Zaloguj się aby komentować
Wygaszona spalinowa Gama ciągnięta przez inną lokomotywę pasażerską... Kilka lat temu był to popularny widok na szlakach prowadzących do/z Bydgoszczy. Spalinowe Gamy bardzo często się psuły. Skutkowało to wieloma odwołanymi pociągami na szlakach oraz potrzebą uruchomienia autobusowej komunikacji zastępczej. Po awarii lokomotywy jechały na przeglądy do Pesy, co dodatkowo wydłużało konieczność ogarnięcia przez PKP Intercity czegoś w zamian. Na szczęście od jakiegoś już czasu coraz mniej się słyszy o awariach tych lokomotyw.
Na zdjęciach EU07-324, EP07-1017 oraz SU160-004. Drugiej Gamy nie udało mi się zidentyfikować #pociagi #fotografiakolejowa #su160 #pesagama #eu07





Zaloguj się aby komentować
Podoba mi się ten nasz Polski #simrail
#symulatory #pociagi #gry


@LeRu nie jest tak trudno, ostatecznie szybki tutorial na yt i jedziesz, tylko potem jeszcze trzeba się zatrzymać
@Zielczan jak pewnie wiesz gra jest w fazie wczesnego rozwoju, co za tym idzie zdarzają się błędy i niedopracowania. Treści też nie jest za dużo, ale mam nadzieję na rozwój. Ja jako fan symulatorów musiałem to kupić, tym bardziej, że gra traktuje o polskich realiach. Mi osobiście się podoba i polecam, pod warunkiem, że cena Cię nie odrzuca i dasz tej grze pewien kredyt zaufania.
Zaloguj się aby komentować
Hiszpański pociąg Talgo pierwszej generacji. Uroczy brzydal.
#pociagi #pociagiboners #talgo #ciapąg #kolej #ciekawostki #creepy #dziwne #historia

Zaloguj się aby komentować
Dzisiejszy Batory do Terespolu złapany w Raciborzu.
Przy okazji chciałabym się pochwalić, choć może raczej pochwalić członka naszej społeczności, który wylicytował mój WOŚP-owy kalendarz kolejowy za 213,79 zł! Kolejne kwoty również są imponujące, więc jeśli czyta to któryś z licytujących, to bardzo dziękuję za udział!
#kolej #pociagi #fotografiakolejowa #raciborz

Zaloguj się aby komentować

Część I relacji z Wystawy Makiet Kolejowych w Kozach zrealizowana w dniu 21 stycznia 2023 roku. Impreza ta odbywa się cyklicznie co roku w Centrum Sportowo - Widowiskowym w Kozach przy ulicy Karola Kochaja 1. Na wystawie pokazywane są ogromne makiety modułowe wykonywane przez członków Beskidzkiej...
Pociąg typu zagranicznego. Ciekawe, ile czasu zajmie wam odgadnięcie, jaki to kraj.
#pociagi #kolej

Zaloguj się aby komentować

Spalinowy zespół trakcyjny Kolei Niemieckich najpierw samoczynnie się zapalił, a potem zaczął staczać się po pochyłym torze. Ugaszenie pojazdu zajęło straży pożarnej około 6 godzin. Wcześniej kolejarzom udało się skierować płonącą jednostkę tak, by ominęła położoną w pobliżu stację – informują...
jedno z fajniejszych moich "zaliczeń" to bezsensowna obecnie linia do włodawy. pogoda moze i była ch⁎⁎⁎wa, ale za to było zabawnie momentami, sama inicjatywa jazdy 40km/h pośród nicość jest całkiem fajna, szkoda tylko że tabor średni xd no nie mozna miec wszystkiego. #kolej #pociagi #pociagiboners #fotografia

@marcin-przybysz jako że ja jestem fanem głupich konstrukcji i złomu, to sn81 bym chętnie przyjął zamiast tego cieknącego pesobusa
@vrim właściwie skąd taka opinia? nie było mi dane zagłębić się w sam projekt, ale sama idea brzmi nieźle sądząc po tym jaki ruch autobusów funkcjonuje między łęczną a lublinem
Zaloguj się aby komentować
Trójpoziomowe skrzyżowanie linii kolejowych w dzielnicy Ochanomizu (Tokio)
#pociagi #japonia #fotografia

Zaloguj się aby komentować
#katowice #fotografia #kolej #pkp #pociagi

Zaloguj się aby komentować
Zdjęcie z cyklu: "akurat tam stałem i coś jechało". ET22 spotyka Flirta 3 przed stacją Modlin.
01.11.2022
#pociagi #kolej

Zaloguj się aby komentować
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#fotografia #katowice #kolej #pkp #pociagi #tramwaje

Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#fotografia #katowice #pociagi #kolej #pkp

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
KD z rekordem pasażerów w ubiegłym roku. Co prawda były spore problemy z komfortem podróży, po częśćii wynikające z brakiem odpowiedniego taboru i afery zwiazaneij z przeglądami impulsów co wyłączylo z eksploatacji najdłuższe pociągi przewoźnika. Teraz mamy impulsy po przeglądach, nowe elfy (docelowo 25 sztuk do końca 2024), hybrydy, słynne wagony rowerowe xD. dojdą jeszcze dwa kolzamy spalinowe. Miejmy nadzieję że zakupy wystarcza do komfortowej obsługi istniejących połączeń i tych planowanych do reaktywacji czy niedawno reaktywowanych (mysłakowice, Chocianów, Świdnica, jedlina-zdrój, Świeradów-Zdrój)
#dolnyslask #wroclaw #pociagi #kolej

Zaloguj się aby komentować
Wyskakiwać z piorunów albo wam pociągi po opóźniam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zebropioruny #heheszki #100twarzykolejarzy #codziennypracowniknakolei #pociagi #kolej #kolejboners #pkp #pkpplk #opoznieniemozeuleczmianie

Zaloguj się aby komentować
Lecimy w kosmos #wroclaw #sztukawspolczesna #pociagi

Zaloguj się aby komentować
"Edyta" wyprodukowana niegdyś przez bydgoską Pesę przemierza kolejowy most średnicowy w Warszawie. W tle Stadion Narodowy. Fotkę wykonano 25 września 2016 roku na krótko przed zachodem słońca #fotografia #fotografiakolejowa #pociagi #pesa #ed74
Czy są wśród nowych użytkowników Hejto fani pociągów Pesy? Odezwijcie się w komentarzach

Zaloguj się aby komentować