Siema, chciałem tylko przypomnieć że w Niemczech nazistowska partia AfD jest na pierwszym miejscu w sondażu
#sondaz #polityka #niemcy #bekazprawakow #bekazniemcow #bekazpodludzi #szwab #szwaby

Siema, chciałem tylko przypomnieć że w Niemczech nazistowska partia AfD jest na pierwszym miejscu w sondażu
#sondaz #polityka #niemcy #bekazprawakow #bekazniemcow #bekazpodludzi #szwab #szwaby

Elena Roon, kandydatka z ramienia AfD w Norymberdze, rozesłała do członków grupy sympatyków partii na Facebooku zdjęcie Hitlera podpisane „Adolf, proszę wróć! Niemcy potrzebują Cię!” i „Tęsknimy od 1945”
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Alternatywa_dla_Niemiec
Za⁎⁎⁎⁎ście będzie jak dojdą do władzy xD
Zaloguj się aby komentować

Ledwo co mobik w trumnie, a "Nastija" już baluje w "Banderlandzie"! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rosja #r0sja #r0sjanka #ukraina #logikarozowychpaskow #rozowepaski #hajs #pieniadze #wojna #bekazpodludzi #bekazrosjan #wiadomosciswiat #bekazpodludzi
Czy są jakieś granice czytelniczej głupoty?
#ksiazki #czytajzhejto #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Przecież nie będe w pasach jedziła jak jakiś frajer....
#heheszki #motoryzacja #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
i tak sie zyje z histerykami
#bekazlewactwa #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować

A później dziwić się, że przestępczość w pewnych miastach USA szaleje.
Właściciel złapał złodzieja (po raz trzeci), który nie tylko go okradał ale i groził bronią. Złodziej został złapany i pobity. Policja prowadzi śledztwo w sprawie pobicia.
usa #kryminalne #cotusieodpierdala...
Wiem, że piszę to po raz setny, ale naprawdę... za każdym razem, kiedy wydaje się, że kacapy nie mogą się bardziej ośmieszyć, oni biorą, i pokazują że jednak mogą.
Zobaczcie na ten filmik.
POTĘŻNY minister obrony Federacji Rosyjskiej robi inspekcję zdobycznego Szwedzkiego wozu bojowego CV-90.
Bo wiecie, dla ruskich zniszczenie bądź zdobycie* zachodniego sprzętu to święto lasu które trzeba otrąbić we wszystkich mediach i powód do fapowania dla wszystkich onuc.
Przypomina mi to trochę sytuacje z Syrii, Afghanistanu czy innego Iraku, gdzie każdorazowe zniszczenie Abramsa czy Leoparda było powodem do świętowania, podczas gdy rozwalanie ruskiego złomu setkami na nikim nie robi wrażenia.
Co za żałosna ustawka.
Zobaczcie jak ogląda amunicję do armaty udając że coś się zna na wojsku. "Tak, rzeczywiście, to jest nabój do armaty, bardzo nabojowy".
Jak dokładnie ogląda puszkę z jedzeniem. Co on se pomyślał? "O k⁎⁎wa, nie przeterminowana jak te co dajemy naszym sałdatom." ?
Ale najbardziej rozwala to stukanie BWPa patykiem.
Od dawna po świecie latają memy z kacapem walącym patykiem zachodni sprzęt, jak dzika małpa która zobaczyła coś czego nie rozumie i co ją przeraża.
A teraz oni zrobili tego mema na żywo.
Super propaganda k⁎⁎wo.
Miłej niedzieli, niech się kacap ocieli.
*Warto na koniec przypomnieć, że po raz kolejny zniszczony został zachodni sprzęt, ale załoga, w przeciwieństwie do załóg sprzętu ruskiego, przeżyła.
#bekazpodludzi #rosja #rosjatostanumyslu #wojna #heheszki


Zaloguj się aby komentować
#polityka #bekazpisu #bekazpodludzi
Emeryci to najbardziej egoistyczna grupa wyborcow, bo najwazniejsze zeby im bylo lepiej i zeby im dali. H⁎j tam z przyszloscia kraju, mozliwosciami rozwoju lub tez stagnacji... mnie dali to jest dobrze wszystkim.
Gorny limit wieku dla praw wyborczych, albo demencja starcza bedzie dyktowac ton i kreowac przyszlosc na ktorej im nie zalezy.
Niby wiedziałem, żeś prosty, ale i tak mnie tu zaskoczyłeś
Jest tylko jedna grupa wyborców, która ma takie egoistyczne i równocześnie strachliwe podejście - to kuce. Pewnie stąd ci się wzięło takie "myślenie", jakie tu ujawniłeś. Projekcja to się nazywa
Preferencje wyborcze nie korelują z wiekiem. Korelują z rozumem (nie chce mi się wymieniać składników tego pojęcia). Stąd debile głosują na pis i pis_dla_młodych - Konfę.
Zaloguj się aby komentować
SScholz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekazniemcow #bekazpodludzi #heheszki #heheszkipolityczne #niemcy #memy #memypolityczne #scholz #czwartarzesza #polityka

