Pewnien narcyz dodał mnie na czarną bo skrytykowałem jego sylwetkę XD
#hejtokoksy #silownia #bekazpodludzi

Pewnien narcyz dodał mnie na czarną bo skrytykowałem jego sylwetkę XD
#hejtokoksy #silownia #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Gryzie?
#heheszki #bekazpodludzi #smiesznypiesek

@KasiaJ https://www.youtube.com/watch?v=MA4UhxfTwVk
No i teraz co? to jest OK czy nie OK?
Nikomu nie wadzi ale czy to jest zdrowa psychicznie osoba?
Zaloguj się aby komentować
Jedną z najważniejszych wskazówek jak rozpoznać kretyna jest to, że noszą oni smartwatche.
Zegarki smart to gówno. Niczego nie jesteś w stanie zrobić na nim szybciej niż poprzez wyjęcie telefonu z kieszeni i użycia go we właściwy sposób.
Za każdym razem jak widzę takiego typa dłubiącego w tym gównie to sobie myśle „jakim k*rwa materialistycznym, kapitalistycznym przygłupem jesteś, że jak Apple wypuściło swój zegarek pomyślałeś-potrzebuję go. I teraz scrollujesz na nim, udając, że jest dla ciebie łatwiej przeczytać maila na tym zegarku niż wyjąć telefon z kieszeni”
Wyjęcie telefonu z kieszeni to dosłownie pól sekundy. Odpalaj timer. *Siedzę sobie, potrzebuję coś zrobić na telefonie, więc wyjmuje telefon*->1,839 sekundy. Czy naprawdę jest w jakikolwiek sposób szybciej dłubiąc w tym małym ekraniku? „Kto do mnie dzwoni?” Patrzę na zegarek->”O Kasia!” I teraz wyjmuję mój telefon z kieszeni. Co za bzdura, kompletnie bezużyteczne
Powiesz no tak, ale zegarek śledzi moje tętno. Nie znałeś swojego tętna przez większość swojego życia. Nie wiedziałeś też ile kroków zrobiłeś w ciągu dnia. Teraz jest to na twoim zegarku i udajesz, ze są to istotne informacje? To nie są istotne informacje. Jedyne co próbujesz robić to usprawiedliwiać swój gówniany styl życia-„Oooo zrobiłem dzisiaj 5 tysięcy kroków” I kogo to obchodzi? Nadal jesteś spasionym przygłupem. Te kroki nie są realnym substytutem ćwiczeń. Zegarek mówiący ci ile w ciągu dnia miałeś gównianych aktywności nie zastąpi prawdziwego treningu.
Natomiast cały czas słyszę te ich gówniane wymówki odnośnie zegarka. Nastepnym razem jak spotkasz kogos ze smartwatchem zapytaj go-Czemu go masz? „Ooo jest całkiem wygodny, ponieważ…” Posłuchaj ich gównianych wymówek. Tych kłamstw. Zwyczajne debile.
Nie ufaj ludziom z tymi zegarkami, bo są kur*wsko głupi
#technologia #takaprawda #zegarki #smartwatche #smartfony #kontrolanadgarstkow #applewatch #bekazpodludzi
//
Przeklejam z wykopu, bo dobre
https://wykop.pl/wpis/72208991/jedna-z-najwazniejszych-wskazowek-jak-rozpoznac-kr

