@Rzeznik no w klasie mysliwsko-bombowych to waga ciezka, przyznam. Po prostu sobie jakos zakodowalem, ze te dwusilnikowe, bez-analogowe, latajace w kosmosie Mig-25/31 musza byc wielkie jak bombowce. Nie mialem okazji ich zobaczyc
Uzyles liczby pojedycznej, wiec nie Krakow Tam maja kilka Su-17/20. Ktore muzeum ma jeszcze suczki?
Dla mnie ten samolot ma szczegolne miejsce w serduszku. Wychowany w miescie powiatowym przy bazie Su-22, wiec od malego sluchalem muzyki ich silnikow. Dzieki rodzinie wiele razy bywalem na terenie jednostki wojskowej. Szkoda, ze odchodza, ale przyszedl juz ich czas. Niech stoja w muzeum, zeby nastepne pokolenia dzieciakow mogly sie nimi zachwycac