G.I.Joe
... to jednak było porypane
#kreskowki #animacja #gijoe #dziecinstwo #nostalgia #lata80 #lata90 #heheszki #zabawki

G.I.Joe
... to jednak było porypane
#kreskowki #animacja #gijoe #dziecinstwo #nostalgia #lata80 #lata90 #heheszki #zabawki

Zaloguj się aby komentować
Starzejemy się Panowie i Panie
#starosc #dziecinstwo


Zaloguj się aby komentować
#nostalgia #radio #lato #dziecinstwo
Właśnie zrobiłem sobie sentymentalną wycieczkę do dzieciństwa. Wyjąłem z szafy radio na baterie i odpaliłem "Lato z radiem". Jak zagrała "Polka dziadek", to mi się łzy w oczach zaszkliły
Polka z głośnika, mama pakuje nas na wyjazd do babci na wieś, a w południe słychać hejnał z Wieży Mariackiej. Jeszcze tylko szybko pożegnać się z kumplami z osiedla i lecimy biegiem na przystanek PKS. Podjedzie śmierdzący autosan, wąsaty kierowca w żonobijce sprzeda bilety i na dwa tygodnie będę w innym świecie...
A tak całkiem serio i obiektywnie, to o dziwo dobrze mi się tego słucha. Byłem przekonany, że ta audycja nie przetrwa próby czasu. Muzyka co prawda nie w moim guście, ale wolę słuchać Varius Manx, niż tego, co czasami słyszę w jakiejś Esce czy RMF. Do tego styl prowadzenia sympatyczny i bez debilnych żartów prowadzących. Jedyne, co wk...ia, to kretyńskie reklamy z Barbarą i Marianem albo jakieś tabletki na ból czegoś tam.

@WatluszPierwszy też akurat dzisiaj słuchałem jak jechałem autem. Ale jak słyszę tę moledię z wejściówki to od razu cofam się w czasie na wieś i do dziadka Czesława świętej pamięci. On zawsze słuchał jedynki, a ja ze spędziłem z nim pół dzieciństwa to razem z nim
https://m.youtube.com/watch?v=344X2DVLCFA&pp=ygUPcmFkaW8gMSBtZWxvZGlh0gcJCc0JAYcqIYzv
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #takbylo #baza #dziecinstwo #hejto30plus #hejto40plus

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Za dzieciaka miałam takie czarne krótkofalówki, które były strasznie ch*jowe. Tylko trzeszczały
#memylotr #memy #heheszki #dziecinstwo #lata90

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Realia na dziś: Pizze wpier...yy wpałaszają Twoje dzieci, Kola "niechcący wylana w kuchni na podłogę, Na kompie tapeta z psiego patrolu i brak miejsca na Twoja ulubioną grę bo dysk zawalony zdjęciami z wakacji i filmami. Jutro o 5 pobudka bo pod blokiem oczywiście brak miejsc parkingowych i z buta idziesz po auto 500m dalej pod okoliczną biedronkę. Twoi rodzice zapowiadają się że wpadną do wnuków za 5 min. i oczywiście nie przychodzą. Siadasz przed klawiaturą po 2sek. już masz wizytacje małych ludzików z pytaniem "Co robisz Tate?". Zapowiada się kolejny idealny dzień.
@Michumi we wtorek wziąłem wolne. Zawiozłem bombelka do przedszkola, do drugiego jak codzien przyszła niania. Pojechałem na basen, poskręcałem sobie jakieś pierdoły w piwnicy, a na koniec poszedłem na średnią pepperoni z pizza hut podawaną w tej czarnej blaszce. Chrupiąca, idealna. Delektowałem się ciszą i spokojem. Po wszystkim wróciłem do domu jak zawsze z pracy. Żonie, ani dzieciom o tym nie powiedziałem.
It was a good day.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@A_a Bo jak zwykle ukradzione od pogan: https://en.m.wikipedia.org/wiki/%C4%92ostre
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Nie wiem czemu, ale totalnie z czapy przypomniało mi się, że mając jakieś 4 lata podlałem fikusa vanishem xD Mama kazała podlać, to podlałem, nie powiedziała czym
A Wy jakie macie przypałowe akcje z czasów dzieciństwa? Proszę się pochwalić w komentarzach
#dziecinstwo #kurdepszypau
@xepo Bardzo bylem ciekaw jaka temperature ma woda w gotujacych sie ziemniakach, wiec wzialem termometr (rteciowy) i zmierzylem. Pekl szybciej niz zdazylem mrugnac. Posprzatalem i nic nikomu nie powiedzialem. Jak juz przyszlo do tluczenia ziemniakow, to cos mi kazalo sie przyznac
Dzieki temu cala rodzina jeszcze zyje
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #hejto30plus #zyciepo30stce #dziecinstwo #memylotr

Zaloguj się aby komentować
#gry #nostalgia #needforspeed #nfs #dziecinstwo Gra nas uczyła zapamiętywać mapki tak że można było grać w ciemno.
Disturbed - Decadence
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować