Ciepły luty i wegetacja ruszyła.
Zaszczepiona w zeszłym roku na konferencji grusza azjatycka zaczęła wegetacje.
#gownowpis #ogrodnictwo #zainteresowania #pogoda



Ciepły luty i wegetacja ruszyła.
Zaszczepiona w zeszłym roku na konferencji grusza azjatycka zaczęła wegetacje.
#gownowpis #ogrodnictwo #zainteresowania #pogoda



Zaloguj się aby komentować
mieszka ktoś w Siechnicach? jak to wygląda za dnia? skoro ciągle nie ma słońca we Wrocławiu to może ustawić takich 10 w centrum żeby nie było ciemno jak w d⁎⁎ie przez te chmury. Jeden dzień słoneczny albo z małym zachmurzeniem na miesiąc to za mało, deprecha i nic sie nie chce. Jakieś sztuczne słońce by się przydało #wroclaw #pogoda #siechnice

Zaloguj się aby komentować
Pytanko, gdzie sprawdzacie prognozę pogody? Ja zazwyczaj korzystam z dwóch miejsc, yr.no i apki imgw. Tylko, że to się trochę rozjeżdża, bo yr.no pokazuje, że będzie padać od 10-tej, a imgw, że od 14-stej. Poszłabym na rower, ale jak zacznie padać, to na tej mojej szosuwie nie pojeżdżę za bardzo 🙄.
Komu ufać, a komu już nie?
#pytanie #pytaniedoeksperta #rower #pogoda
Zaloguj się aby komentować
Drwęca rozlała się w swojej pradolinie w Kurzętniku.
#ciekawostki #przyroda #rzeki #pogoda

Zaloguj się aby komentować
Ale zimno.
#gownowpis #pogoda
Zaloguj się aby komentować
GLOBALNE OCIEPLENIE ZABRAŁO DZIECIOM ZIMĘ ?!?!
HOW DARE YOU ! CARBON FUCKERS !!!!!!
Po clickbajtowym tytule czas na wyjaśnienia.
Dla tych co myślą, że obecnie względnie ciepła zima to wina zmian klimatycznych spowodowanych działalnością człowieka to... trochę mają rację xD
Nie można tylko zapominać o aktywnym "super-ElNino", które prawdopodobnie dorzuca swoje siedem groszy.
Oczywiście statystycznie "zmiany klimatyczne" też mogą powodować częstsze występowanie "super-Elnino", ale możliwe było one także i bez tego.
Poza tym, jako antynatalista, globalne ocieplenie mam w piździe. Żeby się nie rozpisywać ponownie przekleję poprawiony mój komentarz z rozmowy z jednym eko-piewcą z nielubianego tu portalu, tak żeby nie było trzeba klikać linka i nabijać im rogali:
"Moja propozycja jest następująca. Jako nataliści możecie dalej gonić za mrzonką "ułożenia sobie świata", ale musicie brać pod uwagę konsekwencje. Odpierdolić się od obecnie żyjących antynatalisów i pozwolić im dokończyć życie co najmniej bez naruszania "statusu quo", a więc bez nakładania eko-podatków, ograniczania limitów, wprowadzania zakazów palenia węglem, jeżdżenia autami spalinowymi itd ewentualnie w związku z przymusowym zamykaniem infrastruktury po prostu wprowadzić wypłacane ekwiwalenty pieniężne, na wszelki wypadek x2. Swoją drogą te "uregulowania" ułomnego tzw. prawa spisanego przez gremia przytępych, aczkolwiek cwanych często pod wpływem łapówek małp powinny dotyczyć tylko tych urodzonych po dacie ich wprowadzenia, szczególnie jeśli nie ma jednomyślności wśród aktualnie żyjących. Ciągle powtarzam, że właściwości rzeczywistości są tylko i wyłącznie szkodliwe dla czujących organizmów żywych i stąd wynikają różne problemy. Problemy, których w dłuższej perspektywie rozwiązać się nie da, bo polega to na zamianie jednych na drugie aby tylko tymczasowo "przetrwać". Nikt tu nie mówi o lataniu prywatnymi odrzutowcami czy jeżdżeniu 8-litrowymi autami. I tak wymagam bardzo niewiele biorąc pod uwagę, że natalistyczne "społeczeństwo' jako twórca problemów, twórca istot obciążonych zbędnie narzuconymi potrzebami powinno grzecznie zapierdalać na zaspokojenie wszystkich, nawet najbardziej wyrafinowanych tychże - o ile dana istota nie zwolni z tego obowiązku. Co do praktycznych rozwiązań to już wasza działka, tak się mądrzycie, macie okazję się wykazać. Na pewno nie ma mowy o wygaszaniu górnictwa dopóki nie zostanie wykopany i spalony ostatni kilogram węgla kamiennego i brunatnego, który jest chociażby na granicy opłacalności przy zniesionych "karach za emisję CO2", nie może być odjęty chociażby jeden megawat ze względu na "limity CO2" czy inne natalo-eko pierdolenie. Tak samo zresztą inne surowce typu miedź, a i nawet jakieś resztki gazu i ropy może by się znalazły. Kupować jak najtaniej ropę i gaz skąd tylko się da, ewentualnie zamykać handel z Rosją. W międzyczasie stawiać te farmy paneli i wiatraków, ale nowoczesnych nie z demobilu i budować magazyny energii z prawdziwego zdarzenia, skąd na to pieniądze? Nie wiem, może stąd że nataliści będą zapierdalać przy tym 12h na dobę za miskę ryżu, samo się nie zrobi przecież, na pewno nie z haraczy nakładanych na antynatalistów. Nie wiem, politycy nie mogą zbudować elektrowni atomowych, to może sam weź łopatę i ją zbuduj. Ja nie mogę.. takie mrzonki w kraju gdzie tajna jest umowa na autostradę A4 xD Jak opłacalnego już węgla kamiennego nie ma (chociaż te aktualne paręset złotych za tonę nie wydaje się jakimś ogromnym kosztem, inna sprawa że należałoby zrobić porządek z przepływem pieniędzy w tej branży), a brunatny też się skończy to każdy antynatalista (swoją drogą ciekawe ile ludzi zadeklarowałoby się w tedy jako antynataliści - oczywiście z konsekwencjami jeśli jednak by się rozmnożyli) ma dostęp do drewna z lasu bez opłat do napalenia w kominku, a wy, nataliści marzniecie albo importujecie prąd z zagranicy skoro nie potraficie zbudować lokalnej sieci energetycznej z prawdziwego zdarzenia. Co do węgla brunatnego to tak naprawdę jest go bardzo dużo i to łatwo dostępnego: natychmiast odpalać kopalnie Gubin oraz Legnica i wykopać i spalić dokładnie każdy jeden kilogram znajdującego się tam węgla brunatnego - lub do czasu stworzenia sieci energetycznej opartej o OZE+magazyny+atom z prawdziwego zdarzenia. Co? nie można bo limity CO2? Bo poziom mórz podniesie się za 30 lat (gdy najprawdopodobniej już zdechnę) o 15 centymetrów? Bo gdzieś tam niektóre jednostkowe obszary przekroczą granice "mokrego termometru"? Ale to ja mam zamarzać zimą? Co do ratowania planety to już podesłałem >linka jak bardzo mnie to śmieszy i mam to w piździe."
#pogoda #wiadomosciswiat #globalneocieplenie #energetyka #ekologia #antynatalizm

