Zaloguj się aby komentować
Ja to serio bym się nadawał na kompociarza :p
Trzecia szpryca w dwa dni :D
#zdrowie #narkotykizawszespoko

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #narkotykizawszespoko #smiesznaryba #floryda

Zaloguj się aby komentować
#narkotykizawszespoko #ciekawostki #hejtojointclub
Będzie krótka ciekawostka ze świata #marihuana dzięki której poczułem się troche jak bohater "My, Dzieci z dworca Zoo"
No więc co jakiś czas palę marihuanę, i używam do tego waporyzatora (dla osób które nie wiedzą jak to wygląda jest na drugim obrazku). Cały proces wygląda tak że mieli się w młynku mniej więcej 0.1-0.15g suszu. Następnie wsypuje się to do komory pomiędzy ustnikiem a resztą waporyzatora. Klikamy przycisk, waporyzator nagrzewa się do ustawionej temperatury (w moim wypadku 200 stopni Celsjusza), następnie odmierza nam ustalony czas (u mnie 4 minuty) podczas którego można po prostu się z niego zaciągać jak z klasycznego e-papierosa. Bez klikania niczego (oprócz uruchomienia). Kiedy minie czas waporyzator wibruje i sie wyłącza. Pozostaje nam otworzyć ustnik, i wyrzucić "wypaloną" marihuanę. Zalety tego są przynajmniej 4:
-Dużo mniej szkodliwy. Większość szkodliwych substancji przy paleniu papierosów czy marihuany bierze się z samego procesu spalania, i w innej formie te same narkotyki nie są tak szkodliwe (dlatego nigdy nie pale fajek, ale nie mam problemów z tabaką czy snusem). Tutaj to eliminujemy. Nie sprawia to że jest to zdrowe, ale czemu by nie minimalizować działań szkodliwych
-Suszem zazwyczaj jest "czysta" marihuana (bez domieszek tytoniu czy innych ziół, co sie normalnie daje do jointów). Dla mnie to spora zaleta, ponieważ po jednym zaciągnięciu tytoniem zbiera mi sie na rzyganie (przy tabace nie mam problemów z nikotyną)
-Pakujemy mało substancji, ale to nie sprawia że faza jest slabsza. Mnie trzyma porównywalnie długo co po całym joincie. Oznacza to że samo palenie jest tańsze. Tym sposobem wejście na fazę kosztuje mnie 7.50zł (0.15g 50zł/g), gdzie przy joincie (minimum 0.3g, 50zł/g) będzie to co najmniej 15-20zł
-To co się ulatnia z waporyzatora, praktycznie nie zostawia zapachu. Samo urządzenie jest dosyć dyskretne. W razie problemów można je wyłączyć w trakcie. Jest też opcja łatwego zatkania ustnika palcem co skutecznie blokuje dalsze ulatnianie sie zapachu z waporyzatora, co jest niemożliwe przy odpalonym joincie. Samo urządzenie jest też dosyć dyskretne, i złapane w odpowiedni sposób przypomina e-papiersosa. Można chodzić na bezczela w łapie, i nikt nie powinien się połapać
A wady? Zdaję się być wyjątkiem który faktycznie czuje waporyzator. Żaden mój znajomy za tym nie przepada. Mówią że słabo kopie. Dodatkowo nieoczywista wada: jako że urządzenie jest bardzo oszczędne jeżeli chodzi o zużycie materiału, to kusi go nadużywać, a wtedy dochodzą liczne negatywne skutki przewlekłego palenia
No ale jeszcze nie napisałem o tym co zostaje po "paleniu". Angielska nazwa tego to Already Vaped Bud (AVB). Jest to mocno wysuszona marihuana ze zredukowaną ilością THC. Ja to przechowuję w słoiku. Ludzie z tego robią np. masło konopne, a z niego ciastka z marihuaną. U mnie nie było totalnie efektu. Słyszałem szacunki że przy moim "paleniu" w temperature 200 stopni, powinno pozostać ok. THC w objętości 20% pierwotnej masy. Nie mam tego jak sprawdzić niestety, bo nie mam sprzętu labolatoryjnego który umożliwiłby zmierzenie tego. Próbowałem to wyciągać izopropanolem i coś idzie, ale nie wiem czy nie wyciągam czegoś oprócz THC, co by zakłamało pomiar. I tutaj przechodzimy do momentu gdzie poczułem się jak bohater "My, dzieci z dworca Zoo".
Jako że skończył mi się "niespalony" materiał, to załadowałem waporyzatorem zawartością tego słoika. Ten sloik w ogóle jest ciekawy, bo pamiętam ile razy zapełniłem ten słoik, więc mogę dzięki niemu szacować ile palę.
Potwierdzam, działa. Słabiej ale zawsze. Wali jednak skarpetą i sam proces palenia jest średnio przyjemny (na świeżo jest całkiem niezły smak tej pary). Poczułem się troche jakbym był o krok od walenia brudnego cracku w publicznym toitoiu