Jedną z najważniejszych wskazówek jak rozpoznać kretyna jest to, że noszą oni smartwatche.
Zegarki smart to gówno. Niczego nie jesteś w stanie zrobić na nim szybciej niż poprzez wyjęcie telefonu z kieszeni i użycia go we właściwy sposób
I jeszcze dalej sranie o tętno i liczbę kroków i wiem, że mam odczynienia z ignorantem. Spoko, bądź sobie nim, ale nie wyzywaj innych od kretynów, bo sam na niego wychodzisz. Też kiedyś nie kumałem smartwatchy (zwłaszcza jak ktoś na głos do tych zegarków gadał, zamiast wziąć telefon, jak człowiek i nie robić wiochy), ale… smartwatche i przede wszystkim te od Apple mają bardzo istotne funkcje, które mogą uratować życie, jak wykrycie zawału, czy wypadku samochodowego i powiadomienie służb. Przez szczególnie to pierwsze, sam mam zamiar to kiedyś kupić rodzicom.
Poza tym funkcje takie, co wymieniłeś są dobre dla sportowców, ty jako kanapowiec ich nie potrzebujesz, ale nawet dla takiego kogoś, funkcja powiązana z higieną snu, może okazać się pomocna.
BTW. Aplikacja hejto na iOS, to gówno i to jeszcze większe, niż zrobił Wykop.
Zaloguj się aby komentować
Majster Błaszczak swoje, podtrzymuje parafilię na punkcie cyfr. Wizja która moczy mu majty i stawia masz, to 300,000 żołnierzy. By spełnić swoje niezdrowe fantazje, jest gotów na wszystko: łącznie z przyjmowaniem każdego ułoma.
WCRy są bombardowane "kandydatami" do służby: dwudziestokilku letnim juleczkami o masie czterdziestu kilogramów żywego hip-hopu, a które zapadają się pod ciężarem sprzętu; Grażynkami po czterdziestce którym nie wyszło w życiu, ale "od małego marzyły o wstąpieniu do wojska" (swoją drogą, to ostatnio wysyp takich marzycielek ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciekawe co im stało na przeszkodzie, by te marzenie zrealizować mając lat dwadzieścia) i inne stwory.
I to właśnie o takich juleczkach będzie, o przedstawicielkach Pokolenia Z. Jako przedstawiciel tych roszczeniowych Milenialsów mam jak najgorsze zdanie o Z: parcie na szkło jakie mają jest kosmiczne. Eksihibcjonizm internetowy połączony z brakiem instynktu samozachowawczego, w połączniu z napuchniętym ego i pogardą do podstawowych zasad. Dzieciaki z pokolenia Z są gotowi usiąść na szklanej butli i opierdolić własną matkę na patogalę MMA, byle mieć pięć minut sławy.
Co się stanie, jeśli wpuścisz taką GenZ do wojska? Formacji umundurowanie, zhierarchizowanej i uzbrojonej, stojącej na regulaminach, prawie oraz absurdach? Myślisz, że uszanują to wszystko? Takiego wała.
Grzmienie na apelach, odprawach, oficjalne zakazy i przykazy z Warszawy są niczym w porównaniu z parciem na butle GenZ. Przykład? https://video.xx.fbcdn.net/v/t42.1790-2/362814837_1781424832318313_8723085068706404784_n.mp4?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=985c63&efg=eyJybHIiOjQwMywicmxhIjo5NzEsInZlbmNvZGVfdGFnIjoic3ZlX3NkIn0%3D&_nc_ohc=A8OpiuduGIUAX-IwNhr&_nc_oc=AQnxF3RFDKPHmFEdgsgEM09PkfOBQ30r_jy3cN7N5BA-_9-4jOdRhNzYjM_m3O-ZDeNkYLQbbTpex_o36-2FyIq9&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AfC-lycTxW7NxU9Jcm-4EXr23FzcVSe2Pqa1Gd0khnNxkw&oe=64C88C7B
Juleczka ma w piździe to, że istnieje zakaz robienia zdjęć czy nagrywania będąc w mundurze. Szczególnie z bronią, z wszelkich poligonów czy ćwiczeń, przy pracy ze sprzętem. I to nie jest tak, że jest nieświadoma. Wbijano jej to do głowy na samym początku. Jak nie porucznik, to kapral. Julcia ma to jednak gdzieś.
Takich kwiatków jest wiele, a dzięki uprzejmości peja Bechatka, możemy obserwować asów z Dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej - asów Błaszczaka, elity intelektualnej i nowej nadziei.
Tutaj mamy Karynkę, która wzięła udział w nowoczesnym show polegającym na rozebraniu się do waleta i ocenie innych podobnych jej uczestników. I byłoby spoko, gdyby nie fakt, że Karynka.. służy xD
Jeśli zakładasz mundur, to pewne zachowanie godzą w powagę munduru. Są rzeczy, których się nie robi. Mundur i służba to jednak zobowiązanie. Była taka jedna Karyna, która brała udział w Love Island chyba - bez poinformowania DWOT xDD Prężenie się i ocieranie dupskiem przed karkami, dwuznaczne gesty. No wprost przykład żołnierskiego zachowania. I DWOT podziękowało jej za służbę, choć Kari mówiła inaczej.
Takich kwiatków jest mnóstwo. Takich ludzi przyjmuje się do wojska, bo Błaszczak ma wizję.
Psychologowie w WCR byli ostatnią linią obrony przed co poważniejszymi czosnkami, którzy mieli poważne zaburzenia. To co zrobił majster? Pcha psychologów w mundur, bo jako oficerowie nie mogą odmówić. Padnie rozkaz by przyjąć takich ludzi z zaburzeniami, to trzeba wykonać. Jako cywile mają pewną swobodę i mogą odrzucić. Wiadome, pułkownik Excel nie lubi, gdy tabelka nie świeci się na zielono i cmoka, gdy jest za dużo negatywnych opinii psychologicznych.
Z takim narybkiem przyjdzie mi walczyć ramię w ramię w przyszłej wojnie. Już pominę to, że mają wartość bojową wręcz ujemną, ale są zagrożeniem dla siebie i innych. Nie powierzyłbym im zbierania chrustu na głębokich tyłach wojsk własnych, a co dopiero poważne zadania.
"No ale jak jest przyzwolenie, to się ch⁎⁎⁎ia dzieje" cytując klasyka.
j⁎⁎ać MON
#wojsko #wojskopolskie #jebacmon #jebacpis #bekazpodludzi #prawdziwejulki #gorzkiezale #polska
@Mikry_Mike problem jest taki że do woja zawsze szły ułomy lub idealiści, też bym chciał by mundur nosiły osoby godne ale to tak nie działa.
Jak ktoś ma łep na karku to ogarnie sobie dobrą pracę bez siedzenia na jednostce czy poligonie, zresztą o czym mówimy jak zarobki na dzień dobry to koło 4/5 k.
Niewiele patrząc na to że nawet jak z tego wojska odejdzie się po paru latach to w przypadku konfliktu z marszu jesteś mobilizowany bo masz przecież przeszkolenie itp.
Pi⁎⁎⁎⁎le, taki biznes 😁
Zaloguj się aby komentować
@KasiaJ Ciekawostka: Rozmawiałem niedawno z dyrektorką prywatnego domu opieki, i mi powiedziała jak podczas covida gmina podrzuciła im bezdomnych dziadków których musieli przyjąć bo mieli kontrakt z NFZ na cześć miejsc. Niestety bwzdomni okazali się mieć covida. Ponieważ ośrodek to głównie taki dom starców którymi rodzina nie daje rady się opiekować, w krótkim czasie covid zabił im 30% "klientów".
Ośrodek na 130 łóżek.
Zaloguj się aby komentować
Ten kraj nie jest normalny...
#heheszki #polska #bekazpodludzi #starbucks

