Balon, lasery, pleśniowe sery, Juwenalia Wrocławskie
#wroclaw #tworczoscwlasna #fotografia

Balon, lasery, pleśniowe sery, Juwenalia Wrocławskie
#wroclaw #tworczoscwlasna #fotografia

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Tajfun Halong (kategoria 4 w skali Saffira-Simpsona ) sfotografowany na południe od Japonii z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, 8 października 2025 r.
#nasa #kosmos #fotografia #astronomia

Zaloguj się aby komentować
. #fotografia #ChrisNiedenthal
Wrocław, lato 1982.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Siema,
Znowu noc, znowu #piechurwedruje
---------
Szczyt: Mioduszyna (Beskid Makowski)
Data: 30 kwietnia/1 maja 2026 (czwartek/piątek)
Staty: 23.6km, 4h10, 885m przewyższeń
Kontynuacja odhaczania tras, na które szkoda byłoby mi czasu za dnia.
Informacje praktyczne:
Samochód można zostawić na dużym parkingu przy dworcu PKS/PKP w Makowie Podhalańskim, lub przyjechać na dworzec pociągiem regionalnym lub busem.
W drodze na Mioduszynę znajduje się taras widokowy z panoramą na Suchą Beskidzką. Jest dość blisko drogi, więc jeśli ktoś zatrzymuje się na chwilę w miejscowości i ma wolne pół godziny, to można tam podejść.
Co było fajne:
Ten krótki odcinek niebieskiego szlaku, będącego już częścią Beskidu Żywieckiego, z jakiegoś powodu mi się spodobał. Klimatem był zbliżony do wiejskich dróżek, które przemierzałem za gnoja będąc na wakacjach.
Na Mioduszynie była zaskakująco bogata i fajnie wyposażona zadaszona wiata, w której spokojnie można byłoby spędzić noc. Poza miejscem na ognisko był pieniek do rąbania drewna, jakieś garnuszki, piła, wieszaki, a także kijki na kiełbaski.
Nareszcie spotkałem w lesie dziki - wiedziałem, że są duże, ale i tak mnie zaskoczyły. Poza tym było sporo saren.
Co było mniej fajne:
Rzecz jasna długie asfaltowe odcinki, choć z tego, którym prowadził niebieski szlak z Makowa do Carchli, były przynajmniej ładne widoki.
Mniej więcej ten odcinek był mocno rozjeżdżony przez traktory - błoto i gnój.
Ogólnie trasa bez jakiegoś szału, choć miała swoje ciekawe momenty. Zastanawiam się, czy będę chciał wrócić na Mioduszynę, bo kusi mnie nocleg w tej wiacie. W razie czego dam znać.
#gory #wedrujzhejto #fotografia #beskidmakowski #beskidzywiecki





Zaloguj się aby komentować
Dziś mam kolejną kliszę efektową/kreatywną - Lomography Purple. Kolory tutaj przesunięte są mniej niż w Harman Switch, ale efekt i tak jest kosmiczny. Na zdjęciach Karkonosze a zdjęcia robione aparatem Rollei 35.
#fotografiaanalogowa #fotografia #tworczoscwlasna #gory #karkonosze





Zaloguj się aby komentować
Z kolegą se sesyjkę na moto jebnęliśmy w niedzielę. Ale dzisiaj siadłem do obróbki (° ͜ʖ °)
#motocykle #fotografia #tworczoscwlasna #ciekawostki





@aarahon na aliexpres kup, zajebiste są, jeżdze w nich po mieście. Wzmacniany jeans, ochraniacze na biodra i kolana, kieszenie na nogawkach, elastan (rozciągają się nieco na nodze). Mi siadły fajnie.
https://pl.aliexpress.com/item/33041508031.html (przykładowe)
Zaloguj się aby komentować
Wczoraj rano znów udało sie spotkać pana wilgę. Ale to jest ptaszek!
#ptaki #fotografia


Zaloguj się aby komentować
Słychać te żółtą łajzę (wilge a nie tego drugiego 😅) ale zdjęcia wciąż brak.. #fotografia #ptaki




Zaloguj się aby komentować
Wyczekalem skubanego z ogrodka
#fotografia #mojezdjecie

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Piękne zdjecie północno wschodniej Afryki wykonane z pokładu Międzynarodowej Stacji Kosmicznej 10 czerwca 2019 roku.
#nasa #kosmos #fotografia

Zaloguj się aby komentować
#kolobrzeg #zachodniopomorskie #morzebaltyckie #przyroda #polska #fotografia

Zaloguj się aby komentować
Dobra, to juz ostatni wrzut Endymionow z Rannerdale, bo ile mozna (no chyba, ze warunki dopisza i uda sie dzisiaj w nocy zrobic jakies astro xD)
#fotografia #mojezdjecie #uk #gory




Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Na spacerze na Lade w Trondheim.
#norwegia #fotografia




Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
POV: jestes malym robaczkiem w dolinie hiacyntowcow.
#fotografia #uk #mojezdjecie #kwiaty





Zaloguj się aby komentować
Na zdjęciu wykonanym 15 września 2021 z pokładu ISS widoczne są światła europejskich miast, od Amsterdamu po Paryż i Londyn oraz kanał La Manche. Po lewej ukazany jest także Sojuz MS-18, a w centrum Wielozadaniowy Moduł Laboratoryjny „Nauka"
#kosmos #nasa #fotografia

Zaloguj się aby komentować