przed świętami się cieszyłem bo kupiłem w markecie 1kg kawy w dobrej cenie
no i
nie smakuje mi
#gownowpis #kawa
przed świętami się cieszyłem bo kupiłem w markecie 1kg kawy w dobrej cenie
no i
nie smakuje mi
#gownowpis #kawa
Zaloguj się aby komentować
No ja pi⁎⁎⁎⁎lę, gorączkę jeszcze rozumiem ale skąd się bierze tyle kataru!? Leje mi się z nosa jak z kranu.
No przecież to jest niemożliwe żeby tyle tego się tam produkowało, całą rolkę papieru już dzisiaj zużyłem a ledwo południe.
Magia albo fizyka czarnej dziury. Nie ma innego wyjaśnienia.
#zalesie #chorujzhejto #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
No to sie nacieszyłem kurkami i moim ulubiencme pingwinkiem.
Wiatr otwarł nie domknięte drzwi od pomieszczenia gdzie wychowalnik miałem i udusił pięć kurek a kolejne pięć poddusił tak ze nie wiem czy jeszcze będą żyły.
J⁎⁎⁎ny owczarek niemiecki wiecznie k⁎⁎wa głodny chodzi. Poczęstuje h⁎⁎a jakims słodzikiem bo tak k⁎⁎wa nie będzie
#zalesie #kury #psy #gownowpis #zwierzaczki #chcesiewyzalic




Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Czy to oznacza że umarłem?!
Zegarek miałem założony.
#gownowpis #rozkminy


Zaloguj się aby komentować
A mogliśmy dalej sobie w tej Afryce skakać po drzewach. Po co nam to wszystko?
#gownowpis
Zaloguj się aby komentować
#pociagi #gownowpis #nostalgia
Pojechałem do rodziny na święta i odwiedziłem tzw. stare śmieci. Widoczny tu pociąg jedzie trasą w pobliżu drogi, którą jako dzieciak nie raz jeździłem z kolegami na rowerach w tle widać las i dach domu. Tego domu jako dziecko się bałem. Mieszkała tam starsza kobieta, którą dzieciaki się straszyły mówiąc, że jest czarownicą. Faktycznie była nieco dziwna, ale myślę, że to był po prostu efekt choroby, albo starości a najpewniej jednego i drugiego. Później pewnie zmarła i ktoś kupił ten dom, który dziś niszczeje. Za domem jest małe, leśne jeziorko i dość przyjemny teren, gdzie można odpocząć. Jestem tak stary, że pamiętam, jak przejazd kolejowy przy którym stałem robiąc fotkę pociągu opuszczany był przez dróżnika za pomocą korby. Facet wychodził z pobliskiego domku, gdy rozlegał się dzwonek i kręcąc korbką zamykał szlaban.
Fajnie było znowu tam zajrzeć. Wróciło sporo wspomnień.



Zaloguj się aby komentować
Ciastka z dedykacją dla @bojowonastawionaowca
#gownowpis #pdk

Zaloguj się aby komentować
Magnes z rana jak śmietana...
Mam nadzieję że śróbki w kolanku są z tytanu tak jak płytka, a nie z Castoramy, bo będzie zonk
#zdrowie #oporniksieleczy #rezonansmagnetyczny #gownowpis


Zaloguj się aby komentować
Ale mi się nie chce do roboty, tragedia.
#gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Święta na finiszu...
Jestem świeżo po urlopie i mam świadmośc tego, że muszę w miarę "orać" moje tematy jako JDG.
W poczekalni są trzy firmy nad zagadnieniami których musze w miarę panować.
Do dzisiaj był stres związany z tym, że:
Coś tam się wyjebongo.
Ktoś czegoś nie dopilnowywał i jest szajs do posprzątania.
Zrobili gunwoburze o moje wymagania i kwazi kompetencje "audytora IT Sec" (norma, przyzwyczajam się, debile z IT¯\_(ツ)_/¯).
Byłem total offline przez tydzień (tak, wyłączam podłączność jak komunikuruje, że jestem urlopowiczem).
Siadłem dzisuj spokojnie acz niechętnie do konkutera i co się okazało? Że wiekszość tematów nadal czeka...bo ludzie sa tylko ludzmi i też maja prawo do "miej wyjabane i bedzie Ci dane"...
To chyba dobrze...pośpiech jest wskazany przy łapaniu pcheł.
Nie oczekuję "porad"...po prostu dzielę refluksjami z Wami bo i tak #jestempierdolniety .
Koteł Maltański dla atencji - leżał odłogiem w sklepie rękodzielnika.
#gownowpis
#pracbaza
#korposwiat
#psychologia
#wakacje
#stareludzia

Zaloguj się aby komentować
#gownowpis #rodzina Czujecie to że ktoś wam bliski może odejść. Przypatrujesz się. Ta osoba mówi jest ok. Ty to widzisz inaczej. Kłócisz się z tą osobą o byle gówno (prowokuje) jedz po paliwo bo tusku (kosiarek) powiedział tak że taniej. Taki przykład. :-(
Czujecie kosę na gardle bliskiej wam osobie.

