Dostaliście już esa z biedry? Ciekawe czy będzie?
#biedronka #gownowpis
Dostaliście już esa z biedry? Ciekawe czy będzie?
#biedronka #gownowpis
@wyborny nie dostaliśmy a przynajmniej ja bo mam świra na punkcie zabezpieczeń i ochrony swoich danych osobowych wartych 2 zł. 3 klucze sprzętowe po 300 PLN każdy? A co, bierę! Karta "Moja Biedronka"? Tak, zarejestrowałem kartę SIM na menela za flaszkę, zarejestrowałem a potem wywaliłem kartę i używam samego numeru telefonu bez aplikacji w telefonie, jednym słowem jestem świr! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więcej mam takich historii...
Zaloguj się aby komentować
abstrahując od spamu biedronki w niedzielę, to jednak mam stamtąd za⁎⁎⁎⁎stą kurtkę HiMountain...i pare, elektronicznych bajerów. W związku, że pracuję na zmiany, aż tak nie rzuca mi się w oczy brak dostępu przez palety(może mam wyjebane, nie wiem). Standardowo bałagan występuję. Jednak w czym niby (oprócz porządku) lidl ustępuje biedzie? Jeden i ten sam syf... spleśniałe warzywa, owoce i tak dalej. Mięso - sprawdzam daty, w każdym sklepie...i w biedzie i w lidlu, można się o coś przyczepić. Nie rozumiem skąd spór. Oba sklepy siebie warte....
#gownowpis #lidl #biedronka
Zaloguj się aby komentować
W tej całej śmiesznej i żenującej akcji #biedronka porównując ceny zapomina o jednym, dosyć istotnym fakcie:
Do jakiego sklepu nie poszedłem, to zawsze był rozpierdol, palety na środku przejść, bałagan, syf kiła i mogiła. Co z tego, że może i mają niektóre produkty tańsze, skoro albo nie można ich znaleźć, albo do nich się dostać?
A do jakiego sklepu #lidl bym nie poszedł to rozkład jest taki sam i produkty intuicyjnie znajduję.
I dlatego do #biedronka już nie chodzę i nie pójdę, choćbyście robili nie wiem jak głupie akcje marketingowe.
Zaloguj się aby komentować
Byłem rano po pączki i kupiłem 24 sztuki w cenie 29 groszy za jeden. Później obniżyli cenę na 19 groszy i się trochę wkurzyłem. Minęło kolejne kilka godzin i znowu obniżyli na niby 14 groszy i polazłem. Kupiłem 48 sztuk.
Jak ktoś napisze, że tablica mendelejewa czy inny syf to leci na czarną listę.
Będąc w Lidlu dostałem SMS z biedronki.
#lidl #biedronka


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#biedronka chyba wjeżdża na kolejny etap desperacji xD Będą teraz pisać z każdym gównem?
#lidl

K⁎⁎wa, paczkowane mieso z marketow to sie nadaje dla zwierzatka( i to takiego srednio kochanego).
Polecam mieso kupowac w lokalnym miesnym, nawet sieciowym.
Ja osobiscie polecam mieso kupowac w gamie, wspolpracuja chyba z jbb.
A co do miesia "swojskiego" od rodziny czy tam znajomego rolnika- jezeli ktokolwiek uwaza, ze ten nie stosuje pestycydow czy innej wszelkiej "chemii" to jest w bledzie.
Zaloguj się aby komentować
Oni się chyba nie nauczą xD dziś znów wysyłają ten spam
#biedronka #lidl

Zaloguj się aby komentować
@smierdakow Myślałem że to tylko dodane jako mem bo czcionka nieco inna
https://www.biedronka.pl/pl/szczesliweparagony
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Zaloguj się aby komentować
Skład pączków z Biedronki sprzedawanych w cenie kilkudziesięciu groszy. Chemikiem nie jestem, ale w sumie nie widzę w tym niczego strasznego
#tlustyczwartek #biedronka


Zaloguj się aby komentować
No i musiała się zacząć lać krew w tej wojnie
#biedronka #lidl

Zaloguj się aby komentować
Chciałbym z tego miejsca ogłosić że w ramach protestu obywatelskiego przeciwko traktowaniu klienta jak idioty którego można nabierać, będę zrywał i wyrzucał na podłogę cenowki za wielosztuki zasłaniając cenę jednostkową w biedronce.
Polecam ten styl życia.
#biedronka #wandalizm #protest
A ja polecam bojkot sklepu i robienie zakupów gdzie indziej.
Jak ktoś zamiast przejść się kawałek dalej woli robić zakupy w Biedronce to jego strata i nie jest mi go żal, ale cóz część Polaków to poprostu lubi, pomimo że 100m dalej jest Kaufland a 500m dalej Lidl ludzie parkują samochodem pod biedronką i robią w niej zakupy.
Super inicjatywa. Im więcej ludzi wywalających karteczki z promocjami tym większe awantury przy kasach zgłaszane przez kierowników do centrali. Im więcej czasu kasjerzy poświęca na odkręcanie problemów z cenami tym większa strata dla sklepu (niektórzy zostawia wózki w kolejce i wyjdą). Większe starty =zlikwidowanie cenowek aby kasjerzy mogli robić swoją robotę. Cenowek elektronicznych nie wprowadza w ciągu 3 tygodni we wszystkich sklepach.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#pdk #lidl #biedronka #heheszki
Trochę z tym wjeżdżaniem polecieli.

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #hejto #lidl #biedronka #wykop


Zaloguj się aby komentować
#sklepy #ankieta #biedronka #lidl
Witam, z racji inby z biedronką i lidlem taka mała ankieta.
Szkoda, że tylko 5 miejsc na odpowiedzi jest ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Odnośnie ostatnich aferek z marketami i ich nachalnym marketingiem to przeszedłem się do Dino bo mam jedno blisko i po prostu sklep jak sklep w dobrym tego słowa znaczeniu. Dużo nie potrzebowałem to byłem chwilę jednak zauważyłem: klarowne cenówki i normalne ceny, czysto, spokojnie można przejść. Jedynie mają wielosztuki, które po prostu nabijają się przy kasie. #biedronka #przemyslenia
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna