festiwal_otwartego_parasolaLiderw Hydepark2025-02-23T13:48:45+01:0068kurła, kiedyś to były zimy #fotografia #nostalgia #dziecinstwo6811Udostępnij
dradrian_zwierachs2025-02-23T14:18:10+01:000@festiwal_otwartego_parasola o na ostatnim zdjęciu cudowna radziecka konstrukcja SNEGOKART
cebulaZrosolu2025-02-23T13:51:48+01:004@festiwal_otwartego_parasola czy to wtedy, po spotkaniu tego capa czy co to jest, zaczęły Ci się śnić koszmary?
NiebieskiSzpadelNihilizmu2025-02-23T13:52:00+01:002@festiwal_otwartego_parasola kurła dalej do takich tęsknię :<
maly_ludek_lego2025-02-23T16:05:04+01:000@festiwal_otwartego_parasola To sotatnie zdjęcie - dokładnie tak było. Giga zaspy i czasem po -25 stopni Celsjusza.
viollu2025-02-23T18:19:38+01:003@maly_ludek_lego nie trzeba daleko się cofać, taka zima była w 2010 lub 2011 roku
BajerOp2025-02-24T07:43:40+01:000@maly_ludek_lego takie giga zaspy i -25 to była rzadkość, nie przekłamujcie już tych zim.