Z cyklu "Dlaczego nie przepadam za nazistami i ich narodem"
https://pl.wikipedia.org/wiki/Polack
#niemcy #stosunkimiedzynarodowe
Z cyklu "Dlaczego nie przepadam za nazistami i ich narodem"
https://pl.wikipedia.org/wiki/Polack
#niemcy #stosunkimiedzynarodowe
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
#polityka #niemcy
W Niemczech ostatnio jest troche zamieszanie, bo popularność zyskuje piosenka do której śpiewane jest "Ausländer Raus".
Czy ktoś wie w sumie czy chodzi im tylko o "złych imigrantów", czy o wszystkich nie-Niemców?
Z tego co wiem w Niemczech są grupy neonazistowskie które proklamują wyższość białej rasy, ale mimo to Polaków nie uważają za swoich ziomeczków. Jestem ciekawy czy obecne ruchy są przeciwko imigrantom z Afryki i Azji, czy wszystkim?
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ciekawy wywiad z Urszulą Pawlik nt firm współpracujących z hitlerowskimi Niemcami
#iiwojnaswiatowa #historia #polska #niemcy
https://www.youtube.com/watch?v=rm07A-eU49g&t=1s&ab_channel=RadioKatowice
Zaloguj się aby komentować
#niemcy #islam #terroryzm #zamach #neuropa #europa #polityka #lewica #bekazlewactwa #heheszki
#heheszkipolityczne

Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Budziszyn (Bautzen) znajduje się zaledwie 40 minut od polskiej granicy. To pełne zabytków i atrakcji miasto wyróżnia się przede wszystkim przepiękną architekturą. Mam dla Was ciekawostkę: w 1002 miasto zostało przyłączone do Polski, a w roku 1018 został w nim zawarty pokój między Chrobrym i...
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@argonauta Pan Geld ma opis: "Jurist • Libertär • Klartext", czyli: "Prawnik • Libertarianin • Zwykły Tekst". Powołuje się też na wolność do głoszenia poglądów zapisaną w ustawie zasadniczej. Na wszelki wypadek zablokował możliwość komentowania swoich wpisów przez osoby nie wspomniane przez niego. Pochodzi z Austrii. xD
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
To jest naprawdę bardzo ciekawe. Jak dodać do tego niemiecką demografię, to robi się jeszcze ciekawiej.
#ekonomia #niemcy #gospodarka #ciekawostki

niemcy to bogaty kraj, chyba top 5 pod wzgledem pkb
byle kryzys nie sprawi ze nagle zbiednieja
dla porownania pkb rosjii przed wojna bylo porownywalne z pkb Bawarii
Poza tym komperatywnosc niemiec chroni ich przed kryzysami i chocby sie palilo walilo to i tak saudowie musza kupic sprzet od niemiec zeby przerobic rope, chinczycy chemie zeby wyprodukowac plastik czy taiwan polprzewodniki zeby wyprodukowac procesory
Zaloguj się aby komentować