Za każdym razem. Za każdym qrfa yebanym razem...
#kawa #gownowpis


Za każdym razem. Za każdym qrfa yebanym razem...
#kawa #gownowpis


@dildo-vaggins Każdy Siemens parzy dobrą kawę i nie wiem jak Germańce to zrobili. Porównywałem z tą samą kawą na ekspresach: Jura, DeLonghi, Krupps i na tamtych smak był zdecydowanie gorszy. Oczywiście to kwestia gustu, ale właściciele tych ekspresów po wizycie u mnie kupowali identyczną kawę i się dziwili że u nich smakuje gorzej ¯\_(ツ)_/¯
Zaloguj się aby komentować