Przedstawiam boczek wędzony z biedronki...
#biedronka
#gotujzhejto

Przedstawiam boczek wędzony z biedronki...
#biedronka
#gotujzhejto

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Od lat unikam biedronki, głównie przez wszechobecny syf, który jest wizytówką tych sklepów i powtarzającymi się problemami ze świeżością mięsa.
Ale też nie jestem ortodoksem, czasem tam zajrzę w potrzebie i to jest szalone
Wydaje się, że cenowo też Biedronka chyba już nie bryluje, bo najtańszy jest bodaj Auchan. Zostaje tylko argument bliskości, ale czy faktycznie warto grać z nimi w tę cenową i jakościową ruletkę?
@slawek-borowy @GrindFaterAnona
Ludzie otwieraja wytlaczanki z jajkami z prostej przyczyny- czesto 1-2 sztuki sa rozbite. Zwlaszcza w tych mordowniach jak lidl czy biedronka.
A co do jakosci jajka( najlepsze sa z kury zielononozki, bo maja mniej cholesterolu, wiecej bialka, duzo mikro i makro skladnikow, sa najbardziej odporne na roznice temperatur oraz maja srednio mniej kcal) :
-Data przydatnosci: jajka spokojnie mozna uzywac po dacie przydatnosci na wytlaczance- jest prosty sposob na sprawdzenie: do szklanki wody wrzucamy jajko i jezeli idzie na dno- jest zdolne do spozycia, zbuki sie utrzymuja na powierzchni. Dobre mozna spokojnie zjesc i miesiac po dacie z tymi tanszymi bywa roznie
-Dobre jajka maja duze zoltka, ktore sie nie rozlatuja jak rozbijasz jajko czy tez duzo trudniej sie rozlatuje gdy oddzielasz zoltka od bialek. Ta struktura zoltka jest taka bardziej zwarta i zbita.
-Smak- ale to juz jest kwestia gustu, jednak generalnie czuc roznice.
To tyle, ale nie zmienia to faktu, ze wszelkie jajka w sklepach sa zdatne do spozycia i tez nie ma co wariowac.
Zaloguj się aby komentować
Dlaczego #pijzhejto nie krzyczy, że wóda jak za darmo w #lidl i #biedronka
Biedronka i Lidl wytoczyły sobie kolejną bitwę w wojnie cenowej. Tym razem chodzi o wódkę w cenie niższej niż 10 zł za półlitrową butelkę. Sprawdziłem, że jej faktyczna dostępność jest niewielka. Ale promocja i tak budzi ogromne kontrowersje
– W pół litrze wódki jest blisko 15 zł podatku akcyzowego – wylicza były szef PARPA. – Powinna zająć się tym Krajowa Administracja Skarbowa, ewentualnie Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, ponieważ to jest zdecydowanie sprzedaż poniżej kosztów ponoszonych przez producenta
Zaloguj się aby komentować
Poszedłem do #lidl bo ostatnio takie promocje przez tą wojnę z #biedronka że prawie darmo. Ser gouda 150g za 1,22 zł, ryż 1 kg za 79 groszy, mąka 1 kg za 79 groszy, jajka 10 sztuk M za 2,69 zł. Poleciałem po ryż - nie ma, ser - nie ma, mąka i jaja są ale w domu zapas. Poza tym z mąki mogą wyjść mole. Papieru 68 metrów nie ma już od 5 dni. Zrezygnowany kupiłem sobie krem czekoladowy i chleb. Przy nim zastanawiałem się wiać jeden czy dwa. Wziąłem dwa bo co będę chodził jak debil, trzy mi starczą do poniedziałku. Już w domu ścieram zdrapkę i.... EHH
Kupiłem też kostkę smalcu. Jak się kiedyś będą frytki robić to się doda i ciekawe jak będą smakować.
Dodam jeszcze, że kogoś pojebało w tym Lidlu. Tak grzali, że jak się przechodziło pod nawiewem z klimy to obuch ciepłego powietrza uderzał w gębę. Zgrzałem się jak szczur i gacie mokre a do tego pada deszcz.
#historielogina

nie nawidzę promocji :) ile razy leciałem na zakupy, a tam wszystko wymiecione bo promka była. C⁎⁎j mnie obchodzi, że było 5 gr tańsze, idę do sklepu bo potrzebuję i tyle, pamiętam jak kiedyś leciałem do biedry po pampersy dla syna i lipa, bo promocja była, dobrze, że inny sklep był niedaleko, ale nie zawsze tak jest.
Zakupy robię często raz w tygodniu, a potem wracam do domu bez części produktów bo nie było. Ehhh...
Zaloguj się aby komentować
xDD
Wojna Biedronka vs Lidl doprowadziła do tego, że obie sieci zrobiły promocje na najtańszą wódę za 10 zł.
Wylało się sporo krytyki i w reakcji na to biedronka obniżyła cenę do 9 zł xD
#biedronka #lidl #alkohol

