cebulaZrosoluMistrzw Hydepark2024-08-11T16:02:18+02:0018Dobra elo #narkotykizawszespoko1835Udostępnij
cebulaZrosolu2024-08-11T16:13:05+02:002@NiebieskiSzpadelNihilizmu @vredo vredo się zna, to syrop z cebuli jest :D @DirtDiver
vredo2024-08-11T16:15:27+02:003@cebulaZrosolu Znam się, bo sam takie zażywałem! Do picia, do palenia ale żeby sobie wstrzykiwać? Ty cebulku to jednak pojebany jesteś
NiebieskiSzpadelNihilizmu2024-08-11T16:09:39+02:009@KLH2 jeśli to powietrze to to będzie pierwszy i ostatni raz
KLH22024-08-11T16:30:39+02:001@NiebieskiSzpadelNihilizmu O ile dobrze pamiętam to olej I nie wbija tego dożylnie
DirtDiver2024-08-11T16:09:13+02:003Zawsze twierdziłem, że "wszystko jest dla ludzi w odpowiedniej dawce" kończy się na strzykawce no chyba że jakąś narko-insulinę tam masz
maximilianan★2024-08-11T16:18:29+02:004@cebulaZrosolu dawaj śmiało kris. BTW tak też wygląda zaszczepka do grzybów
maximilianan★2024-08-11T16:24:40+02:005@vredo żaden grzyb nie jest "normalny". To najbardziej pojebane organizmy na ziemi (ba, nawet największe)
cebulaZrosolu2024-08-11T16:38:49+02:001@maximilianan mojej żony nauczyciel na studiach był fanem teorii, że grzyby pochodzą z kosmosu :) nawet gdzieś w necie był z nim wywiad
cebulaZrosolu2024-08-11T17:00:15+02:000@prosto_w_srodek_dupy tescio nie ma hejto ale niech będzie. Pozdrawiam Cię Heniu :)
Karakalla2024-08-11T18:01:19+02:000O panie. Albo Heroina albo Marihuana co ... Teścia bijesz? Ile tam pyka na klate?
cebulaZrosolu2024-08-11T18:03:02+02:000@Karakalla tak teść, ale nie dźwigam ciężarów już :p Kiedyś pykało 110 teraz to pewnie z 60 xD
Karakalla2024-08-11T18:04:00+02:000@cebulaZrosolu szybko bys sie roztrenował i bys wrocil do formy :)
cebulaZrosolu2024-08-11T18:06:51+02:001@Karakalla pewnie tak, ale jakoś straciłem zapał, covid i zamknięte siłownie zniszczyły moją karierę xD Może byłbym teraz jak Sławomir Toczek ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
cebulaZrosolu2024-08-11T18:40:40+02:001@Karakalla nie mam, sam też nie mam miejsca żeby sobie postawić ławeczkę.
GrindFaterAnona2024-08-12T12:16:53+02:000@cebulaZrosolu po co ci tesc jak nie dzwigasz ciezarow? płeć zmieniasz?
cebulaZrosolu2024-08-12T12:17:38+02:000@GrindFaterAnona jak się nie dźwiga ciężarów to można mieć go na dolnej granicy? Czy lepiej mieć więcej trochę?
cebulaZrosolu2024-08-12T12:41:53+02:000@GrindFaterAnona tak, na dolnej granicy czyli w normie, ale dodając do tego, że w pl normy są zaniżone to nie w normie :P
pietruszka-marian2024-08-11T19:38:16+02:000@cebulaZrosolu jesli miało by ci estro wy⁎⁎⁎ac to zalatw sobie anastrozol a potem tamoxifen na czas cyklu pol tabletki dziennie