Vapowanie jest mega ale trzeba się przyzwyczaić, i trochę "przejść" na Vapowanie, I wtedy czujesz kopa, a jeśli palisz jointy i vapujesz, to Vapowanie nie będzie dla ciebie tak mocno odczuwalne co byłoby bez jointa.
Ja używam solo 2 od arizer, w połączeniu z bongiem od czasu do czasu - tak, vapek łączymy z bongiem, puszczasz ogromne chmury które nie śmierdzą a jesteś zrobiony jak po normalnym bongu 😉 zachód już tak jara od paru lat. Peace ✌️
Zaloguj się aby komentować
Podchwytliwe pytanie w kwestii recepty na konopie XD
#narkotykizawszespoko

Zaloguj się aby komentować
#hydepark #heheszkipolityczne #narkotykizawszespoko
hera, koka, hasz lsd ale tu to wszedł już fentanyl
Zaloguj się aby komentować
Bym pokazał jak woze grudę śnieżnym pługiem, ale nie pokaże , bo nie chce pana bagiety na kwadracie. #narkotykizawszespoko
Zaloguj się aby komentować
Jebnalem na #tinder , że szukam dziewczyny co lubi zabawę i kryształ. Zobaczymy czy ktoś będzie chętny. #narkotykizawszespoko
Zaloguj się aby komentować
Najgorsze, że jestem po polaku leżę w łóżku i sexu mi się chce a co najwyżej mogę sobie konia zawalić... K⁎⁎wa mać #narkotykizawszespoko #przegryw #samotnosc
Zaloguj się aby komentować
Frankfurt, najwieksza niemiecka ćpalnia. Kawał dobrej roboty dziennikarskiej. Kolejny raz weszło pozytywnie mnie zaskoczyło.
Filmik z tą narkomanką przerażający.
Klasycznie przestrzegam przed komentarzami, rakotwórcze.
#frankfurt #euro2024 #pilkanozna #narkotykizawszespoko #reportaz
https://weszlo.com/2024/07/04/frankfurt-miasto-zombie-crack-fentanyl-narkotyki-reportaz/
@MiernyMirek dobrze napisany reportaż, najbardziej kłuje w oczy podejście miasta Frankfurt. Po pierwsze porównanie Hesji do Bawarii mocno naciągane, bo Bawaria ma ponad 2x więcej ludności. Poza tym temat jest trudny, ale luźne podejście nigdy się nie sprawdzi w takich przypadkach i będzie powodować, że problem będzie trwać dłużej niż powinien. Ogólnie Frankfurt jest chyba najgorszym niemieckim miastem pod wieloma względami
Zaloguj się aby komentować
Dzień jak co dzień dzień po dniu dzieje się życia cud
#narkotykizawszespoko

Zaloguj się aby komentować
Co on mi tutaj pisze? Ktoś się zna i może zdebunkować? xD
#chatgpt #ai #artificialintelligence #narkotykizawszespoko

Zaloguj się aby komentować
Jak szanuję Pana Roberta za jego misję uświadamiania ludzi o wpływie alkoholu na organizm. Po tym wideo zacząłem żałować, że piłem alko w weekend. Przytoczone badanie o tym, że alko nawet w małych ilościach niszczy mózg przez 6 tygodni zmienia perspektywę.
#alkoholizm #narkotykizawszespoko

@A_I dlatego ci wszyscy dlugowieczni ludzie jak ich popytać pili jakiś alkohol do praktycznie swojego końca xD
Moze to być tylko przypadek, pewnie i jest to tylko przypadek
Jednak zawsze z ogromnym dystansem podchodzę do każdego fanatyzmu
Jestem przeciwnikiem na pierdolenia się jak szpadel, jednak drinka czy 2 wieczorem od czasu do czasu go nawet trzeba xD
Materiały z nim wyskakują mi w polecanych przynajmniej raz w tygodniu, każdy na innym kanale i dobre wyświetlenia robi. Gość u każdego mówi coś nowego czy tylko powtarza ciągle to samo?
Sam jestem wolny od alkoholu, przez ponad 5 miesięcy i nie czuję się dużo lepszy dzięki temu.
Najlepiej chyba Huberamana posłuchać https://www.youtube.com/watch?v=DkS1pkKpILY&t=2s&pp=ygURaHViZXJtYW4gYWxjb2hvbFw%3D
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować

Na 45 lat więzienia skazany został w środę przez sąd w Nowym Jorku były prezydent Hondurasu Juan Orlando Hernandez, który przez amerykańską prokuraturę został oskarżony o "stworzenie kokainowej superautostrady do USA".
55-letni Hernandez był prezydentem Hondurasu przez dwie kadencje i...