@Loczek18 Niestety, ale to nieprawda. Podobne nazwisko, ale to nie dziadek obecnego kanclerza. Ruska propaganda zrobiła z niego dziadka obecnego Scholza. Trollownia Pirgożyna: https://de.m.wikipedia.org/wiki/Fritz_von_Scholz
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #heheszkipolityczne #bekazpisu #jebacpis #kowalski #baczkiewicz #bekazpodludzi #bekazprawakow #powstaniewarszawskie

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jak ja nie cierpię takiej patologii. Karyna ma pretensje do policji I całego świata, że misio dostał 6 lat. Oczywiście to, że odjebał coś grubego, pewnie jakiś napad albo włamanie na dużą sumę pieniędzy nie ma znaczenia. Sebastian jakoś na życie zarobić musi, kto by tam pracował, prawda?
I te teksty razem stać nas na wszystko. Czyli na BMW E46 z niemieckiego złomowiska, mieszkanie socjalne od państwa i dochód 800+ z purchlaków? xd. Seba jest już we wlasciwym miejscu. Szkoda, że Karyna nadal może się rozmnażać na wolności.
#gownowpis #patologia #karyna #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Aktualnie życie w dużym mieście nie ma najmniejszego sensu, jeśli ktoś chce zbudować rodzinę i żyć na godnym poziomie. Duże miasto to pierwszy przystanek w kierunku rewolucji, która będzie opierać się na życiu na abonament. Wynajem, współdzielenie, model rodziny 2+1 ("mama, tata, pies").
Zmiany widać gołym okiem. Nadchodzi zakaz wjazdu do miast dla starych aut spalinowych, być może wejdzie w życie zakaz produkcji aut spalinowych, elektryki (oczywiście dla klasy wyższej), do tego Fit for 55 i wiele innych.
Wiecie ile kosztuje 85 metrowe mieszkanie w Gdyni w innej lokalizacji, niż dojazd godzinę do pracy w korkach? Ponad milion złotych. Z miejscem parkingowym to z 1,2 miliona
Mieszkanie na własność, samochód i dzieci to coś, co miało zapewne wiele z waszych rodziców, ale dla was, a na pewno dla młodszych pokoleń, będzie to za chwilę czymś nieosiągalnym.
Każdy żyje tak jak chce, ale NIECH KAŻDY ZADA SOBIE TO PYTANIE. Czy za dzieciaka marzyliście o tym, by mieszkać w zakorkowanych miastach, nie posiadać żadnej własności, żyć na abonament, pracować jako pionek w korpo, spędzać 3/4 czasu wolnego korzystając z co raz to nowych aplikacji, wypłukać się z uczuć i nie być zdolnym do zbudowania stałej relacji z partnerem? Pokolenie Z jest totalnie bezwartościowe i za sens życia uznaje konsumpcję.
A mi konsumpcja nie jest potrzebna, potrzebne jest mi życie, nie złota klatka. Wolałbym być takim Jankiem za średnią krajową z 10 letnim autem i kochającą rodziną, niż być niewolnikiem globalnych trendów.
Przyjechałem do dużego miasta, w którym wcześniej studiowałem, ale zadaje sobie pytanie - w sumie po co? Chyba tylko przepracować swoje, nałapać kontaktów i skilla i uciekać na zdalną. Jestem mega ciekaw jak przy dzisiejszej sytuacji gospodarczej i tej na rynku nieruchomości, ludzie będą chcieli tutaj sobie układać życie. A nie każdy będzie w stanie zarabiać +10k miesięcznie, bo wystarczy spojrzeć, ile ludzi w Polsce ma takie zarobki.
#pracbaza #nieruchomosci #inflacja #pieskiezycie #korposwiat #takaprawda #bekazpodludzi #gownowpis
Ludzie żyją w dużym mieście nie dlatego że lubią małe mieszkania i długi czas dojazdu do pracy tylko ze względu na pracę.
Dostrzegalne zmiany nie wynikają według mnie z globalnego planu na zniszczenie nam życia tylko są to naturalne zmiany wynikające z:
-duzego zagęszczenia ludzi i rozrostu największych miast. Siła rzeczy trzeba blokować ruch samochody bo 2 miliony ludzi z aglomeracji Warszawskiej nie może dojeżdżać do pracy samochodem. Ale nie powiemy tego ludziom wprost więc znajdźmy argument o truciu wywołany przez stare samochody, dla elektryków pojawi się bariera cenowa - samochodów będzie mniej i efekt osiągnięty
