Dzien dobry
#dziendobry
#kawa
#heheszki

Dzien dobry
#dziendobry
#kawa
#heheszki

Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
2 godziny siedziałem i ustawiałem grubość mielenia kawy, żeby wyszedł mi perfekcyjny shot espresso 1:2 w 25 sekund, zamówiłem też wagę do kawy ze stoperem, tamper i kolbę bezdenną.
Są tu inne kawowe świry?
#kawa #hobby
@def kupiłem wagę z pozycjonowaniem GPS oraz wysokości nad poziomem morza. W pakiecie dostałem roczny abonament na radar burz w okolicy. Mogę ci podpowiedzieć, że najlepsza kawa wychodzi tuż przed grzmotnięciem. Do mielenia zagoniłem dzieci. Oczywiście po intensywnym kursie. I żadnych szemranych młynków. Tylko azteckie żarna. Zamówiłem w Meksyku.
Zaloguj się aby komentować
Obserwuj mnie na #MadeInChina lub na FB
https://www.facebook.com/Made_In_China-100505779100368
https://www.facebook.com/groups/369624776916851
Na FB dostępne wszystkie okazje.
Wysyłka z magazynu: PL
Lavazza Espresso Italiano Cremoso Kawa Ziarnista, 1 kg
Cena z VAT: 45 zł
Link ---> https://amzn.to/3PfXrty
Darmowa wysyłka Prime
Najtaniej w PL ---> https://fas.st/CaYAGu
#aliexpress
#promocje #MadeInChina #amazon #amazonprime #kawa #lavazza #ekspressdokawy

Zaloguj się aby komentować
Co pijecie, żeby się dobrze nawodnić? Ostatnio mam wrażenie, że po wodzie czystej mnie bardziej tylko suszy. Nie piję praktycznie soków, bo cukier, unikam napojów gazowanych. Pije herbaty, ale większość z nich też sprawia, że człowiek sie czuje odwodniony. Kupuję kwas chlebowy, ale w jego produkcji też chyba wykorzystuje się cukier. Co pić bez cukru, żeby się dobrze nawodnić??
#napoje #woda #herbata #kawa #upaly
@GtotheG hej, a co na najlepszy Mix ever
Woda plus miód?
Pije od lat zamiast soków.
Wystarczy z ciepłą (nie gorącą) wodą zmieszać miodu.
Nawadnia, i czasem robi za przedłużacz do posiłku.
Spróbuj jakiś zwykły, wielokwiatowy albo rzepakowy, lub inny jasny.
Gryczany jest spoko, ale posmak nie każdemu może pasować.
W domu mam zawsze 4-5 odmian i się sprawdzają w 80% jako zamiennik cukru.
Zaloguj się aby komentować
Co dzisiaj pijecie? Jak wam mija ten wspanialy poranek? U mnie pyszna mrozona matcha latte wjechala.
#matcha #herbata #kawa #herbatacodzienna #glupiehejtozabawy

Zaloguj się aby komentować
Fajnie tak sobie wejść rano na hejto i oglądać niezliczoną ilość zdjęć z egzekucji i rożnego rodzaju obozów, wojen klęsk głodu, czystek etnicznych. Świetny kontent do porannej kawy.
#gownowpis #hejto #kawa #spam

Zaloguj się aby komentować
Mamy sobie taki podgrzewacz/spieniacz do mleka. Jak ktoś nie jest kawowym purystą, to można w tym nawet kakao zrobić, albo podgrzać starą, zimną kawę. Całkiem praktyczny bajer generalnie.
Wszystko ładnie pięknie, tylko Włosi nie pomyśleli, żeby w jakikolwiek sposób zasygnalizować że proces dobiegł końca.
Trzeci raz podgrzewam tę samą kawę, bo od rana zapominam o tym, że ją wstawiłem.
trochę #chwalesie a trochę #zalesie ale głównie to #gownowpis
#kawa #wyposazeniedomu #kuchnia #gadzety

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kawa jest rasistowska
Smacznej kawusi
#heheszki #kawa

Zaloguj się aby komentować
#jedzzhejto #kawa #gownowpis #czekolada #chlopakizbarakow
Częstujcie się, ale tylko po jednej, bo mam mało


Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry,
Smacznej kawusi!
Dzisiaj mamy Dead or Alive no. 3, 100% robusta.
#kawa #kawatime #dziendobry

Zaloguj się aby komentować
Łaskawcy, oferują nawet aneks kuchenny i łazienke w pracy XDDDDDD
#pracbaza #januszex #kawa

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Polecicie jakąś dobrą kawiarkę na kuchenkę gazową? Budżet tak powiedzmy do dwóch stów.
#kawa
@mahoney Będziesz zadowolony. Moja ma 8lat, poza ryskami to wygląda jak nowa. Zamawiajac przy okazji weź komplet uszczelek do niej. Średnio co roku, gdy uszczelka wygląda jak gówno i nie da się domyć ją wymieniam. Co jakiś czas usuwaj kamień, co by zawór bezpieczeństwa się nie uszkodził, bowiem ratuje on życie
Zaloguj się aby komentować
250x Tabletki czyszczące do ekspresów do kawy Jura,Siemens,Krups,Bosch,Miele ,Melitta,WMF i innych
Cena: 74.17zł
Okazja dostępna w sklepie Amazon.pl
#promocje #cebuladeals #hotshops #kawa #amazon

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kompletnie nie rozumiem fenomenu picia espresso #kawa #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Tak podana kafcia smakuje najlepiej (。◕‿‿◕。)
#zeglarstwo #dziendobry #kawa #podrozujzhejto #wakacje

Zaloguj się aby komentować