@smierdakow Z tymi promkami to jest niezła lipa. Niby takie niskie ceny, ale tych produktów nie można kupić! Spróbujcie kupić kawę Nescafe 200 gramów za 7 złotych. Niby jest w ofercie, ale jej nie ma na półkach.
Przypominają mi się czasy PRL. Niby były niskie ceny, ale też puste półki i brak tych towarów.
Zaloguj się aby komentować
Biedronce widocznie oplaca sie wyrzucac wiecej towaru niz zatrudnic wiecej ludzi¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
Maja ponad 3000 sklepow zatrudnienie do kazdego sklepu dwoch osob nawet na minimalnej to w skali roku koszty ok. 350-400 milionow zlotych ekstra.
Widocznie maja taki udzial, ze wiecej klientow juz miec nie moga( wiekszych obrotow w sensie) , a nadmiarowo pewnie wyrzucaja towaru za np. 100-150 milionow.
Wiec nawet chałupnicza metoda mozna wyliczyc, ze oszczednosci ida w setki milionow.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#memy #heheszki #humorobrazkowy #cyberpunk2077 #biedronka #lidl #porannyobrazek

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#biedronka to odwaliła. Już nie tylko smsy, ale i połowa wydruku z kasy to flexowanie

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #biedronka vs #lidl #wzadnepozwysieniebedebawilbedziemysienapierdalac

Zaloguj się aby komentować
Biedronka doszła do wniosku, że różni ludzie zarabiają różnie dlatego każdy sam może sobie wybrać cenę
https://twitter.com/RafalMundry/status/1758059635574018376?s=19
#biedronka #heheszki

@smierdakow xD rozwaliles mnie xD nie wiem kto w tym sklepie kupuje xD ostatnio widzialam filmik na necie gdzie 2 spakowane w folie puszki makreli kosztowaly w biedrze 10 zl, ale jak sie wyciagnelo je z tej folii i skasowalo pojedyncze opakowania to kosztowaly juz tylko 2 zl xD sklep dla masochistow.
Zaloguj się aby komentować
Jestem pod wrażeniem ile zbędnego papieru można wysrać przy drukowaniu paragonu
#polska #biedronka #zakupy

Zaloguj się aby komentować
#lidl #hlejto
No, no.. ciekawe co na to #biedronka

Zaloguj się aby komentować
Wgrałem dziś aplikacje żabka i zapłaciłem 6zł mniej za piwa niż wczoraj. Trochę to po⁎⁎⁎⁎ne że trzeba mieć telefon, podać żabce swój nr, email i sie zgodzić na pierdoły w zamian za rabaty. Tak samo w Duzym benie pkt kupony taniej niż karta albo Biedronce że z aplikacją taniej niż na karte biedronka. Gdybym ogarnął to rok temu to bym sporo oszczędził. Co oni z tego mają? spam wysyłają? reklamy profilują? dają dane komuś innemu? nie czytałem nigdy tych długich apkowych regulaminów. Starzy ludzie pewnie tego nigdy nie wgrają i zawsze będą w plecy.
#oswiadczeniezdupy #zabka #biedronka #aplikacje #telefony

Darmowa platforma reklamowa, na promocji wydajesz więcej bo kupujesz więcej, np. Żeby oszczędzić musisz kupić 5 piw chociaż normalnie jedno albo 2 by ci wystarczyły te 3 np. Komuś postawisz itd, ogólnie iluzja jak kupujesz to co najtańsze to promocje są minimalne i promocje są zazwyczaj na coś co jest Ci nie bardzo potrzebne, jak jest czegoś za dużo to można łatwo się tego pozbyć, ale ogólnie uważam że to dobry etap personalizowanie usług służy konsumentowi
@Lucyfer profiluja i wysylaja spam
Zaloguj się aby komentować
Co jest xD po aktualizacji nie mogłem się zalogować bo trzeba było wyrazić więcej zgód i tego nie zrobiłem tylko usunąłem aplikację i wcześniej był spokój a teraz to. Chyba muszę zainstalować aplikację i usunąć konto #biedronka

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kocham zakupy w markecie
Kolejny typ człowieka który mnie wkurza zaliczony. Stoje sobie w kolejce do kasy, przede mna facet ze trzy rzeczy. Za nim facet kilka jakichś drobnych pierdół typu piwo, parowki itp. i oczywiscie wszystkie te przedmioty nie położy do kupy tylko rozłożone od początku do końca taśmy. Wuj tam z ze jeszcze ze dwie osoby by sie zmieściły wózek rozpakować ale książę cała taśmę zajał. Delikatnie zwracam uwagę: "moze da rade sie Pan troche posunąć, to inni tez zakupy wyłożą?"
Facet oczywiście od razu z wontami: " kolejka jest prosze na swoja kolej czekać "
No i już wiadomo ze nie ma sensu z dzbanem gadać bo więcej zadymy z tego niz to warte.
Albo jeszcze inne typy co zakupy złożą do kupy, ale metr odstępu od poprzedniego, przeciez nie daj boze kasjerka policzy całą tasme zakupów naraz. A separatory sa po to, zeby sobie na nie popatrzeć. Ostatnio facet samego siebie przeszedł i jak jednego kasjerka kasowala to on swoje rzeczy a miał ze dwie, na samym koncu kasy ułożył. I potem kobita jeeedzie tą taśmą i jedzie az zakupy do niej dotra. Nawet mi pomysł wpadł zeby sie przed niego wrypać z zakupami w to wolne miejsce ale pelny wózek mialem i juz nie chcialem chamowy robić.
#biedronka #janusz #zakupy
Zaloguj się aby komentować