-zbyt małego opodatkowania najmu nieruchomości względem innych inwestycji, słabej kultury inwestorskiej, centralizacji - rozwija się tylko kilka największych miejsc w Polsce. Brak jakiegokolwiek protekcjonizmu na rynku nieruchomości itp.
Mała podaż duży popyt powoduje rozrost miast i dłuższy czas dojazdu.
-elektryki i zmiana zrodeł energii - jest logiczna decyzja dla krajów które nie śpią na ropie.
- rozwój subskrypcji, współdzielenia, najmu - wynika z tego że koszty posiadania i nabycia pewnych rzeczy są niewspołmierne do potrzeb. Jeżeli mieszkasz w dużym mieście to carsharing/uber może być bardziej opłacalny niż własny samochód którym nie dojedziesz do pracy bo nie będziesz miał gdzie zaparkować a sklep masz pod nosem.
To wszystko są logiczne decyzję, ale to czy ktoś kieruje się logiką czy checią udupienia plebsu nie zmienia rezultatu tych zmian.
Jasne, jeżeli jesteś specjalistą IT który dyktuje warunki to możesz pracowac w pełni zdalnie z miejsca którego chcesz i mieć ciastko i zjeść ciastko. Ale większość ludzi musi wybierać pomiędzy normalna praca która jest w dużych miastach a niskimi cenami nieruchomości/przestrzenią.
O ile nie będzie nakazu pracy zdalnej to nic się nie zmieni, największe miasta i ich okolice będą się rozszerzać a reszta będzie wymierać zarówno społecznie jak i gospodarczo. Dzietność upadnie, pary zamiast segmentów w sypialniach największych miast będą kupować małe dwa pokoje, w tej samej sypialni która zamiast segmentów będzie mieć osiedla bloków.
Wołałbys być Jankiem że średnia krajową.... Tylko że w powiatowym ta średnia to kosmicznaflota.jpg znaleźć pracę na normalnym stanowisku za normalne pieniadze jest trudno, a jak już znajdziesz to się jej kurczowo trzymasz bo nie ma konkurencji. Pracownik IT w powiatowym może zarabiać minimalna+ kilkaset i nie będzie miał zdolności kredytowej na jakąś tania kawalerkę mimo że będzie ona kosztować 2x mniej niż w wojewódzkim. Może mieszkać że starymi i spędzić młodosc na odkładaniu hajsu na mieszkanie, może wynajmować i nie móc nic odłożyć ale może też wyjechać.
Gdy wyjedzie do wojewódzkiego to wynajmując pokój będzie mieć szansę na kredyt - zdolność i odłozenie na wkład.
Także błednie zakładasz że jest jakiś dobry wybór dla przecietnego człowieka, są same złe i ludzie wybierają mniejsze zło czyli duże miasta.
@Lopez_
Nie rób tego, marnujesz potencjał!: A mi konsumpcja nie jest potrzebna, potrzebne jest mi życie, nie złota klatka. Wolałbym być takim Jankiem za średnią krajową z 10 letnim autem i kochającą rodziną, niż być niewolnikiem globalnych trendów.
Poniżej to lepszy plan:
Chyba tylko przepracować swoje, nałapać kontaktów i skilla i uciekać na zdalną. Jestem mega ciekaw jak przy dzisiejszej sytuacji gospodarczej i tej na rynku nieruchomości, ludzie będą chcieli tutaj sobie układać życie. A nie każdy będzie w stanie zarabiać +10k miesięcznie, bo wystarczy spojrzeć, ile ludzi w Polsce ma takie zarobki.
Jakbym wiedział to co wiem teraz, w życiu nie pracowałbym w Polsce, ale wiesz, każdy musi swoje błędy popełnić, sam nie wiem czy potrafiłbym pracować w obcym środowisku na początku. A jestem tu gdzie jestem z powodu wszystkich nawet błędnych decyzji podjętych w przeszłości. I nie jest źle
K⁎⁎wa, sam się nad tym zastanawiam. Problem w tym, że w Krk mam najwięcej znajomych obecnie i jakbym chciał pracę hybrydową, dobrze by było mieć dojazd w skończonym czasie.