Zaloguj się aby komentować
#spiewajzhejto #metal #aciddrinkers #gownowpis
Acid Drinkers - Disease Foundation (HQ REMASTERED AUDIO)
Zaloguj się aby komentować
. #hydepark #gownowpis #piwo #paliwo
Strasznie drogie te p(al)iwa na CPNie...
Zaloguj się aby komentować
Haloooooo slychac mnieeee???!!!
#gownowpis #tagowanietomojapasja #hejtosiezjebalo

Zaloguj się aby komentować
Pingwinek vel @pingWIN dzis i 28 lutego. Stracił nieco na uroku ale łapki ma dalej obrośnięte. Jeszcze z półtora tygodnia i pójdzie do kurnika z całą gromadką z tamtego wylęgu
#gownowpis #kury #chwalesie #zainteresowania #ciekawostki #jajawhuj #ptaki



Zaloguj się aby komentować
Amerykanie to sa po⁎⁎⁎⁎ni. Polecieli okrazyc ksiezyc zeby sprawdzic czy a ciemej stronie nie ma baz nazistow. #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Teściowa uczęszczała na rehabilitację gdzie w poczekalni usłyszała historię starszej kobiety. Otóż złamała ona palec w stopie. Orotopedzio na NFZ złożył go i zapomniał o sprawie. Za jakiś czas tenże palec zaczął jej się podnosić w górę. Podnosił, podnosił aż nie mogła najpierw chodzić a potem stanął pionowo jak h.j przy Dodzie i nie mogła nawet założyć buta. Wróciła do tego ortopedzia na NFZ który zaproponował jej ... tu trzymajcie się ... amputację - czyli uciąć i h.j. Jakoś wyżebrała od niego rehabilitację by go nie ucinać. I dopiero na tej rehabilitacji usłyszała że ortopedzio jej źle tego palca złożył, trza go połamać jak z filmie Znachor i będzie OK. Nie wiem jak to się skończyło ale często o tym myślę kiedy czytam ile konowały wyciskają z naszych podatków. Nie komentujcie bo nie ma po co , tak tylko tu zostawiam ciekawostkę.
#gownowpis

@tmg a ić pan fhui z ortopedami
u różowej pojawił się silny ból w okolicy stawu biodrowego/pachwiny, ortopeda cyk myk przepuklina do chirurga,
chirurg ponaciskał ponaciskał, racja przepuklina jak UJJ, tu skierowanie do mnie na oddział
tak na oko nie chcieliśmy się pchać w operacje, inni specjaliści, kilka rezonansów później inna klinika i co żadnej przepukliny nie ma, nie było
w dużym skrócie odjebało się zapalenie ścięgna Rectus Femoris, fui rehabilitacji, igieł, prądów, kortyzolu i wychodzimy na prostą
@DEAFCON_ONE nie bardzo wiem od czego zacząć, tyle było/jest z tym zamieszania :|
u różowej ból był w jednej nodze, okolica pachwiny, po wykluczeniu przepukliny, wykluczeniu wszelkich innych dolegliwości narządów w okolicy padło na na zapalenie mięśnia biodrowo lędźwiowego( iliopsoas) albo mechaniczne uszkodzenie starcie się głowy kości udowej, w jednym miejscu coś tam było widać, jednak zarówno i w przypadku ilopsoasa jak i kości wyniki mri nie wskazywały by to mogło być przyczyną tak długotrwałego bólu.
w tym miejscu, dużo się dzieje leci tez nerw biodrowo-pachwinowy wiec nie obyło się bez konsultacji z neurologiem tu nie znaleziono nic niepokojącego. <tu polecam zbadać temat bo przeciążony układ nerwowy może powodować bóle>
W międzyczasie fizjoterapia, wzmacnianie mięśni naokoło bolącego mięśnia by go odciążyć, suche igły by rozluźnić mięśnie i próbować znaleźć punkt spustowy który uwolniłby napięcie. Ostatnio wpadł kortyzol by sprawdzić czy będzie jakaś poprawa i wykluczyć inne dolegliwości.
Ogólnie nie wiem jak twoja różowa ze stresem sobie daje rade, ale on ma tu dużo do powiedzenia, długofalowe natężenie może utrzymywać właśnie mięśnie nóg w takim trybie ciągłego napięcia, co może skutkować bólem, albo urazami, stanami zapalnymi <mocno upraszczam temat ale nie jestem specjalistą> przeciążony układ nerwowy, plus te nieustannie spięte mięśnie, potrafią sporo namieszać
Zaloguj się aby komentować