Kto się nigdy nie pomylił niech odda legitymację #hejto30plus club

Kto się nigdy nie pomylił niech odda legitymację #hejto30plus club

Zaloguj się aby komentować
Tort z takim fajnym wydrukiem dostałem na urodziny.
#tort #pieczzhejto #gotujzhejto #urodziny #hejto30plus


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Przebudzilem sie,mam 37 stopni goraczki i mam male umieranko #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I takie pytanko: ktora smieciarka jest tansza- na odpady zmieszane czy posegregowane?
#hejto30plus
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Co się robi #hejto30plus pierwszego stycznia o 8 rano? Bawi się z dzieckiem bo już nie chce spać. A sylwestrowa zabawa była tak dobra, że nigdy się tak dobrze nie wyspałem :D
Wszystkiego dobrego w nowym roku :)

Zaloguj się aby komentować
To ja Państwu życzę, żebyście w 2025 mieli więcej czasu na to, co sprawia Wam radość 🎉
#sylwesterzhejto #2025 #hejto30plus
Zaloguj się aby komentować
Czy tak wygląda świętowanie Sylwestra gdy jest się po trzydziestce?
#heheszki #humorobrazkowy #sylwester #hejto30plus


Zaloguj się aby komentować
Zasnąłem przy usypianiu dziecka. xD fajne te sylwestry w dorosłości. Ale dobre dziecko obudziło mnie, żebym dokończył usypianie. xD #sylwesterzhejto #hejto30plus
Zaloguj się aby komentować
Czy jeszcze ktoś tak ma, że mimo chęci nie ma z kim spędzić Sylwestra? Rodzina nie obchodzi, sąsiedzi mają inne plany, a znajomi się dramatycznie wykruszyli?
#hejto30plus #sylwester #zalesie

Zaloguj się aby komentować
Idealny pasaż handlowy nie ist...
#zakupy #millenialcore #hejto30plus #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Szybkie #podsumowanieroku
68 przeczytanych książek - może nie jest to mój rekord ilościowy, ale liczba stron w porównaniu do poprzednich lat znów poszła w górę, co mnie niezmiernie cieszy,
kolejny szczęśliwy rok z mężem - co cieszy mnie jeszcze bardziej, bo to po prostu wspaniały człowiek jest,
stabilnie pracowo - choć końcówka roku dawała nadzieję na zmianę pracy, lecz nie wyszło... to nie przejmuję się, bo w tym chaotycznym czasie na ten moment jest stabilnie,
dołączenie do naprawdę wartościowych społeczności na Hejto - #codziennepiciu (pamiętajcie, by dziś i jutro w szczególności pić bezalkoholowe piciu celem nawodnienia!) i #zafirewallem , z którego członkami spotkaliśmy się w Warszawie. Jesteście wspaniałymi osobami i cieszę się, że mogę z Wami wspólnie rymować
najlepsza forma fizyczna od kiedy pamiętam - mimo że klub #hejto30plus , to dzięki jodze 3 razy w tygodniu i wyrabianiu 10 tysięcy kroków codziennie kolejny rok z rzędu udało mi się nie tylko zejść 2 kilo w dół w stosunku do zeszłego roku, ale też po prostu czuć się znacznie lepiej w swoim ciele,
ponad 2000 dni bez alkoholu - to mówi samo za siebie.
A poza tym znacznie lepsze samopoczucie, samoocena, uśmiech na twarzy mimo trudniejszego roku i strat.
Póki zdrowie jest, jest w porządku... więc na Nowy Rok życzę Wam zdrowia i pozdrawiam wraz z duńską nie-tak-bojowo-nastawioną owcą.
#zyczenia #zyczenianoworoczne #szczesliwegonowegoroku


Zaloguj się aby komentować
#hejtopaka Adminy zrobiły mi świąteczno-azjatycką niespodziankę :p Kiedy ja zjem te wszystkie słodycze... Listu fragmencik widać, reszta owiana tajemnicą ;) A książka to już rozumiem w ramach przygotowań do #hejto30plus :D No i przypinki! W końcu na hejtosoczkach będzie od razu wiadomo, kto jest Owca :D
@kris @ebe @bartas dziękuję :)
#owcacontent


Zaloguj się aby komentować
Nie wiem co mnie podkusiło, ale widocznie musiałem mieć bardzo ekscytujące urodziny, skoro porwałem się na założenie konta xD
#urodziny #hejto30plus #chwalesie

Zaloguj się aby komentować
Tomki i Kasie, polećcie mi proszę jakiś fajny film na święta. Tylko nie Kevina / Clarka Griswolda / inną Szklaną pułapkę, bo te znam na pamięć i szczerze, mam już ich serdecznie dość.
#filmy #film #hejto30plus
Zaloguj się aby komentować
Czyli naprawde jestem starym dziadem
Ech
#hejto30plus

Zaloguj się aby komentować
Podobno hejto to portal dla starych ludzi
🫠
#heheszki #hejto30plus

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ja swój prezent na święta już dostałem. Po zaledwie pół roku przestał mnie boleć bark, gdy wywijam ramię za plecy. Odpukać w niemalowane, żeby przypadkiem nie okazało się, że tylko mi się pomyliło.
#hejto30plus #heheszki

Zaloguj się aby komentować