"Na inaugurację przygotowano szereg atrakcji - przez cały trwają warsztaty kawowe Coffeeshow. Ponadto na pierwszych 500 klientów czekają kubki wielokrotnego użytku sygnowane logotypem Starbucks. "
No i wiadomo czemu są tłumy, kubki wielokrotnego użytku, wow, nie jednorazowego, wolałbym chyba zostać w pracy godzinę dłużej i na taki zarobić niż nie wyspać się z rana czekać w kolejce i jeszcze przepłacać za kawę ale to ja xd
Zaloguj się aby komentować
Zawsze ceniłem w ludziach wytrwałość. Skacownaa patola, której za każdym razem system wywala BIG i zadłużenie, łazi po galerii od telekomu do telekomu licząc na to, że w którejś sieci uda się wziąć telefon na raty i opchnąć go w Lombardzie, żeby było za co balować. Szacun za niepoddawanie się i dążenie do celu XD
#gownowpis #bekazpodludzi #patologia #patologiazmiasta #patologiazewsi
Zaloguj się aby komentować

51-latek podczas odprawy biletowo-bagażowej na lotnisku w Radomiu zażartował, że ma w walizce dwa granaty. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 500 zł, a kapitan nie zezwolił mu na wejście na pokład samolotu.
#heheszki #bekazpodludzi #wiadomoscipolska #podroze
O bogowie, walka!
#bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi #polityka #polska