Zaloguj się aby komentować
Poważnie? Śnieg zaczął padać? Komu to potrzebne?
#pogoda
Zaloguj się aby komentować
Piątek piąteczek pątunio!
Myślicie że będzie jeszcze zima? Miało być ochłodzenie -20 w połowie lutego a na niedziele zapowiadają +12 xD
Aż mi się chce zaplanować wypad w Tatry. Może w ostatnim tygodniu lutego bym pojechał?
#przegryw #gownowpis #pogoda

Zaloguj się aby komentować
Wkurwia mnie ta depresyjna pogoda. Mam dosyć deszczu, wiatru i zimna.
#oswiadczenie #zalesie #pogoda
Zaloguj się aby komentować
Śnieg, deszcz, wieje, piździ i jeszcze grzmieć zaczęło (╯ ͠° ͟ʖ ͡°)╯┻━┻
#pogoda
Zaloguj się aby komentować
Ta pogoda naprawdę jest dziwna, z jednej strony 8 a z drugiej -1
#pogoda #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
za tydzień w niedziele może pojawić się na chwile słońce #wroclaw #pogoda

Zaloguj się aby komentować

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed silnym wiatrem na północy Polski. Dla niektórych miejsc wydano alerty drugiego stopnia. W południowych regionach kraju prognozowane są oblodzenia i roztopy, przed czym również ostrzega IMGW.
#pogoda #wiadomoscipolska #imgw
Ło kurde, błyski, grad, śnieg wszystko naraz
#pogoda
Zaloguj się aby komentować
Nowy rekord ciepła w Europie oficjalnie potwierdzony.
Temperatura 48,8 stopni Celsjusza to nowy zweryfikowany rekord ciepła w "kontynentalnej Europie" - ogłosiła we wtorek należąca do ONZ Światowa Agencja Meteorologiczna, która oficjalnie potwierdziła wynik.
Międzynarodowy panel naukowców badających atmosferę zweryfikował wskazanie automatycznej stacji meteorologicznej w Syrakuzach na Sycylii z 11 sierpnia 2021 roku.
#ciekawostki #pogoda #lato
Zaloguj się aby komentować
Wiosna przyszła dla jego!
#wiosna #pogoda #zimowypierdalaj #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Jeżeli można zaufać windy to jutro i pojutrze we Wrocławiu będzie w ciągu dnia przez prawie cały czas słonecznie i w porównaniu z tym co było bezwietrznie
#windy #pogoda #wroclaw

Zaloguj się aby komentować
WY UJE!!! Oddajcie mi lato!
#heheszki #pogoda #humorobrazkowy #ankieta

Zaloguj się aby komentować
#pogoda
Jak to jest, że jesienią, kiedy temperatura spada poniżej 10 stopni to telepie mną z zimna i wydaje mi się, że za chwile zesr*am się lodem w kostkach, a teraz, kiedy po kilku dniach mrozu zrobiło się +5, leje deszcz i pizga to biegam w cienkiej kurtce z gołą głową z bananem na twarzy i zastanawiam czy już bociany za chwilę nie przylecą.
Też tak macie?
Obrazek z AI binga. Co ciekawe kobietę w bikini wygenerował ale stwierdził, że nie wyświetli. Hm...

Zaloguj się aby komentować
Po⁎⁎⁎⁎na ta pogoda. Próbuję spać, ale tak mi ciepło, że co chwilę sięgam po wodę i piję i małym wentylatorem sobie na mordę dmucham. Kołdra już praktycznie cała obok leży a mi nadal za ciepło. Wziąłem teraz telefon i patrzę, że na czujniku na klimatyzatorze 28*C, przy oknie prawie 25*C a za oknem 8 na plusie. Jeszcze niedawno mróz był taki i śniegu na⁎⁎⁎⁎ne a teraz prawie śladu po tym nie ma i się kukle pocą. Okno otworzyłem i się wietrzę.
#pogoda
Zaloguj się aby komentować