, jak jaki fakir.
#pokazpsa #pokazkota #psy #koty

Zaloguj się aby komentować
Pies łączący jasność i mrok, miłość i nienawiść, białe i czarne, yin i yang, magię i miecz.
Za wygodnie ma skubana.
#psy #pokazpsa #fiflak

Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry, urlopik z siostrą całkiem udany.
Zamek w Braemar i banan dla skali.
Widok na Glenshee.
Kwiatki koło Dunnotar Castle.
Moderatorzy podczas kolacji
#manwithmalamute #szkocja #psy




Zaloguj się aby komentować
Jaki szef. Wabi się Kulumburgaj.
#pokazpsa #psy

Zaloguj się aby komentować
#psy #natura #las
Dwie godziny w lesie z pjeskiem i humor gitówa
Jedyne co wkurwia to kleszcze i komary (a za chwilę dołączą strzyżaki i muchy końskie
Zaloguj się aby komentować
Ostatni poranny spacer przed pracą, zaraz tydzień urlopu. I będą poranne spacery, ale bez przymusu pracy
Czereśnie gubią kwiatki, na trawnikach różowy dywan. Jest pięknie.
#manwithmalamute #szkocja #psy
@vredo @ErwinoRommelo


Zaloguj się aby komentować