Zaloguj się aby komentować
Reżym i pijane polaczki się na niego uwzięły
#heheszki #stuhr #cotusieodpierdala #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
https://www.facebook.com/raficomedian/reels/
#bekazpodludzi #influenserzy #logikarozowychpaskow #internet #standup #heheszki
Jakaś baba z TikToka zainscenizowała fragment z występu Rafi Bastosa. Ma duuużo więcej wyświetleń niż oryginał.
Zaloguj się aby komentować
dyrektorkom, kochankom (sadze ze calkiem niezla)
https://twitter.com/Lemingopedia/status/1684166365257539585?s=20
#bekazlewactwa #bekazpodludzi #4konserwy
Zaloguj się aby komentować
Jak wyglądałby śmieć ludzki?
przeciez ten chlejus powinien byc persona non grata ale w tym chorym panstwie powywracano do gory nogami kto jest autorytetem a kto zwyklym przestepca
#bekazpodludzi #bekazlewactwa #filmy
Zaloguj się aby komentować
Upadek trolla z hejto w czterech krokach:
1- troll zarzuca clickbajtowy nagłówek artykułu, bo w "artykule mowa o czymś innym"
2-troll zostaje uświadomiony, że mowa o podcaście, a nie artykule
3-troll twierdzi, że nie ma czasu czytać wszystkiego (XDDDDD), ale teraz dokładnie przeanalizował podcast i w podcaście też nie ma o tym mowy
4-troll zostaje uświadomiony, że w 7 minut przeanalizował 33 minutowy materiał
Ja wiem, że takich przypadków są dziesiatki, ale ten jest wyjątkowo zabawy, a pozatym ten konkretny użytkownik robi to notorycznie.
źródło:
https://www.hejto.pl/wpis/nie-chcesz-jesc-robali-pewnie-jestes-rasista-thinking-face-heheszki-gotowanie?commentId=107b7a5b-dead-4f47-aa28-effa881bb95e
#heheszki #hejto #szur #foliarz #troll #bekazpodludzi #internet

Zaloguj się aby komentować
Ale mnie wkurwia to nakręcanie hejtu na psychoterapię. Przegrywy i różnej maści spierdoksy sieją propagandę w Internecie, że psychoterapia nic nie daje, a cały mechanizm ma służyć tylko temu, żeby Julki zarabiały kasę za nic XD Co za stek bzdur.
Przede wszystkim psychoterapia to nie jest czarodziejska różdżka i nikt za Ciebie nic nie zrobi. Pomoże ci za to walczyć ze swoimi problemami i pokaże jak. Większość z tych toxiców nawet nie próbuje, albo próbuje tydzień, dwa, miesiąc i zniechęca się, twierdząc że to ściema.
Na efekty psychoterapii trzeba czekać sporo, zmiana nie jest zauważalna z dnia na dzień, ale jej efekty potrafią być nawet długofalowe. Jako 27 letni chłop, który uczęszczał na takową 2,5 roku z powodu nerwicy lękowej za nastolatka (cholernie mi było ciężko, ale przezwyciężyłem wszystko), powiem wam, że podejście, nastawienie i niektóre rzeczy zostały mi z niej do teraz i staram się pamiętać o tym, kiedy dotykają mnie problemy, nawet duże, ale charakterystyczne dla przeciętnego zjadacza chleba w tym kraju, a nie zaburzeń.
Właściwie, to im starszy jestem, tym żyje mi się z samym sobą lżej. Jak coś robię, nie odkładam, nie zatrzymuję się, widzę efekty, gdzieś dążę, mam dużą pewność siebie. Oczywiście gro rzeczy na to wpłynęło, ale wydaje mi się, że z wiekiem jest co raz lepiej. A lepiej jest dlatego, że kiedyś musiałem dźwignąć się z dna. Nawet jak już czułem się dobrze, byłem zdrowy, musiałem robić małe kroki, żeby przezwyciężać jakieś swoje lęki i niechęci. Każde zaburzenie ma swoje podłoże.
#psychoterapia #psychologia #takaprawda #przegryw #bekazpodludzi #gownowpis #pieskiezycie
@Lopez_ ogólnie terapia może pomóc ale są takie jednostki gdzie nic nie pomoże. To też zależy na jakiego lekarza trafisz. Nie da się wszystkim pomóc po prostu. Świat nie jest sprawiedliwy i niektórzy ludzie są po prostu uszkodzeni lub mają w życiu gorzej. Jak ktoś pochodzi z patologicznej rodziny jest biedny niski, brzydki nie ma żadnych talentów nie dziedziczy żadnego majątku to w jaki sposób ma takiej osobie pomóc terapia? Poprawi to jego stan bycia? Zacznie wiecej zarabiać? Dostanie mieszkanie? Nie. To co najwyżej pudrowanie syfa i próba zaakceptowania chujowego stanu rzeczy. Dużo przegryw nie mają jakichś problemów ze sobą co najwyżej jakieś delikatne objawy ze spektrum autyzmu. Mają po prostu mega ch⁎⁎⁎we życie w porównaniu do reszty społeczeństwa w jakiś sposób od reszty społeczeństwa odstają i przez to nie są w pełni przez społeczeństwo akceptowani tutaj żadna terapia nie pomoże.
Zaloguj się aby komentować
W zeszlym tygodniu dzwonili do mnie z przychodni okulistycznej "czy chce pan zmienić termin wizyty na wcześniejszy? To zapraszamy 27 lipca we WTOREK na 19.15"
No to wziąłem dzis wolne (bo 2 zmiana) w #pracbaza . Bolta zaplanowalem bo zakropia oczy i sam nie moge jechac.
I tak sobie siedze w domu i mysle, zaraz zaraz, dzis na wniosku urlopowym pisalem date 25 lipca.
Powiedziała wtorek! 27.07!
No ale po co sprawdzić, ze 27 to czwartek. I wolny dzien w pizdu. No debil jestem.
A to ide na piwo. Chujmiwoko.
#chwalesie #bekazpodludzi #gownowpis #oswiadczenie
Zaloguj się aby komentować
Tak w kraju z guwna wyglądają zakupy za 50 żetonów xD
#heheszki #polityka #bekazpisu #bekazpodludzi #bekazpolakow