Żyje w małym miasteczku i ludzie mają tutaj super domki, takie coś w wielkim mieście to obecnie już koszty milionów, masakra, a zwykłe mieszkanie w bloku dawno przekroczyło pół bańki.
Zaloguj się aby komentować
Gdyby ktoś nie śledził polityki w Polsce, to odniósłby wrażenie, że to Konfederacja rządziła ostatnie lata i jest odpowiedzialna za całe zło dookoła.
Zauważcie, że ABSOLUTNIE NIGDZIE ludzie nie przekonują do głosowania na PO ze względu na ich postulaty, tylko straszą inną partią, wyśmiewają inną partię i uprawiają taką narrację, by zniechęcić kogoś do głosowania na innych, aniżeli zachęcić na swoich. Bo po prostu nie mają żadnych argumentów. Ale to działa.
Widzę wpisy typu "Kiedyś popierałem KNP. Przepraszam". Wtf, za co? XD Partia marginalna, która nigdy nie miała prawa głosu. Z Konfederacją do tej pory było podobnie. Teraz jak rośnie im poparcie i stanowią zagrożenie dla duopolu, to jest sraczka, bo kradną elektorat.
Obecnie cała dyskusja w Internecie skupia się wokół Konfederacji, a to tylko 3 partia bez szans na władzę. Co ciekawsze - ich liderzy mogą mówić 1000 razy tygodniowo, że nie wejdą w koalicję, a narracja z kont płatnych trolli i tak będzie taka, że wejdą i trzeba straszyć. Rozsądny człowiek powie "nie zagłosuję na nich, ale zobaczymy czy dotrzymają słowa". Troll będzie drązył, a potem jak wyjdzie inaczej, to usunie konto i założy nowe.
Pomijając już sympatie i antypatie, bo to tylko partia polityczna, żaden wielki ruch ideowy - Zauważcie, że NIE DA SIĘ ZNALEŹĆ żadnej linii, w której ktoś zachęca do głosowania na PO kierując się ich programem. On jest po prostu beznadziejny - stos obietnic socjalnych, niemożliwych do spełnienia.
Co więcej - wyciągnięto z szafy Petru i zaczęto wskrzeszać Nowoczesną, by stanowiła przeciwwagę dla Konfederacji. Pech jest taki, że Nowoczesna ora się sama, głosując za wszystkimi socjalnymi podwyżkami na rozkaz swoich szefów z PO, więc ich program idzie o kant d⁎⁎y potłuc. Konfederacja może jest mniej lub bardziej populistyczna, ale do tej pory w sejmie głosuje zgodnie z tym, co głoszą do swojego elektoratu.
Wiecie co jest najbardziej toksyczne? 18 lat rządów Kaczyńskiego i Tuska, w którym po prostu wylewa się masa toksyn, hejtu, żółci i nie chodzi o to, by przekonać do swoich racji, a o to, żeby obrzydzić przeciwnika. Jedni i drudzy mają gówno do zaproponowania w nadchodzących wyborach, zero pomysłu, ale idioci i tak będą głosować na nich, zamiast szukać innego rozwiązania. Niska frekwencja, bojkot, głosy na partie z marginalnym poparciem, wszystko jest lepsze, niż beznamyślne przedłużanie tego politycznego duopolu.
#polityka #hejto #polska #wiadomoscipolska #gownowpis #takaprawda #bekazpodludzi #bekazlewactwa #konfederacja
Zaloguj się aby komentować

'Oświadczamy, że Muzeum Powstania Warszawskiego nie zapraszało Roberta Bąkiewicza do Muzeum. Jesteśmy zaskoczeni i zbulwersowani jego obecnością 1 sierpnia w naszej instytucji i nagłośnieniem przez niego tego faktu' - brzmi oficjalne oświadczenie placówki. Refleksja przyszła kilka godzin po tym,...
CHYBA ICH POJEBAŁO! W niemieckim ARD mówią że dzisiaj w Warszawie na 79 rocznicę powstania Warszawskiego, Polacy organizują "Nacjonalistyczne Wiece"! Niech uważają bo jak AfD wyprowadzi Niemy z NATO to ich rozkurwimy!
#bekazpodludzi #propaganda #bekazniemcow #niemcy #szwaby #powstaniewarszawskie #wkurw #historia #media #drugawojnaswiatowa

Zaloguj się aby komentować
#powstaniewarszawskie #pamientamy #bekazprawakow #heheszki #heheszkiwojenne #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować