Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
mem cenzurowany na wykopie, gdzie wyborcza z PO stoją sobie ponad prawem
#wyborcza #bekazpodludzi #memy #cenzura
#polityka

Zaloguj się aby komentować
#bekazkatoli #wiadomoscipolska i trochę #heheszki #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
-Mam plan
-jaki?
-K⁎⁎wa sprytny
#powodz #bekazpodludzi #zlodzieje

Zaloguj się aby komentować
no i kruciutko z amatorami cudzej własności
#powodz #zlodzieje #bekazpodludzi #wiadomoscipolska

Zaloguj się aby komentować
Sranie we własne gniazdo to też gra służb i element ruskiej propagandy. Ale to Polakom nie przeszkadza, bo sranie na własny kraj jest przecież "fancy", modne i tak dalej, zakompleksione p0laczki robaczki, to właśnie przez was ten kraj jest rozgrywany jak dziecko na arenie międzynarodowej. Większość pustogłowych korpuchów z przerośniętym ego śmieje się z szurów, co łyka propagandę na filmach z żółtymi napisami, a tymczasem drugi oficer operacyjny ze swoimi trollami serwuje im inny rodzaj propagandy i wtedy łykają z połykiem po same kule, byle się dowartościować XD
#polityka #bekazpodludzi #polakicebulaki #heheszki #takaprawda
Zaloguj się aby komentować
@festiwal_otwartego_parasola "brak ustawienia zagłówka" albo "brak włączenia świateł" miałby znacznie więcej sensu. Brak spojrzenia w lusterko może tak samo stać się przyczyną tragicznego wypadku, jak prowadzenie auta po pijaku.
Egzamin na prawko w Polsce naprawdę nie jest aż taki trudny. Sam go zdałem za pierwszym razem i jeśli ktoś go nie zdaje, to znaczy że powinien jeszcze się podszkolić zanim to prawko dostanie. Ja sam uważam, że w momencie kiedy odbierałem blankiet, jeździłem do d⁎⁎y, dopiero po jakimś czasie spędzonym za kierownicą tak naprawdę nauczyłem się jeździć.
Oczywiście nie zmienia to faktu, że za złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów powinny być surowe kary, które są bezwzględnie egzekwowane, najwyraźniej coś tu nie działa tak jak powinno.
Mnie kiedyś dziad ujebał w Jeleniej Górze, kto zdawał ten wie: jak się wraca do ośrodka to z daleka widać kto prowadzi. Jak egzaminator to wiadomo że ujebane, jak egzaminowany to zdane.
No i pojeździłem po mieście, pada decyzja wracamy, jadę ostatnią prostą, migacz, wjazd do ośrodka, w duchu już ulga, stop, ręczny, wyłączenie silnika i c⁎⁎j mi mówi: no niestety, nie zaliczone za brak płynności jazdy po mieście xDD
A było to jeszcze przed kamerami i mikrofonami, c⁎⁎j złamany po prostu chciał w łapę wymusić.
Zaloguj się aby komentować
A więc kolejne służby przyczyniły się do ucieczki kolejnego debila
#wypadek #warszawa #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Co ci ludzie mają w głowach?
Na sztabie kryzysowym we Wrocławiu służby przekazały informacje o skandalicznym zajściu w jednym z akademików we Wrocławiu, gdzie okradziono ratowników WOPR, podczas gdy spali. Sprawca jest już namierzony i zostanie zatrzymany. Premier Donald Tusk podał również informacje o mężczyźnie, który ubrany w mundur podaje się za wojskowego i przekazuje nieprawdziwe informacje, że wały przeciwpowodziowe będą wysadzane. - Nikt nigdzie nie ma zamiaru niczego wysadzać. Zamknijmy tę kwestię — mówił premier.
#powodz #bekazpodludzi
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
anonimowy biznesmen xD
#powodz #bekazpodludzi