Zaloguj się aby komentować
pamietacie jeszcze te czasy gdy dorosle osoby, ktore wierzyly w fikcyjne postaci, wyimaginowane w swoich glowach wysylalo sie do psychiatry, wmawialo sie im ze maja schizofrenie i probowano je leczyc lekami?
otoz to byly zamierzchle dzieje - ciemnogrod
dzisiaj jak dorosla osoba wymysli sobie w glowie postac i sie w niej zakocha to taka osoba jest "fikcjoeksulana". i to jest calkowicie normalne. i to ty jestes plaskoziemca, szurem, nazista, jezeli mowisz ze to nie jest normalne zachowanie.
#ciekawostki #psychologia #4konserwy #bekazlewactwa #bekazpodludzi
@highlander
> pamietacie jeszcze te czasy gdy dorosle osoby, ktore wierzyly w fikcyjne postaci, wyimaginowane w swoich glowach wysylalo sie do psychiatry
Nie. Za moich czasów nazywano ich wierzącymi, pozwalało indoktrynować dzieci, i dawało z budżetu państwa kasę na te urojenia. A jak ich za bardzo skrytykowałeś, to mogłeś zostać podany do sądu za obrazę ich uczuć.
Niestety, wciąż tak jest.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Pijana, nacpana, chora psychicznie kobieta opowiada dziurawe jak sito historie - JAK MOŻNA JEJ NIE WIERZYĆ!!!
Kasia zaorała incela @nogiweza - TO NA PEWNO JEST FACET!!!!!!
Szczególnie słodkie jest to, że "dowodem" w jego mniemaniu jest to...że piszę w żeńskiej osobie.
Hej @nogiweza -powinnam pisać they/them, czy może kasiax? Co jest bardziej postepowe, według obecnych trendów?
#hejto #logikaniebieskichpaskow #bekazpodludzi

"JAK MOŻNA JEJ NIE WIERZYĆ!!!" Czy ja gdziekolwiek wypowiedziałem się w taki sposób? Czy ja w ogóle pisałem cokolwiek o tej sytuacji? Jedyne co ci w tym temacie napisałem to dosłownie "idź zakładać kolejne mulitkonta żeby spamować swoim politycznym gównem" ale twoim zadaniem na tym portalu jest tania propaganda którą sobie nawzajem plusujecie z @Pan_Wiesio i innymi odpadami społecznymi
Intelektualnie stoisz na poziomie zbanowanego atosa (co może nie być przypadkiem) więc pewnie niedługo też będziesz miał kłódkę obok nicku bo być debilem od propagandy też trzeba umieć.
Zaloguj się aby komentować