@festiwal_otwartego_parasola Fejk & troll. W każdym sklepie normalnie można kupić wodę. Może wczoraj była lekka zadyszka z dostawami ale dzisiaj byłem na zakupach i stoją pełne palety z wodą.
Nie wiem czy coś sobie wkręcam ale piję Wrocławską kranówkę od lat i od kilku dni jest paskudna. Może to psychika a może zaczęli dodawać więcej chemii. W każdym razie nie dziwię się, że ludzie wykupują zapasy wody butelkowanej.
Zaloguj się aby komentować
jak widać drastycznie powiększa się liczba takich zwierząt, czyli, że system kar jest zbyt łagodny.
Ciekawe, czy ktoś to w końcu zauważy.
#bekazpodludzi #powodz #zlodzieje

Zaloguj się aby komentować
Kawiorowa lewica: zwiększmy podatki dla najbogatszych! (Ludzi zarabiających 8k brutto)
Też kawiorowa lewica: ja nie płacę podatków takich jak powinienem lololo
#polityka #bekazpodludzi

@maximilianan widzę do czego zmierzasz natomiast dochody z patronite są szarą strefą w kontekście podatkowym. Trudno powiedzieć czy taki dochód powinien podlegać pod działalność gospodarczą, bo on w sumie to nie ma żadnego produktu jako takiego. Skoro można to rozliczać w taki sposób (i umówmy się, 9k netto w Warszawie to nie są jakieś niesamowite kokosy) i normalnie płaci składki oraz podatki... Czepianie się lewicy o hipokryzję uważam za szczytne i konieczne (posłowie lewicy z mieszkaniami na wynajem XDDD), ale tu nie widzę problemu. Wyjaśnij mi proszę gdzie on jest, bo może coś mnie omija.
Zaloguj się aby komentować

Jak informuje serwis Kotaku, cytując raport dziennika The New York Times, służby hrabstwa Nassau na Florydzie aresztowały 20-letniego Edwarda Kanga oskarżonego o napaść na niejakiego Zachary’ego Dinha przy użyciu młotka. Jak podała policja, mężczyźni nigdy nie spotkali się wcześniej osobiście, ale...
#bekazpodludzi #powodz
Jest apel ZOO, żeby po wałach nie łazić i ludzi nie wkurwiać. Podobno ktoś rowerem się w wał z worków wpakował.

Zaloguj się aby komentować
nowe fakty w sprawie makabrycznego wypadku Arteona - gnoje prawdopodobnie nie udzielili pomocy dziewczynie (i to utrudniali) w nadziei, że umrze i będzie można zwalić na nią winę, że kierowała.
No po prostu podludzie.
dziewczyna podobno jest po operacji, w śpiączce.
#wiadomoscipolska #bekazpodludzi #warszawa #wypadek

Konkret patola, tacy przyjaciele to skarb! Zakladam jednak, że pasażerka operuje mentalnie na zbliżonym poziomie, także nawet jej nie współczuję. Zdegenerwane do szpiku kości przygłupy. Szkoda, że nie wpakowali się pod naczepę albo z mostu do Wisły. Akurat fale powodziowe idą, to spłukały by to gówno i nikt by się nie przejął.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
w tym kraju z kartonu, kradnąc, można jeszcze legalnie zarobić xD
#powodz #zlodzieje #bekazpodludzi #polska

Zaloguj się aby komentować
króciutko ze złodziejstwem
jako bonus proponuję przywitanie paralizatorem i relaksującą kąpiel w błocie ( ಠ ͜ʖಠ)
#powodz #zlodzieje #bekazpodludzi

@festiwal_otwartego_parasola Hmm, ok, tylko czy aby na pewno zawsze to tak będzie działać ? Technologia materiałowa ciągle idzie do przodu. (Art z 2018 roku... )
https://news.wisc.edu/stealth-material-hides-hot-objects-from-infrared-eyes/
Zaloguj się aby komentować